Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 651395 razy)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #165 dnia: Czerwca 19, 2014, 05:50:42 pm »
Frost może ewentualnie pojawić się jako wariant Sub zero, patrz Superman i skórka Cyborg Superman
A szczerze powiem, że nie obraził bym się po prostu za taki skin.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #166 dnia: Czerwca 19, 2014, 07:42:43 pm »
Raczej mało prawdopodobne! Idąc tym tropem:

Roboty mogłyby zajmować jeden slot Cyrax, Sektor i Smoke w jednym okienku? No chyba nie :D
Pamiętam, że mimo wszystko Frost i Sub-Zero znacząco różnili się wachlarzem ciosów, więc Ed raczej nie wpadłby na tak genialny pomysł ;)

Idąc dalej...
Kano, Jarek też mogliby wystąpić jako skórka...
Shao i Reiko, czy jak mu tam było...

NO WAY!

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #167 dnia: Czerwca 19, 2014, 08:00:20 pm »
Akurat roboty wsadził bym do jednego slota i było by po kłopocie. W tym problemu nie widzę.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #168 dnia: Czerwca 19, 2014, 11:22:46 pm »
Nie uważasz, że przez taki zabieg straciłyby one swoją tożsamość? Jak dla mnie mieszanie tylu postaci wyszłoby im jedynie na stratę, nowi traktowaliby ich tylko i wyłącznie jako zbiór skórek gubiąc po drodzę złożoną historię i ich losy...

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #169 dnia: Czerwca 20, 2014, 03:12:04 am »
Wyraźnie było powiedziane, że KAŻDA POSTAĆ ma 3 RÓŻNE WERSJE/STYLE......
Więc nie będzie żadnych skórek i innego tałatajstwa tylko ta sama postać w trzech odsłonach.....
A z dupeczek to bym chciał Nitarę i Frost..... :)

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #170 dnia: Czerwca 20, 2014, 08:22:42 am »
Jestem ciekaw kto będzie w tym Mk. Postaci, które zginęły w Mk9 nie powinny się pojawić, no chyba że jako postaci ukryte do odblokowania. Z tych Nam znanych będzie ich dużo całkiem. Na ekranie wyboru widać dwadzieścia cztery okienka. Sześć postaci jest znanych, czyli kto mieścić się będzie w całej reszcie? Ja może wypiszę listę tych, którzy powinni być grywalni.
Raiden, Quan Chi, Shinnok, Cage, Sonya, Baraka, Reptile i reszta postaci, które przeżyła z poprzedniej części. Z nowych- starych postaci powinien pojawić się Fujin oraz Reiko.
Jeżeli zaś chodzi o moje wrażenia dotyczące czwórki fighterów, którzy pojawią się w najnowszym Mortalu to podoba mi się Dwora'h. Tajemnicza babka, o umięjetnościach owada, hm...ciekawie się zapowiada. Śmiesznego fatala ma Cassie...to po tatusiu odziedziczyła :) Nie za bardzo podoba mi się Ferra/Tor ( a szczególnie to małe coś co skacze i siedzi na plecach tego bydlaka. Dwie postaci w jednej, ehh. Ten cały Kotal to pewnie brat Kahna i Raidena, ma też Kahn w swoim imieniu tak jak i imperator. Postaci raczej pasują. Są tajemniczy, mroczni i brutalni. Mają jakieś tam specjalności. Po obejrzeniu paru trailerów, gra mi się zaczyna podobać.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #171 dnia: Czerwca 20, 2014, 08:32:23 am »
Co do wielkości rostera, to nie sugerował bym się zaprezentowanym demo, bo jak to Ed stwierdził - pola postaci są luźno rozmieszczone i można je przesuwać. Sami nie wiedzą jeszcze ile dokładnie będzie tam postaci. Cage i Sonia powinni IMO odpaść z zabawy. Najbardziej w tym momencie chciał bym zobaczyć w składzie mojego ulubionego Barake:) Zresztą każdy tak powie o swoim faworycie. Po obejrzeniu nowych twarzy stwierdzam, że Ferra/Torr będzie prawdopodobnie moim wyborem nr 1, bo właśnie takiego tęgiego skurwysyna mi brakowało od jakiegoś czasu w MK.

