Autor Wątek: Mortal Kombat na DS  (Przeczytany 22481 razy)

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #30 dnia: Września 10, 2007, 02:00:03 pm »
Przeszedlem prawie calego Killzona i gram czasami w call of duty ,a i jeszcze w Blacka.Wiec nie mowi ,ze nigdy nie gralme w stzrelanki na plejce.A tak w ogule to battlefielda 2 jest fajna gierka ale gra sie w nia w zolwim tempie (dlatego sie nadaje na ps2) .W przeciwejstwie do ET ,w ktorym 90% drogi do sukcesu to szybkosci zaragowani a reszta to wiedza co tzreba zrobic na danej mapie

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #31 dnia: Września 10, 2007, 02:14:24 pm »
Gry dla konsol, Komputery do pracy  :wink:

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #32 dnia: Września 10, 2007, 02:43:14 pm »
Cytat: "Dantos"
A tak w ogule to battlefielda 2 jest fajna gierka ale gra sie w nia w zolwim tempie (dlatego sie nadaje na ps2)


żółwie tempo? mówimy o tej samej grze? jak chcesz to porównywać do ET to porównuj ONLINE a nie singla

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #33 dnia: Września 10, 2007, 03:03:09 pm »
Cytat: "$nake"
Gry dla konsol, Komputery do pracy  :wink:

Ha. Aaale cwaniak.

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #34 dnia: Września 10, 2007, 03:13:08 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Cytat: "$nake"
Gry dla konsol, Komputery do pracy  :wink:

Ha. Aaale cwaniak.


Nie no taki powinien byc podzial ale w granicach zdrowego rozsadku xD
Nie wyobrazam sobie zeby nie bylo gier na PC. Bo na czym bym sobie gral w  moje przygodowki xDDDDD  :roll:
Ale tak czy siak prawdziwe mozliwosci gier mamy na konsolach i nie wypisujcie mi tu jakie mozliwosci daja najnowsze komputery (sprzet) tylko sama frajda gry jest duzo wieksza na konsolach chocby na padziku od PS  :roll: Mozna miec takiego pada jak na PS czy przjsciowke do kompa ale to juz nie to samo. A zreszta konwersje na PC sa skopane xD
Jak zreszta na X-Szajs xDDD

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #35 dnia: Września 10, 2007, 03:38:15 pm »
Cytat: "$nake"
Cytat: "Mkmaniak"
Cytat: "$nake"
Gry dla konsol, Komputery do pracy  :wink:

Ha. Aaale cwaniak.


Nie no taki powinien byc podzial ale w granicach zdrowego rozsadku xD
Nie wyobrazam sobie zeby nie bylo gier na PC. Bo na czym bym sobie gral w  moje przygodowki xDDDDD  :roll:
Ale tak czy siak prawdziwe mozliwosci gier mamy na konsolach i nie wypisujcie mi tu jakie mozliwosci daja najnowsze komputery (sprzet) tylko sama frajda gry jest duzo wieksza na konsolach chocby na padziku od PS  :roll: Mozna miec takiego pada jak na PS czy przjsciowke do kompa ale to juz nie to samo. A zreszta konwersje na PC sa skopane xD
Jak zreszta na X-Szajs xDDD

No cóż zgadam sie pod każdym względem xD Na kompie mam tylko chyba 2 przygodówki i nic więcej  :wink:  Uważam że gry mi tylko zaśmiecają komputer, ponieważ leprzą frajde mam z produktu Sony  :)

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #36 dnia: Września 11, 2007, 04:43:08 pm »
Cytat: "$nake"
Ale tak czy siak prawdziwe mozliwosci gier mamy na konsolach i nie wypisujcie mi tu jakie mozliwosci daja najnowsze komputery (sprzet)

No fakt nie każdy niestety posiada dobrą poczciwą RIVE !
Cytat: "$nake"
A zreszta konwersje na PC sa skopane xD
Jak zreszta na X-Szajs xDDD

No nie, Ty chyba xboxa na oczy nie widziałeś tak samo chyba jak konwersji gier chociarzby części MK .
Cytat: "$nake"
Nie wyobrazam sobie zeby nie bylo gier na PC. Bo na czym bym sobie gral w  moje przygodowki xDDDDD  :roll:

przygodówki ??! spróbuj pograć na konsoli w jakiegoś dobrego RTS-a !
Cytat: "$nake"
tylko sama frajda gry jest duzo wieksza na konsolach chocby na padziku od PS  :roll: Mozna miec takiego pada jak na PS czy przjsciowke do kompa ale to juz nie to samo.

