Autor Wątek: własne fatale  (Przeczytany 52114 razy)

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
własne fatale
« dnia: Marca 28, 2006, 11:20:50 am »
No właśnie macie jakieś pomysły?

mój to :
Goro łapie przeciwnika odwróconego tyłem w pasie dolną parą rąk , a górną łapie za łopatki , i odgina je. Następnie wgryza się w dziórę powstałą po odchyleniu . Na końcu wyciąga zakrwawiony ryj z oponenta

Offline Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
własne fatale
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 28, 2006, 03:19:43 pm »
ok teraz ja : Scorpion bierze przeciwnika i łamie na pół kolankiem po czym wyrzuca go w powietrze i robi mu 2 linki (do 2 części) i rozdziela go na 4 części poczym go podpala i koniec :D

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
własne fatale
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 20, 2006, 09:45:57 pm »
Dobry temat.
Scorpion łapie haczykiem przeciwnika potem ciągnąc go przerzuca przez siebie po czym mocnym szarpnięciem wyrywa mu klate z flakami  :twisted: do tego może być podpalenie klaty, którą rzuca w zwłoki i wybucha :P

Offline SmoKe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
własne fatale
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 21, 2006, 11:26:05 am »
Liu Kang - 3 Fireballami niszczy 2 ręcei jedną noge, gdy wróg kuleje. Zaczyna robić "rowerek" przyczym całe ciało rozpada się na kawałki. Pod koniec podnosi głowe zamiena się w smoka i ją zjada.

Offline cygi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
własne fatale
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 28, 2006, 12:20:31 am »
Baraka - przewraca opponenta na klatę, powoli wbija mu ostrze w kark, podnosi ofiarę, która dostaje drgawek(!) (mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi), podrzuca i œcina bańkę.

Offline SmoKe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
własne fatale
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 28, 2006, 10:59:45 am »
Kung Lao - Łapie ofiare i zaczyna się z nią teleportować aż odpadnie cała skóra.
Podrzuca w góre i rzuca kapeluszem. Kapelusz przecina na dwoje ofiare.

Offline Butcher

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
własne fatale
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 30, 2006, 05:27:38 pm »
Scorp podchodzi do wroga Kladzie dlon na twarzy i wsywa do ryja linke a dalej to juz wiecie

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
własne fatale
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 30, 2006, 06:32:10 pm »
Tanya: Rozcina wpierw jednym pionowym cięciem gardło, przechodząc dalej az do pobrzusza oponenta, który następnie oczywiście szybko sie opróżnia :) i dalej w kolejności lecą jeszcze obydwie ręce oraz głowa. Zostają tylko leżące nogi i rozpruty tors. Czemu Tanya ? bo jej broń nadawała by sie do takiego fatala. 8). Temat dobry, można wykazać sie fantazją.

Offline SmoKe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
własne fatale
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 04, 2006, 07:41:22 am »
Onaga:
Zaczyna robić miażdzące kombo używając swoich pazurów.
Podziurawiony przeciwnik się wykrwawia, a uderza z prawego prostego i wyrzuca go na stage`a z kolcami.

P.S. Onaga to boss z MK:Deception

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
własne fatale
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 04, 2006, 03:37:49 pm »
Sub- Zero zamraza przeciwnika i kroi go na male kosteczki do whiskacza :D

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
własne fatale
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 04, 2006, 07:56:09 pm »
No temat też naprawde pomysłowy, pochwalam. Ja na razie nie mam żadnego pomysłu tylko radę: te wszystkie pomysły możecie zrobić i wstawić do tej gry Własne MK. Jak jeżeli pracujecie jeszcze nad tym to możecie tak zrobić, żeby to trochę przydobrzyć :wink: .

Offline pogromk3

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
własne fatale
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 06, 2006, 08:30:27 am »
Sindel: łapie włosami za szyję.lep odpada.nastepnie rzuca pocisk w strone serca i wrzuca trupa do lawy

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
własne fatale
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 15, 2006, 12:10:47 am »
Raiden
Leci torpedą na przeciwnika świecąc piorunami, przebija ofiare na wylot, ofiara w szoku powoli pada a Raiden wtedy puszcza na niego wielki piorun który rozsadza ofiare :twisted: albo kiedy przeciwnik pada to Raiden telerpotuje się z pod przeciwnika rozsadzając go.

Liu Kang
Wpada w furie, strzela multum małych pocisków ognia przez które przeciwnik zaczyna się palić, potem Liu ładuje wielką kule ognia, która rozwala przeciwnika.

Jade
Wiwija popisowo kijem powoli zblizając się do przeciwnika i stopniowo go siatkuje :twisted:

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
własne fatale
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 20, 2006, 03:17:32 pm »
Kitana - rzuca jeden wachlarz w przeciwnika poczym odpada glowa.Wachlarz wraca i wysyla nastepny i tak dalej i tak dalej az bedzie posiadkowany.

Mileena - Rzuca sie na przeciwnika poczym wgryza mu sie w brzuch.
organy znajdujace się w brzuchu wyciąga swoimi klami i wypluwa.
Sztyletami przebija oczy poczym wyciaga sztylety z galkami ocznymi.

Jade - wskakuje na kark przeciwnika po czym wyrywa glowe.Potem zlazi z ciala i nadziewa je na swoj kij poczym uderza nim w te i we wte.

Fajny temat ;)

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
własne fatale
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 27, 2006, 09:45:19 pm »
Liu kang: jak znika to zamiast zrzucając automat MORTAL KOMBAT to zrzuca na niego konsolę XBOX 360 :P