Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 654891 razy)

Offline swir

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #975 dnia: Lutego 19, 2015, 09:49:25 am »
Italian Voice Over Actors Confirms Liu Kang in MKX

źródło:
(click to show/hide)

A Spawn i Predator ponoć mają być dodatkiem DLC, który ma wyjść w czerwcu.
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2015, 09:51:16 am wysłana przez swir »

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #976 dnia: Lutego 19, 2015, 10:57:56 am »
Jeej. Liu Kang. Cieszmy się  ::)
Jednak jeśli będzie miał wygląd taki jak w endingu MK9, to może zrobią z niego kogoś fajnego w fabule i może będzie... w ogóle lepszy. Miejmy nadzieję, że champion Earthrealm (chociaż może w MKX już nie?) zostanie pokazany od innej strony, na świeżo, czego mi u niego brakuje.
Tak właściwie... Zaczęły mi się przypominać stare artykuły. "Historia MK była pogmatwana, dziwna, pełna nieuzasadnionych (bezsensownych) wskrzeszeń. Teraz ekipa Netherrealm zaczyna wszystko na nowo. Poukłada historię. Nie będzie wskrzeszeń i niedopowiedzeń". Coś mi się pomyliło, czy Kunga (pomijając Netherrealm) ostatni raz widzieliśmy ze skręconym karkiem w Koloseum Kahna? Czy Kitana nie została wykończona przez Sindel? A Liu... tylko mi się wydawało, że się usmażył, bo jak idiota rzucił się na Raidena? A teraz... Kitana, Kung i Liu w rosterze! Suprise motherf... Chcę jednak sprostować. Nie uważam, że Kung i Kitana są słabo zrobionymi postaciami. Sądzę po prostu, że mogliby zamiast nich dać fighterów, którzy mieli tyle umiejętności/szczęścia/rozumu, że przeżyli do końca Story Mode w MK9 albo fajnych fighterów z części po pierwszej trylogii. Według mnie roster starych postaci mógłby wyglądać tak: 1. Scorpion, 2. Sub-zero, 3. Raiden, 4. Reptile, 5. Baraka, 6. Kano, 7. Sektor, 8. Cyrax, 9. Sheeva, 10. Quan Chi, 11. Ermac, 12. Mileena, czyli po odrzuceniu państwa Cage i naszych dwóch olbrzymów mieliby idealną liczbę wojowników do wypełnienia rostera, a jak któryś z tych nie pasuje, to są jeszcze dalsze części.
Co jednak poradzisz, przynajmniej Liu i Kitana "spotkają się w innych okolicznościach".

Offline savel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #977 dnia: Lutego 19, 2015, 03:43:53 pm »
Wygląda na to, że Liu też będzie wyglądał dość fajnie. Jest dużo podobieństw do tego wyglądu z endinga mk9.
Ciekawe jakie będzie miał warianty:) Może Dragon Lord (przyzywanie smoczków i morfowanie w smoka - przegięte:P, God of Fire (ogniste ataki) i Shaolin Monk (akrobacje w stylu bicycle kicks).

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #978 dnia: Lutego 19, 2015, 03:58:56 pm »
Liu mógłby powrócić jako oszpecony wygnany z Shaolin Mnich chcący z jednej strony zemścić się na Raidenie, z drugiej stojący po stronie Earthrealm. Na Ziemię maja ochotę Shao Kahn, Shinnok, Quan Chi, Onaga i kilku innych..... Za to obrońców jest tylko jedna grupa, wspierana oczywiście przez siły Edenii [ale co to za siły :/] i zawsze trzymają sztamę na wieki....
Motyw z dwoma frakcjami broniącymi Królestwa Ziemskiego dałby powiew świeżości w tą część fabuły i zawodników.
Chętnie widziałbym Liu jako kogoś pokroju Punishera, nie lubianego przez innych, przekraczającego granicę, zabijającego swych wrogów bez litości ale stojącego jednak po tej dobrej stronie, choć bardzo blisko cienkiej granicy..... Takiego Liu Kanga chciałbym zobaczyć w MKX........