No fakt pad to jedno, poza jeszcze kilkoma dobrymi tytułami czego można by ps2 pozazdrościć. Ale na tak niedocenianym przez Ciebie szajsie idzie pograć na myszce i klawiaturze w FPP, FPS, TPP a takiej możliwości nie ma ps2 :o, wydaje mi się, że lepiej niż na gałce :roll:. Nie mószę Ci chyba wymieniać zalet i to, że xbox jest dobrą konsolą, nie powiem lepszą bo pewnie kąśniesz mnie w dupsko, że mówie nieprawde. :lol:

BTW : dziś mija równo 2 lata odkąd jestem na nowym forum  :wink:

Koniec offtopu.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #37 dnia: Września 11, 2007, 05:31:58 pm »
Cytat: "Sicku"
Ale na tak niedocenianym przez Ciebie szajsie idzie pograć na myszce i klawiaturze w FPP, FPS, TPP a takiej możliwości nie ma ps2


haha jak to nie ma? oczywiście że jest

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #38 dnia: Września 11, 2007, 05:59:14 pm »
Cytat: "Sicku"
No nie, Ty chyba xboxa na oczy nie widziałeś tak samo chyba jak konwersji gier chociarzby części MK

Taa, zagraj sobie w Metal Gear Solid 2 Substance najpierw na PS2 potem na X-boxie a potem na PC... Widac roznice?

Cytat: "Sicku"
przygodówki ??! spróbuj pograć na konsoli w jakiegoś dobrego RTS-a !

Nie lubie RTSow a przygodowki - gry w ktorych musisz pobudzic swoje szare komorki i przeniesc sie w swiat danej gry - Kocham!
I wlasnie przygodowki to dla mnie gatunek ktory wspaniele rozwinal sie na PC i tylko na PC mozna naprawde przyjemnie sobie w te gry pograc. Polecam wam gre Syberia badz jedna z nowszych Scratches lub klasyk czyli chocby Necronomicon: Swit Ciemnosci. Nie kazdy musi lubic ten gatunek ja go uwielbiam i bede go bronic bo naprawde warto aby pojawialy sie coraz nowsze (dobre!) produkcje w tym gatunku przez ktory mozna sobie wyrywac wlosy z glowy gdyz jedna przygodowke przechodzi sie w 1 dzien, inna w miesiac a jeszcze inna chocby rok! I towlasnie jest piekne... I ta satysfakcja po godzinach glowkowania przy napisie The End. To jest to xD

Cytat: "Sicku"
Ale na tak niedocenianym przez Ciebie szajsie idzie pograć na myszce i klawiaturze w FPP, FPS, TPP

Czy ja ku*wa nazwalem PC szjsem?! Ze X box to syf to nie znaczy ze obrazam moj kochany PC  :twisted: I tu sie z toba zgadzam ze w te typu gry duzo przyjemniej MI sie gra na PC choc gdy nie przesiadasz sie z konsoli na PC czy odwrotnie to przyzwyczajasz sie do sterowania w konsoli i wymiatasz jak na PC :D

Cytat: "Sicku"
idzie pograć na myszce i klawiaturze w FPP, FPS, TPP a takiej możliwości nie ma ps2

Synu xD juz na PSX byla opcja podlaczenia myszki!
A ten zajebisty sprzet czeka na posiadaczy PS3!!!

Wiec FPP to nie problem jezeli chcesz koniecznie grac w nie z przyzwyczajeniem do myszki i kontrolera. Choc i tak w te gry czlkiem niezle sie gra bez tego sprzetu.

Cytat: "Sicku"
xbox jest dobrą konsolą, nie powiem lepszą bo pewnie kąśniesz mnie w dupsko, że mówie nieprawde

po pierwsze napewno nie kasne xD
po drugie napewno nie w dupsko xD
No cokolwiek bys nie powiedzial to i tak X nie jest lepszy od PS3 ;P
Wiec nie ma sensu sie przekrzykiwac xD Podoba ci sie box Microsoftu - OK.

Cytat: "Sicku"
BTW : dziś mija równo 2 lata odkąd jestem na nowym forum

Gratuluje i pozdrawiam Cie :D

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #39 dnia: Września 11, 2007, 10:52:45 pm »
Cytat: "$nake"
Taa, zagraj sobie w Metal Gear Solid 2 Substance najpierw na PS2 potem na X-boxie a potem na PC... Widac roznice?

