Autor Wątek: Jaki MK?  (Przeczytany 23366 razy)

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Jaki MK?
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 22, 2008, 02:06:06 pm »
No to ja też powiem które najbardziej lubię.

"Mortal Kombat 1" i "Mortal KOMBAT 2" - obie świetnie sie uzupełniają (podobnie jak gry "Silent Hill 1" i "Silent Hill2"). i jedna i druga jest genialna, nie jestem w stanie konkretnie wskazać na lepszą gdyby mi kazano wybrać tylko jedna. Bardzo podoba mi sie UMK ale fatality są już dużo gorzej zrealizowane i to jest duży minus, ta szablonowość. Jeżeli grać z żywym przeciwnikiem to dzisiaj zdecydowanie MKT, bo jest w czym wybierać a na koniec i tak tylko brutality i stage fatality. W MK4 grałem tez ale była zbyt sztuczna, wydawała mi się jakoś robiona na szybko, uważałem ją za najgorszą do czasu wyjścia MK:DA.


Po tym co teraz napisałem mam ochotę sobie odpalić MK1 i MK2, które zawsze będą dla mnie najlepszymi z najlepszych mortal kombatów.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Jaki MK?
« Odpowiedź #61 dnia: Kwietnia 22, 2008, 03:17:47 pm »

 W MK4 grałem tez ale była zbyt sztuczna, wydawała mi się jakoś robiona na szybko, uważałem ją za najgorszą do czasu wyjścia MK:DA.


To Mk4 jest lepsza od tych nowych ? Dla mnie też mk4 jest trochę niedopracowana i mniej grywalna od tych 2-wymiarowych. W MkDA to grałem tylko w wersję GBA (emulator), szybko się znudziła, ale nie ma raczej tego co porównywać do normalnych wersji.

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Jaki MK?
« Odpowiedź #62 dnia: Kwietnia 22, 2008, 03:34:18 pm »

 W MK4 grałem tez ale była zbyt sztuczna, wydawała mi się jakoś robiona na szybko, uważałem ją za najgorszą do czasu wyjścia MK:DA.


To Mk4 jest lepsza od tych nowych ?

Sam już nie wiem, przynajmniej była cięższa od tych najnowszych i bardziej poważna. Na pewno postawił bym ja wyżej niż MK:DA. MK:D było już lepsze według mnie od MK:DA, ale nadal to nie ten sam surowy klimat. w MK4 był bardzo podobny system walki do tych 2D. podcięcia, rzuty, można było kombinować z ciosami i wymyślać swoje kombinacje. To na pewno jest dla mnie plusem. Nie było tez takich głupich postaci jak Bo Rai Cho, bo dla mnie nie ważne czy postać wymiata czy nie, ma mieć klimat i trzymać fason... Gdyby dopracowali "4" to mogła być naprawdę dobra, najbardziej denerwował mnie ten "unik", który właściwie był mało przydatny

W MK:DA na GBA tez grałem przez emulator, ale to raczej z braku laku bo nie miałem w tedy jeszcze xboxa, nawet była fajna ale na krótka metę, chociaż pomysł realizacji gry 2D/3D był niezły, tylko sama walka jakoś strasznie mało precyzyjna.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 22, 2008, 03:37:23 pm wysłana przez deathdealer »