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #979 dnia: Lutego 19, 2015, 04:11:11 pm »
Czyli znamy już prawdopodobnie cały roster, jeśli chodzi o weteranów. Do zapowiedzianej dziewiątki dołączą: Liu Kang, Jax oraz Havik/Reiko/Fujin/Tremor/Tanya/Shinnok. Jest jeszcze opcja Kai'a i Sareeny, ale ich bym się raczej nie spodziewał. Najprawdopodobniejszy jest występ Havika, Tremora lub Tanyi. Reiko raczej niezbyt. Takie odczucie po zapoznawaniu się z komiksami. Fujin? Podobno nie żyje. Shinnok? Jego bardziej widzę jako bossa, sub-bossa lub inne szachrajstwo.
No, panie Boon! Czas pokazać nowych fighterów... albo chociaż jednego. Mam obawy co do debiutantów. Mianowicie chodzi o to, że boję się, że pokazali nam jedyne sense nowe postacie, a reszta będzie taka sobie. Taka myśl mnie naszła, gdy zobaczyłem Łucznika. Mam jednak nadzieję, że mnie nie zawiodą i roster będzie zarąbisty, bo na razie szczerze mówiąc pewien nie jestem, czy wszystkie wybory są trafne.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #980 dnia: Lutego 19, 2015, 04:22:16 pm »
Filx, nie ty jeden masz takie obawy. Rzucili nam na początku 4 nowe twarze bardzo zróżnicowanie i tyle a pozostało jeszcze ile miejsc? 8?

Offline savel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #981 dnia: Lutego 19, 2015, 04:33:39 pm »
Faktycznie ten łucznik póki co trochę ssie, ale trudno sprawiedliwie oceniać, po screenie z wieżyczką. Ale inne nowe do tej pory stoją na tak fajnym poziomie, że nie mam jakiś olbrzymich obaw. Nawet pana kowboja jakoś zaakceptowałem.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #982 dnia: Lutego 19, 2015, 04:34:20 pm »
SlaveMe daj spokój z Liu Kangiem. Żeby był Punisherem to musiałby sobie wyhodować mózg. Wielki mi inteligent, który nie potrafił zrozumieć, że Rayden miał rację. Na dodatek taki z niego uczeń, że przy pierwszej lepszej okazji odwraca się od nauczyciela. TO JEST PIER... PIEPRZONY BÓG, obrońca Ziemi, ale nieeeeeee-e-e-e, Liu Kang wie lepiej. Pełne wsparcie do Raydena. Trzeba było słuchać nauczyciela, to byś teraz żył Liu. Zemsta z własnej głupoty. Swoją drogą O CO KURNA chodzi z tym, że nie pokazują nowych postaci? Dwa miesiące do premiery, a tu połowy ludzi nie ma. Oni mają gorszą politykę niż KSW, która czasem na tydzień przed galą nie podaje nazwisk rywali dla Polaków. WTF. Oni nie mają ich gotowych? Jeśli tak to słabo na dwa miechy przed premierą. Jeśli mają, to serio taka jest ich marketing?

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #983 dnia: Lutego 19, 2015, 04:52:38 pm »
Jebać autorytety! Jak Bodzio z robakami rozpierdalali forum to mówiłeś co myślisz, a nie siedziałeś cicho bo to kurwa admin i założył MKC i PLFMK więc przechuj na maska i wszystkowiedzący. A Raiden w MK1 jakoś też szczególnie nie wybronił Ziemi w swoim filmiku. Po za tym skoro to relacja uczeń-nauczyciel to dlaczego Raiden musiał usmażyć chinola? Nie mógł go gdzieś teleportować albo zrobić cokolwiek innego niż przyjebać mu piorunem? Ale chuj z nimi, jeden i drugi to prawiczki.
A z nowymi będę miał beke jak się okaże, że część z nich już pokazali: Erron i młoda Briggsówna.

Offline savel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #984 dnia: Lutego 19, 2015, 05:04:15 pm »
No to, że będzie Erron to na 100% można stawiać, Briggsonową traktuję jako wypełnienie do Cassie Cage w komiksie, a w grze będzie tylko jej ojczulek.

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #985 dnia: Lutego 19, 2015, 05:09:07 pm »
To wszystko zaczyna mnie bawić. Predatory i inne wygibasy.jeszcze może niech dorzuca Mario Brosa i Luigiego i będzie super Mortal.I kolejne wskrzeszanie. To ja się pyta, na co ginęli tamci wojownicy? Po to żeby zmartwychwstać? Co, Raiden pozbierał smocze kule i wypowiedział życzenie? Przecież tyle postaci do odświeżenia, zawsze można wymyślić kogoś nowego jeszcze, ale nie, bo po co. Lepiej pobawić się w nekromantów i powrzucać jakieś Predatory. Candymana niech jeszcze dadzą. Żal.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #986 dnia: Lutego 19, 2015, 05:16:35 pm »
SMOCZE KULE STRIKES BACK!!! YEEEEEEAAAAHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!! Mój ulubiony temat

Przynajmniej postaci spoza MKU będą jako DLC w czerwcu, więc kto nie będzie chciał to nie ściągnie. Chociaż od biedy ja się na Predatora skuszę.

Offline Nazwa użytkownika

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #987 dnia: Lutego 19, 2015, 05:42:37 pm »
no to mamy nieścisłość, bo zgodnie z pierwotnymi newsami w MKX miało nie być gościnnych postaci. w predatora jeszcze uwierzę (zwłaszcza, że jest gotowy, wystarczy jedynie zmienić kolor  cyber sub-zero z MK9), ale ten agent to jakaś bzdura.

"liu kang" z obrazka z twarzy liu kanga nie przypomina w ogóle, ma dziwnie plasitkową twarz, jak ten łucznik, ale prędzej uwierzę w niego, niż tamten wasz zlepek pikseli, co "ma dwie ręce, więc to na pewno mileena".

bossem na pewno nie będzie shinnok, jeśli ma to być "ktoś, kto był już bossem, ale jest trochę zapomniany", bo trudno zapomnieć kogoś z finału poprzedniej części. prędzej uwierzę w kogoś, kto się przewinął fabularnie jako dawno temu pokonany wielki motherfucker, ale osobiście z nim jeszcze nie walczyliśmy (o ile był ktoś taki). mam tylko nadzieję, że nie będzie to żaden onaga czy inny kutanga, bo za bardzo wali chińszczyzną, której staram się nie zauważać

nie mam jakiś olbrzymich obaw

pisze się "jakichś"
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2015, 05:52:31 pm wysłana przez Nazwa użytkownika »

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #988 dnia: Lutego 19, 2015, 06:09:29 pm »
Bossem może będzie Shang Tsung?

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #989 dnia: Lutego 19, 2015, 06:15:29 pm »
Liu Kang się w MK9 zesrał, bo Kitanę zabili i nie miał o kim marzyć po nocach. I na co mu to było? I tak obydwoje odżyją. Fuck logic. Co do starcia Raidena z Liu Kangiem pod koniec Story Mode, to Raiden nie strzelił w Liu, próbował się bronić, bo Chinol (chociaż z ryja niezbyt chinolski jest) chciał go zabić. Wytworzył tarczę z piorunów i Kanga usmażyło. Potem chciał jakoś pomóc, ale było za późno.
Wiem, że temat o MKX, ale muszę jeszcze wspomnieć poprzedni Story Mode, bo to w końcu kontynuacja. Jak się dzisiaj dowiedziałem (Wy wiedzieliście wcześniej?) ostatnia walka była czymś więcej niż Raiden vs Shao Kahn. Oni byli tylko skorupami, robili za ciała istotom silniejszym od siebie. Raidena wsparli Elder Godsi, a Shao Kahn otrzymał pomoc od One Being i właśnie tego ziomka się uczepię. Myślicie, że One Being odegra jeszcze jakąś rolę w fabule, może nawet w najbliższej odsłonie, czy raczej oleją go ciepłym moczem i o nim zapomną?