Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 652031 razy)

Offline wujekkazek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1020 dnia: Lutego 21, 2015, 02:30:44 pm »
Szukając cienia szansy na Sindel w nowym MK natknąłem się na taką oto grafikę. Niestety na 99% to fake, wystarczy spojrzeć na "styl" graficzny... ehhh no nic, ale miło  było się ucieszyć, choć przez chwilę :)
[/quote]

Rozumiem ten ból! Moja ulubiona postać też nie została zapowiedziana. A tak w ogóle to Ed Boon, mnie strasznie rozbawił na swoim twitterze tą krótką odpowiedzią - don't mind me being rude Ed but when are we getting another character? EB: You're not being rude at all.

Rozszalał się swoją drogą, bo przez ostatnie 10 godzin dodał chyba 10 wpisów. Jak zawsze, wiele z nich wywnioskować nie można.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1021 dnia: Lutego 21, 2015, 06:07:10 pm »
http://community.wbgames.com/t5/General-Discussion/Rumors-and-Speculation/m-p/202138#U202138

Możliwe, że zobaczymy 30 fighterów w podstawce. 14 debiutantów, 8 z MK9 i 8 z innych części. Niby pewności nie ma, ale jest się czego chwycić w dalszych rozważaniach.
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2015, 06:11:13 pm wysłana przez Filx »

Offline LeonLeonik18

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mikeys_M
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1022 dnia: Lutego 21, 2015, 06:46:12 pm »
http://community.wbgames.com/t5/General-Discussion/Rumors-and-Speculation/m-p/202138#U202138

Możliwe, że zobaczymy 30 fighterów w podstawce. 14 debiutantów, 8 z MK9 i 8 z innych części. Niby pewności nie ma, ale jest się czego chwycić w dalszych rozważaniach.

To jest niestety niemożliwe, bo już mamy 10 postaci z MK9 a jeszcze dojdą z 3-4.
Poza tym nie wierzę, aby upchali 14 nowych postaci.
8 postaci z innych części brzmi świetnie, ale to zbyt piękne aby było prawdziwe  :(

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1023 dnia: Lutego 21, 2015, 07:38:06 pm »
Najprawdopodobniej na razie zobaczymy Tanyę i Shinnoka. Niby fotę zrobili z ekranu wyboru postaci, a na forum cisza. Jestem ciekaw jak podreperują żółtą wojowniczkę. W MK4 była niezła.Podobało mi się to fatality z wykręcaniem karku. Ciekawe jak ona będzie wyglądać w MKX. Chciałbym ją zobaczyć w odświeżonej wersji. Shinnok zapewne zostanie bossem. Ja nie widzę nikogo w to miejsce. wszyscy mamy nadzieję, że będzie dużo silniejszy niż to miało miejsce w czwartej części gry. Pewnie mu dadzą styl walki z tymi łapami. Dzisiejsza technika pozwoli na wykrzesanie tego o czym mogli myśleć wcześniej twórcy.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1024 dnia: Lutego 21, 2015, 08:13:47 pm »
Rzeczywiście, jakoś mi umknęło, że już tyle postaci z MK9 dali. Ale reszta informacji  jeszcze może się sprawdzić. Tak właściwie to 9, nie 10 z dziesiątki potwierdzili. A Quana Chi liczyć jako postać z MK9, czy MK4?
Szczerze mówiąc, to mi taki stan rzeczy, jaki był tam opisany całkiem pasował. Według mnie nieco zwiększyło się także prawdopodobieństwo Shinnoka w rosterze.

Offline LeonLeonik18

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mikeys_M
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1025 dnia: Lutego 21, 2015, 08:26:10 pm »
Ja jeszcze Gora policzyłem to wyszło 10  :D

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1026 dnia: Lutego 21, 2015, 08:41:53 pm »
Ed Boon powiedział że Bossem będzie postać, która już była, ale mało panowała. Stawiam że to będzie Shang Tsung. :)

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1027 dnia: Lutego 21, 2015, 09:08:44 pm »
Czyli mogłaby być nieco zmodernizowana wersja deadlly alliance. Shang wraz z Quan Chi pozbyliby się np. Shinnoka.

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1028 dnia: Lutego 21, 2015, 09:22:15 pm »
Shinnok w MK2011 powiedział, że wkrótce będzie wolny i Królestwo Ziemi jak i Outworld będą należeć do niego i Quan'a Chi. Shang Tsung może to wykorzystać i sam zasiąść na tronie.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1029 dnia: Lutego 21, 2015, 09:24:40 pm »
Eee, chłopaki... z Shang Tsunga nic nie zostało. Ja mam szczerze mówiąc nadzieję, że kolejnych wskrzeszeń nie będzie.
http://vignette4.wikia.nocookie.net/mkwikia/images/c/cc/Sorcerer%27s_Demise.jpg/revision/latest/scale-to-width/640?cb=20110718160839
Nie wiemy nawet, czy historia nie ograniczy się tylko no MK4 i nowych wątków. Możliwe, że dalej nie pójdą.

EDIT: Poza tym, jak wiemy, inwazja Shinnoka również została odparta, więc nie ma na jakim tronie usiąść.

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1030 dnia: Lutego 21, 2015, 09:33:16 pm »
A tak poza tym to zamawiam Mortal Kombat X Special Edition + DLC PRE-ORDER w wersji na PS3 za 199,90 zł.
Mortal Kombat X Special Edition, zawiera:
- Wyjątkowy Steel pack
- Skórkę dla postaci  Scorpiona – będąca efektem współpracy  NetherRealm Studios  oraz artystów obecnych na postalu MKKollective.com, który      jest miejscem wymiany fan artów, obrazów muzyki i video ze świata Mortal Kombat. :)

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1031 dnia: Lutego 21, 2015, 09:37:58 pm »
Ja bym się może o to pokusił, gdyby był też Kombat Pack. W wypadku jego braku kupię sobie podstawkę, a potem zainwestuję w GOTY.

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1032 dnia: Lutego 21, 2015, 09:42:22 pm »
Jakby była wersja demo to może i też bym poczekał, ale jak nie będzie i poza tym mówi się że wersja z DLC niewiadomo kiedy wyjdzie to wole już teraz mieć MKX. Nie będę się katował i kupię Pre-order :)

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1033 dnia: Lutego 21, 2015, 10:55:42 pm »
Ah Tanya.. jedna z moich ulubionych postaci :D
Wiadomo coś o Reiko ? Wystąpił chyba w komiksie ale nie wiem co z rosterem.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1034 dnia: Lutego 21, 2015, 11:20:01 pm »
Póki co o Reiko w roosterze cisza.... Są tacy co zwiastują jego śmierć w komiksie na podstawie niezbyt wysublimowanego stroju. Jak będzie zobaczymy w kwietniu.

Co do roostera pamiętam, że była mowa o 24 postaciach, po połowie dla nowych i starych zawodników, ale to było dawno i nie wydaje mi się żeby było tylko tyle miejsc. Pokazali już 9/10 starych [nie wiem jak liczyć Goro] fighterów, więc zostałoby trzy lub dwa miejsca dla postaci z MK9 bądź na returny z MK4-MA. Choć jestem raczej pesymistycznie nastawiony do wyważenia roostera, to nie sądzę żeby nie pokazali nikogo z jakby to określić gier po epoce 2D...