'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Autor Wątek: Mortal Kombat - The Movie  (Przeczytany 33595 razy)

Offline Zbyszeek

• U?ytkownik
    • http://www.mkdeception.com\deception.php
Mortal Kombat - The Movie
« dnia: Lutego 21, 2006, 03:25:46 pm »
Ludzie z przera?eniem stwierdzi?em, ?e cho? wszyscy fani doskonale znaj? MK the movie, to w dziale "Filmy" nie ma tematu, który wspomina?by o nim cho?by pó? s?owa. Wi?c wpisujcie sie tu. Zapraszam. Pozwolicie, ?e wpisy zaczne od siebie i ocenie film z podzia?em na kategorie ostatecznie wystawiaj?c mu punktacje od 1 do 10
klimat:
ogromny plus dla twórców filmu za wierne oddanie niepowtarzalnego klimatu gry Mortal Kombat, którym mo?na si? wr?cz napawa? ogladaj?c film, dzieki czemu Mk the movie by?a i jest jedn? z najbardziej klimatycznych produkcji Mortal kombat
dowodami na to, ?e bez klimatu wszystko inne traci znaczenie niech b?d? kontynuacja MK the movie i serial qonquest, które zostawie bez szerszego komentarza.

aktorzy i aktorstwo:
kolejn? dobr?, wed?ug mnie, stron? filmu jest fakt postawienia na m?odych nie znanych wtedy aktorów. krótko mówi?c to dobrze, ?e widz?c aktora mo?emy si? skoncentrowa? na danej roli w danym filmie, a nie na przyk?ad ogl?da? kogo? w filmie, tylko dlatego, ?e taka to a taka pani czy te? taki to a taki pan zagra? w filmie X kreconym kiedy? przez pana Y. debiutanci to plus. jedynym znanym aktorem z MK the movie jest legenda kina akcji jedna z niegdysiejszych ikon Hollywood jest to rzecz jasna odtwórca roli Raydena Kristopher Lambert kiedy? kultowa posta? dla kina akcji obdarzony (zawsze d?ugimi) kruczo czarnymi w?osami. w 95 roku u?ycza ju? bardziej siwych, ale co warto jeszcze raz podkre?li? zawsze naturalnie d?ugich w ten sbosób przechodze od aktorów do stworzonych przez nich kreacji. zaczne od Raydena
Reyden -  Kristopher Lambert
K Lambert stworzy? najlepsz? wed?ug mnie kreacje Raydena ze wszystkich ekkranizacji MK jakie si? ukaza?y. do kanonu przesz?a odrobina humoru jak? obdarzy? kreowane przez siebie bóstwo gromu Lambert, z której pó?niej czerpano lub któr? pó?niej kopiowano nie udolnie.
Liu Kang - Robin Shou kreacja niez?a. wida?, ?e wczu? sie w role g?ównego obro?cy ziemi. podoba mi si? te? fakt, ?e na pocz?tku nie chcia? tego co go czeka?o (mam na my?li posta?) jako ciekawostke dodam, ?e swego czasu mo?na go by?o zobaczy? w reklamie coca coli.
Sonya Blade - Brigitte Wilson kolejna posta? zagrana z wyczuciem znakomite wcielenie zimnej s?u?bowej pani porucznik scigaj?cej bandziora dla prywatnej zemsty. brawo te? za to ?e Brigitte Wilson jako jedyna z grona aktorów  debiutuj?cych w MK wybi?a si? do innych produkcji. gratulacje.
Johny Cage - LInden Ashby Swietnie odegrana ?artowno?? i lekkoduszno?? bochatera. nie?le naprawde nie?le. a je?li chodzi o pozostale aspekty by?o srednio.
Kitana - Talisa Sato podoba mi si? jej wprowadzenie Liu Kanga w przesz?o?? za?wiatów i cicha pomoc w walce.
Kano - Trevor Goddard doskonale uchwycono pod?? ironie Kano. wszyscy pamietamy usmiech partnera Soni "od ucha hehehe do ucha hehehe"
Goro - Gregory Paul Mrtin(g?os) zosta? ca?kiem zdominowany przez sam? posta? to wszystko.
Shang Tsung - Cary- Hiroyuki Tagawa znakomicie zagra? wyrachowanie fa?sz i pod?o?? tej postaci. inni odtwórcy Shang Tsunga powinni go na?ladowa?.
Sub- Zero - Francois Petit ?wietnie zagra? tajemniczo??. móg?by si? pojawia? cz??ciej.
Scorpion - Kris Casamassa krótko najlepsza kreacja Scorpiona ze wszystkich.
Reptile -  Keith Cooke ?wietnie pokazana zaci?to?? tego wojownika.

efekty specjalne:
znakomite, nie przesadzone ukazuj?ce najlepsze moce potaci

d?wi?k:
dope?niajacy klimatu z soundtrackiem, który przeszed? do legendy.

kostiumy:
oddane w najdrobniejszym detalu.

akcja:
walk mog?o by? wi?cej, turniej nieco bardziej rozwini?ty.

ocena ogólna:
9/10

zapraszam do wypowiedzi na ten temat wszystkich fanów MK pozdrawiam.
byszek
jestem wielkim pasjonatem MK prawdopodobnie ju? od 10 lat dlatego jestem sk?onny stwierd?i? ?e to moja pasja jestem w niej szcz??liwy i chyba tak zostanie a www jakie polecam jest super o najlepszej cz??ci mk