No wiem na czym polega różnica opierasz się akurat na tym tytule jakby mało gier oceniano wyżej w notach za grafike (większa rozdzielczości na x-ie) a mowisz o tym jakby to nic nie miało wspolnego z dobrym sprzętem do pogrania
Porównuje tylko te konwersje z ps2 i xboxa, nie te z PC.
Cytat: "$nake"
Nie lubie RTSow a przygodowki - gry w ktorych musisz pobudzic swoje szare komorki i przeniesc sie w swiat danej gry - Kocham!

ja też - niektóre przechodzone były przeze mnie nawet kilka razy. Chciałem Ci dać przykład w jaki rodzaj gier cięzko pograć sobie na konsoli.
Cytat: "$nake"
Czy ja ku*wa nazwalem PC szjsem?! Ze X box to syf to nie znaczy ze obrazam moj kochany PC

Pomijam to o PC bo chodziło mi o xboxa.
Cytat: "$nake"
juz na PSX byla opcja podlaczenia myszki!

Przyznaje, moja pomyłka
Cytat: "$nake"
No cokolwiek bys nie powiedzial to i tak X nie jest lepszy od PS3 ;P

Tak jak pisałem nie porównuje next genów (ps2,xbox). A co do nowych konsol to wcale nie zaprzeczam, że może być taka sytuacja że poprostu będzie trzeba wybrać to co lepsze.
Cytat: "$nake"
Wiec nie ma sensu sie przekrzykiwac xD Podoba ci sie box Microsoftu - OK.
jasne jest tak jak napisałeś, poprostu ze starych konsol wole xboxa.
Cytat: "$nake"
Synu xD
Z dzieckiem bynajmniej nie rozmawiasz.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #40 dnia: Września 11, 2007, 11:29:16 pm »
Ludzie opanujcie się  :D Gryziecie się jak małe dzieci, a podział na X-Box'y i PlayStation był, jest i będzie zawsze, więc prosze zakończcie te rozmowy o tym co lepsze  a co nie.

Ktoś tutaj napisał, że może wydawając UMK na DS'a, Midway daje znak, że wyda też jakiegoś Mortala na PC. Mi się to nie wydaje realne i prędzej spodziewałbym się odgrzanego MK4 na jakąś z konsol - może na PS3 ( Hahaha jaka wyobraźnia ).Właśnie co wy na to ? Odgrzany kotlet na chlebaku z grafiką jaką oferuje Cell xD

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #41 dnia: Września 11, 2007, 11:50:56 pm »
ja bym chciał zobaczyć odgrzane mk2 "ultimate", czyli mk2 + nowe areny i postacie albo mortal kombat duology, czyli pomieszanie dwójki z jednynką. w coś takiego KAŻDY by chciał zagrać a nie w pożal się Boże umk3

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #42 dnia: Września 12, 2007, 02:47:39 pm »
Cytat: "papa_snejk"
ja bym chciał zobaczyć odgrzane mk2 "ultimate", czyli mk2 + nowe areny i postacie albo mortal kombat duology, czyli pomieszanie dwójki z jednynką. w coś takiego KAŻDY by chciał zagrać a nie w pożal się Boże umk3

Zgadzam sie w 100%

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #43 dnia: Września 12, 2007, 10:44:29 pm »
Cytat: "davidkoz"
... prędzej spodziewałbym się odgrzanego MK4 na jakąś z konsol - może na PS3 ( Hahaha jaka wyobraźnia ).Właśnie co wy na to ? Odgrzany kotlet na chlebaku z grafiką jaką oferuje Cell xD


Ja o tym śnie od dawna :D odgrzany MK4 z grafą (lub lepszą) jaka była na automatach :D ahh byłoby pięknie. Może zrobią taki bonus kiedy wydadzą MK8 ;)

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Mortal Kombat na DS
« Odpowiedź #44 dnia: Września 13, 2007, 09:37:38 pm »
Cytat: "Sim"
Ja o tym śnie od dawna :D odgrzany MK4 z grafą (lub lepszą) jaka była na automatach :D ahh byłoby pięknie. Może zrobią taki bonus kiedy wydadzą MK8 ;)
Byłoby conajmniej nieźle naprawde, jeszcze lepiej jakby dali MK Gold napewno mniej osób grało w tą odsłonę niz w MK4 bo wyszła tylko na jedną platforme. Mało realne chyba ale zwiększyło by to o wiele chęc posiadania MK8  :wink: