Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 657610 razy)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1125 dnia: Lutego 27, 2015, 04:00:39 pm »
Może. Szkoda, bo na Havika sam akurat liczyłem dość mocno. Kto wie? Może się jeszcze pojawi. Co do "nowych": Briggsówna, Kung Jin, Takeda, Erron Black - z tej czwórki też spokojnie odrzuciłbym tę pierwszą. Oby Mileena, Baraka i Rain weszli do grona grywalnych, bo debiutanci wyglądają przy nich dość "łyso".
Ale gdzie tam był Baraka? Ja dojrzałem tylko jakichś randomowych tarkatan.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1126 dnia: Lutego 27, 2015, 04:00:50 pm »
Millena zapowiada sie na final bossa więc było by dziwne gdyby nie była grywalna. chociaż w sumie patrząc na przypadek Shao Kahna. Lecz pomijając to jej nowy wygląd jest zajefajny.

Filx chociażby w scenie gdzie kroczy armia milleny


Teraz tylko wyjaśnić dlaczego Mileena jest bossem (jeżeli jest, ale też mam przeczucia że jest) więc moja wersja krótka i treściwa:
Mileena posiada ten amulet z Shinokiem w środku, ten amulet zapewnie daje zajebistą moc. Ja tak bym to wyjaśnił.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1127 dnia: Lutego 27, 2015, 04:06:30 pm »

Co z nią? ;_;
Hahaha to na 100% Kitana! :D


Pewnie w story będzie wyjaśnienie jak udało się jej wrócić do życia.

Offline Beware

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1128 dnia: Lutego 27, 2015, 04:06:56 pm »
Może. Szkoda, bo na Havika sam akurat liczyłem dość mocno. Kto wie? Może się jeszcze pojawi. Co do "nowych": Briggsówna, Kung Jin, Takeda, Erron Black - z tej czwórki też spokojnie odrzuciłbym tę pierwszą. Oby Mileena, Baraka i Rain weszli do grona grywalnych, bo debiutanci wyglądają przy nich dość "łyso".
Ale gdzie tam był Baraka? Ja dojrzałem tylko jakichś randomowych tarkatan.

To nie tak, że Baraka jakoś wyróżnia się wyglądem spośród reszty tarkatan. Myślę, że to on w okolicy 1:06. Ale - jak to już ująłem wcześniej - wszystko nadal jest w fazie domysłów. Nawet to, kto z pokazanych dzisiaj postaci będzie grywalny.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1129 dnia: Lutego 27, 2015, 04:10:32 pm »
Raczej na 100% to jakieś randomy. Za to motyw z Mileeną jako bossem mi się podoba. W sumie nigdy w Mortalu bossem nie była kobieta, więc dla odmiany - czemu nie? :D

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1130 dnia: Lutego 27, 2015, 04:17:53 pm »
Wojownik w tle z 0:33. Ktoś ważny? Johny Cage? A może nikt warty uwagi?

Offline KuKo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1131 dnia: Lutego 27, 2015, 05:02:56 pm »
Po długim gapieniu się w monitor udało mi się dostrzec tego koksa:



Nie wiem czy wszyscy Tarkatani mają ostrza, ale ten ewidentnie ma. Czyżby Baraka Confirmed ?



Nie kojarze zioma.



Reptile bez maski.

PS. Witam wszystkich, właśnie założyłem konto, chociaż forum przeglądałem już od dłuższego czasu (z resztą jak chyba większość nowych). Także tego, pzdr. 666.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1132 dnia: Lutego 27, 2015, 05:04:59 pm »
Słów kilka proboszcza:
- Kung Jin ma skopany wygląd. Wygląda trochę jak król małp. Nie podoba mi się ten design i muszą popracować, żeby mnie do niego przekonać.
- Takeda elegancko. Wygląda mi jak połączenie Stridera z Guyverem i w dodatku ma mordę jak Liu Kang, więc modlę się, żeby tego drugiego nie było.
- Młoda Jaxówna póki co rzyci nie łoi swoim wyglądem, ale z urywków wnioskuję, że ma na łapkach jakieś mechanizmy, które wzmacniają jej siłę jak miało to miejsce w przypadku Jaxa
- Erron wygląda jakby spierdolił z planu zdjęciowego do Red Dead Redemption, ale go nie skreślam. Wygląda IMO i tak lepiej niż Kung Jin

Tyle słowem wstępu o zaprezentowanej ekipie. Czy Rain będzie grywalny? Trudno wyczuć. Nie jestem jakimś wielkim fanem tej postaci, ale ninjas władający wodą i wiatrem wydaje się mieć potencjał.