Offline Mak's

• U?ytkownik
Re: Mortal Kombat - The Movie
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 21, 2006, 08:16:05 pm »
Bardzo sie ciesze ze ktos zalozyl ten temat.
Twoje szczegoly o filmie sa napisane (jak na moj gust) B.Dobrze. Kreacja Scorpiona, Sub Zero i Reptile'a , bylo fantastyczne, i zgadzam sie co onich napisales. Co do innych postaci tez sie zgodze. Scenografia dobrana idealnie. Efekty tez dobre.
Szkoda ze nie mozena tego samego powiedziec o MK2 Anihilation.
Pozdrawiam

Offline Zbyszeek

• U?ytkownik
racja
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 22, 2006, 11:24:06 am »
zgadzam si? z tob? masz racje ale musze ci powiedzied? ?e to przez to ?e w MK 2 -  anihilation nie zastosowano si? do znanego przys?owia "wygrywaj?cego zespo?u si? nie zmienia" gdyby nie zmiana kilku twórców i odtwórcy roli raydena Film móg?by si? wybroni? ale niestety wygra?y wewn?trzne niesnaski i na filmie to si? odbi?o
pozdrawiam serdecznie i zapraszam do dyskusji.
byszek
jestem wielkim pasjonatem MK prawdopodobnie ju? od 10 lat dlatego jestem sk?onny stwierd?i? ?e to moja pasja jestem w niej szcz??liwy i chyba tak zostanie a www jakie polecam jest super o najlepszej cz??ci mk

Offline Zbyszeek

• U?ytkownik
wejd?cie!!
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 25, 2006, 08:45:40 pm »
bardzo prosze o wpisy
byszek

Offline Spine

• U?ytkownik
    • http://www.jasonpl.de/
Re: Mortal Kombat - The Movie
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 01, 2006, 02:35:41 pm »
Cytat: "Zbyszeek"

Shang Tsung - Cary- Hiroyuki Tagawa znakomicie zagra? wyrachowanie fa?sz i pod?o?? tej postaci. inni odtwórcy Shang Tsunga powinni go na?ladowa?.

Z tym si? nie zgodz? !!
Shang Tsung z Mortal Kombat Conquest lepszy jest ;)
Ma wygl?d tego z MK2 i lepiej walczy :]
No i (co nie zale?y od niego) wi?cej korzysta z mocy i w bardziej wyrafinowany sposób :]
ww.jasonpl.de

Offline Zbyszeek

• U?ytkownik
ok
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 02, 2006, 10:48:07 am »
ok ty masz swoje zdanie ja swoje uwa?am ?e filmowy shang by? lepszy ale dzieki za wpis pozdrawiam
byszek

Offline A.J.

• U?ytkownik
Re: ok
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 02, 2006, 06:26:56 pm »
Ja filmowi daje 7/10.Cho? móg? by? o wiele lepszy, jest dla mnie najlepsz? ekranizacj? gry komputerowej.
ail to the king, babe 8)

Offline Zbyszeek

• U?ytkownik
tak jest
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 02, 2006, 08:42:58 pm »
zgadzam si? pozdrawiam serdecznie zapraszaj innych na ten temat
byszek

Offline Balak

• U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 05, 2006, 02:41:53 pm »
Film Mortal Kombat The Movie jest wed?ug mnie najlepsz? ekranizacj? gier ze wszystkich które powsta?y.

Offline Zbyszeek

• U?ytkownik
racja
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 06, 2006, 10:13:12 am »
i w?a?nie z tob? si? zgadzam pozdrawiam.
byszek

Offline Mak's

• U?ytkownik
Re: racja
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 08, 2006, 10:00:44 pm »
MORTAL KOMBAT zdetronizowal wszystkie produkcje filmowe ktore powstaly na bazie jakiejkolwiek gry. A co do Shang Tsunga, to moze ten z serialu podobny byl do tego z MK II (i tez zagral dobrze), ale ten z filmu zagral SUPER.Lepszego aktora do tej roli nie bylo, on byl najlepszy. :twisted:
POZDRAWIAM

Offline Zbyszeek

• U?ytkownik
tak
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 09, 2006, 10:35:15 am »
ca?kowicie si? z tob? zgadzam pozdrawiam serdecznie
byszek

Offline Zbyszeek

• U?ytkownik
pro?ba
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 17, 2006, 06:35:50 pm »
mam gor?c? pro?be do wszystkich wypowiadaj?cych si? na ten temat przy?liijcie mi prosze oryginaln? wersje piosenki która by?a motywem przewodnim do MK The Movie mam wersje elektroniczn? i bardzo zale?y mi na oryginalnym MOTYWIE PRZEWODNIM z mk the movie bardzo prosze o odzew ewentualne mp3 z t? piosenk? prosze s?a? na ten adres e - mail: zbyho18@wp.pl
byszek

Offline @Scorpion@

• U?ytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 04, 2006, 01:18:08 am »
Jak jeszcze nie masz to wezme CI wysle tylko napisz na FORUMa co do filmu
Soundtrack-10/10 Bardziej nie mogli :D
Efekty Specjalne 9/10 Scorp bez machy & Goro wiem ze to byl `94/95 ale moznaby bylo zrobic inaczej
Kostiumy 10/10
Aktorzy:
Ninja 10/10 (Come here&Welcome)
Raiden 10/10
Shang 10/10
Goro 8/10 j.w.
Kitana 10/10 (Najsexowniejsza w MK)
Sonya 7/10 (Wg. mnie do roli Pink Paniusi chociarz przed wejsciem na statek by?a ok)
Johny:10/10
Liu 9/10 (Troche móg?by w?osy przyci?? bo jak puchacz wygl?da?)
et Over Here !!!

Offline Mileena

• U?ytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 07, 2006, 06:48:40 pm »
ja wole MK Annihilation.Fajnie zrobione.Kostiumy i tereny fajne.No ale mo?e walki nie :P ale i tak mi sie to podoba :D