Autor Wątek: Problem z Mortal Kombat  (Przeczytany 25517 razy)

Offline MrPiachu555

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 19
  • Problem z Mortal Kombat
    • Zobacz profil
Odp: Problem z Mortal Kombat
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 30, 2013, 11:05:47 pm »
Gdy robiłęm screena wyłączał mi się MK więc zrobiłem filmik jakości nie ma ale to tak na szybko http://www.youtube.com/watch?v=7GDF1m2nY_I&feature=youtu.be [nofollow]

Offline Immortal

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: Problem z Mortal Kombat
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 30, 2013, 11:26:30 pm »
No tak tylko na nim nie widać ile masz klatek na sekundę (dodatkowo nagrywanie w tle zapewne jeszcze obniża ich ilość). Fraps ma wbudowaną opcję zrzutów ekranu, podobnie jak Steam. Jak pierwsza Ci wywala MK to spróbuj drugą.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Problem z Mortal Kombat
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 31, 2013, 01:15:22 am »
Nie wiem w czym nam screeny z liczbą fpsów mogą pomóc. Mi się wydaje, że jeśli przypisałeś 1024MB pamięci tej zintegrowanej grafice, możesz mieć problem. Zrób wszystko jak na tym filmiku, tylko zamiast wpisywać:
Cytuj
Dedicated Memory: 1024 MB

wpisz:
Cytuj
Dedicated Memory: 978 MB

Dodam tylko że te 978MB to nie jest liczba 'z dupy', po prostu ja tak mam w tym pliku z ustawieniami. Spróbuj tego u siebie i daj znać co z tego wyszło.

Offline Immortal

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: Problem z Mortal Kombat
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 31, 2013, 02:11:12 am »
Nie wiem w czym nam screeny z liczbą fpsów mogą pomóc. Mi się wydaje, że jeśli przypisałeś 1024MB pamięci tej zintegrowanej grafice, możesz mieć problem. Zrób wszystko jak na tym f

Zależnie od tego ile będzie miał można rozważyć kilka możliwości. Dwa ten temat był już wałkowany na forum MK (Steam). Trzy taka luźna myśl, bo nie mam pewności, że w tym konkretnym modelu laptopa tak się da - wyłącz integre w Biosie, zostaw tylko tego Geforce'a i sprawdź.

Offline MrPiachu555

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 19
  • Problem z Mortal Kombat
    • Zobacz profil
Odp: Problem z Mortal Kombat
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 31, 2013, 10:06:18 pm »
To w końcu co mam zrobić bo jeśli ty tak mówisz z Dedicated Memory: 978 MB To czy muszę od początku robić wszystko z tego poradnika ?

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Problem z Mortal Kombat
« Odpowiedź #35 dnia: Września 01, 2013, 02:45:34 am »
Tak. Po prostu przypisz mniej pamięci dedykowanej. Zobaczymy czy to coś da.

Offline MrPiachu555

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 19
  • Problem z Mortal Kombat
    • Zobacz profil
Odp: Problem z Mortal Kombat
« Odpowiedź #36 dnia: Września 01, 2013, 06:59:05 pm »
A do ilu mam tak najmniej zejść ?

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Problem z Mortal Kombat
« Odpowiedź #37 dnia: Września 01, 2013, 11:24:59 pm »
Na razie spróbuj 978. Jak nie pomoże to będziemy dalej się zastanawiać.

Offline MrPiachu555

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 19
  • Problem z Mortal Kombat
    • Zobacz profil
Odp: Problem z Mortal Kombat
« Odpowiedź #38 dnia: Września 05, 2013, 07:17:24 pm »
Zastanawiajmy się dalej to puki co nic nie pomogło ale kiedy zagrałem z kolegom 1 vs 1 powiedział że przy walce ze mną miał niesamowite lagi gdy mi działało normalnie .... :D szczerze robiłem tak 2 razy na grze rankingowej i przeciwnik właściwie się nie ruszał

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Problem z Mortal Kombat
« Odpowiedź #39 dnia: Września 06, 2013, 04:19:15 pm »
Dzisiaj spotkałem się z podobnym problemem i Alpen wpadł na dobre rozwiązanie, ale jako że nie chce mu się wysyłać posta, po prostu wkleję to co mi wysłał na GG:
Prawy przycisk myszy na pulpicie>>Panel sterowania NVIDIA>>Ustawienia 3D>>Zarządzanie ustawieniami 3D, przejdź do zakładki Ustawienia Globalne i wybierz Preferowany Procesor Graficzny: Procesor NVIDIA o dużej wydajności.

Zastosuj się do tego i daj znać czy zadziałało. I jakbyś mógł to zainteresuj się dosyć popularną książką, a mianowicie 'słownikiem ortograficznym', bo sorry, ale to razi.

Zastanawiajmy się dalej to puki co nic nie pomogło ale kiedy zagrałem z kolegom 1 vs 1 powiedział że przy walce ze mną miał niesamowite lagi gdy mi działało normalnie .... :D szczerze robiłem tak 2 razy na grze rankingowej i przeciwnik właściwie się nie ruszał
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2013, 04:24:42 pm wysłana przez johnx »

Offline MrPiachu555

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 19
  • Problem z Mortal Kombat
    • Zobacz profil
Odp: Problem z Mortal Kombat
« Odpowiedź #40 dnia: Września 18, 2013, 04:20:42 pm »
Rozumiem że mój przypadek jest wyjątkowy bo już wcześniej miałem tak Ustawione :D Znajomy mi mówił że to może być kwestia Wolnej Pamięci ale nie jestem pewien czy w tym tkwi Problem .

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Problem z Mortal Kombat
« Odpowiedź #41 dnia: Września 18, 2013, 06:37:40 pm »
Zainstaluj HD Tune, zrób screen z zakładki Health (lub więcej screenów jeśli nie zmieszczą się wszystkie parametry) i wyślij. Chcę wykluczyć problemy z dyskiem. Jak to nie będzie wina HDD to obalimy/potwierdzimy teorię Twojego znajomego.