Co do Mileeny to panowie....wybiegacie w przyszłość nieco nad wyraz hurra-optymistycznie. Ona się całkowicie nie nadaje na ostatniego bossa, choć jej nowy wygląd masakruje, a głos to po prostu żyleta. Z pewnością będę tą pindą grał. Stawiam swoją głowę i jajca Adepta, że ma miejsce w rosterze.

Główny zły? Dla mnie mur beton Shinok. Armie kombinują z amuletem bo daje władzę, ale przez przypadek wypuszczą jego mieszkańca. Tak to widzę.

Nie kojarze zioma.  <---- damn:D Przecież to ErmacXDDDD
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2015, 06:05:08 pm wysłana przez johnx »

Offline KuKo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1133 dnia: Lutego 27, 2015, 05:09:37 pm »
Nie kojarze zioma.  <---- damn:D Przecież to ErmacXDDDD

O kurde rzeczywiście, nie poznałem chłopaka bez pełnego ubioru. XD
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2015, 06:05:43 pm wysłana przez johnx »

Offline vicek668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1134 dnia: Lutego 27, 2015, 05:10:48 pm »
dokładnie .. jeżeli Milena miała  by być bossem to słabo .. poza tym wiadomo było że ten boss musiał być już kiedyś bossem .. czyli na bank Szinok.. tak jak mówiłem wcześniej

Offline KuKo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1135 dnia: Lutego 27, 2015, 05:14:44 pm »
Ahhh i  zapomniałem dodać, że w opisie trailera pisze :

"...and Kung Jin, descendant of Kung Lao."

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1136 dnia: Lutego 27, 2015, 05:20:55 pm »
Zwiastun jebitny :) Będzie ciekawie mimo, że ekipa Cassandry jest jakaś taka wymemłana. Przynajmniej wyjaśniło się kto to jest ten łucznik z LTs. Ktoś ma pewność jakie to pięć postaci ujawnili? Bo ja tak jak kolega Beware widzę tam sporo ryjów.... Mileena, na bank jako jedna z głównych BadAssów [szkoda, że nie Bossica], Kung Jin bo widzieliśmy jego fatala [na chuj on strzela w ta urwaną głowę?!?!?!], co do reszty nie mam pewności.
Sub bez maski dziwny
Shinnok wygląda świetnie, Mileena też
Ekipa Cassandry wygląda prawie identycznie, wyłamuje się tylko Kung Jin.
Zła Kitana spoko

Offline savel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1137 dnia: Lutego 27, 2015, 05:23:44 pm »
Też stawiam, że bossem będzie ostatecznie Shinnok. Mileena nie ma aparycji bossa.

Nowi trochę są dla mnie obojętni. Tylko Kung Jin jest trochę oryginalniejszy. Reszta to młode wersje: Soni/Cage'a, Jaxa i Scorpiona - z czego najbardziej nie leży mi Briggsówna. Ale widać, że wymieniono całą ziemską gwardie, raczej nie ma chyba co liczyć na Liu (na wieżyczce to jednak Takeda), Cage'a, Sonye, Jaxa.

Erron Black w komiksie wydawał mi się bardziej ciekawszy, tutaj trochę stracił, ale jest ok, ktoś nowy.

Kitana i Sindel w wersji zombie ciekawe...:P Dlatego na przedostatnim streamie mówili o jej dark/evil wersji:) Nie jestem pewny czy Sindel zajmie miejsce w rosterze.

Scorpion staje się bardziej ludzki.

Brakuje mi postaci z MK4, MKDA i MKD. Liczyłem na Fujina, na Ashrę, na Havika, Li mei, Hotaru, Tanyę.
 
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2015, 05:27:18 pm wysłana przez savel »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1138 dnia: Lutego 27, 2015, 05:30:51 pm »
Ja się wyłamię z tego zgromadzenia czcicieli Shinnoka. Obstawiam, że ostatecznym Bossem będzie kto inny. Pokazanie Amuletu Shinnoka skłania do sądzenia iż to on ale dla mnie to podpucha....

savel też miałm nadzieję na chociaż dwie postaci z MK3D
"Nadzieja matką wynalazków"...... :)

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1139 dnia: Lutego 27, 2015, 05:41:21 pm »
Nie wszystko co pokazuje nam NR musi być podpuchą.   ;D
Mileena bossem raczej nie będzie, bo Quan w MK9 też miał ten amulet i jakoś nie bossił.
Ja tam do nowych zawodników na razie nic nie mam. Swoją drogą ciekawe, czy skoro pokazali ten zwiastun, to czy potwierdzą jakąś nową postać.