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #172 dnia: Czerwca 20, 2014, 08:52:53 am »
Po nowym Mortalu oczekuje porządnego trybu story tak jak było to poprzednim razem. przynajmniej będę miał co pooglądać. Co do postaci, nie może zabraknąć Johnnego. Mnie wystarczy, że zginął w filmie z 1995 i nie było go chyba w Mk trilogy. On za często ginął. Widocznie jednak z niego jest wspaniały aktor, bo swoje śmierci symulował i się znowu pojawiał. Szkoda, że Kabal nie przeżył, bo jak go szybko polubiłem to tak szybko trzeba się z nim rozstać psychicznie. Z nowych osóbek zdecydowanie Dwora'h wydaje się najfajniejszą postacią. Jak owadów nie lubię, tak te jej jak i ją samą już akceptuję.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2014, 09:03:30 am wysłana przez arti91 »

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #173 dnia: Czerwca 20, 2014, 10:54:52 pm »
Raczej mało prawdopodobne! Idąc tym tropem:

Roboty mogłyby zajmować jeden slot Cyrax, Sektor i Smoke w jednym okienku? No chyba nie :D
Pamiętam, że mimo wszystko Frost i Sub-Zero znacząco różnili się wachlarzem ciosów, więc Ed raczej nie wpadłby na tak genialny pomysł ;)

Idąc dalej...
Kano, Jarek też mogliby wystąpić jako skórka...
Shao i Reiko, czy jak mu tam było...

NO WAY!
Tyle że Merlyn czy Red Arrow nie muszą od razu występować jako skórka do Green Arrow'a a do Batmana nie został podklejony każdy jego "Sidekick", nie chodzi o grupowanie postaci, a niektóre gry pokazały że taki zabieg jest możliwy chociażby Injustice czy Tekken gdzie Panda występuje jako skóra do Kumy( choć w obydwu przypadkach postacie dysponują identycznym move setem, tak czy tak możemy jedynie czekać na nowe newsy lub DLC chociaż na to za wcześnie.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #174 dnia: Czerwca 20, 2014, 11:24:43 pm »
Boon mówił, że w tym Mortalu będzie wprowadzonych najwięcej nowych postaci. Więcej niż w jakiejkolwiek poprzedniej grze MK.
Najwięcej zawodników zadebiutowało w MK:DA - było ich dziesięciu....
Teraz możemy spodziewać się 12, góra 15 nowych postaci.... Cztery już znamy... Szczerze mi najbardziej przypadł do gustu Kotal Kahn.... D'vorah i Ferra/Torr to kurwa jakieś nie porozumienie. Cassie to surogat Johnny'ego i Sonii. Choć w Kotal Kahnie wkurwia mnie to, że właśnie ma przydomek KAHN. Kiedy w MK:DA kombinowali nad postaciami to Hsu Hao miał nazywać się KUBLAI KAHN. Zrezygnowano z tego imienia bo nie chciano by zbytnio był mylony z Shao Kahnem. Teraz nagle mają to w dupie i postać może mieć KAHN w imieniu.....

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #175 dnia: Czerwca 20, 2014, 11:30:51 pm »
Kiedy w MK:DA kombinowali nad postaciami to Hsu Hao miał nazywać się KUBLAI KAHN. Zrezygnowano z tego imienia bo nie chciano by zbytnio był mylony z Shao Kahnem. Teraz nagle mają to w dupie i postać może mieć KAHN w imieniu.....
Zrezygnowali, bo taki wielbiciel soczystego napleta jak Hsu nie mógł nosić miana Khan. To po prostu nie wypadało. Oni dobrze wiedzieli, że inspiracja "błękitną ostrygą" jest nazbyt widoczna. Kotal przynajmniej wygląda jak kawał jebanego madafaki:D

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #176 dnia: Czerwca 21, 2014, 10:14:30 am »
Boon mówił, że w tym Mortalu będzie wprowadzonych najwięcej nowych postaci. Więcej niż w jakiejkolwiek poprzedniej grze MK.
Najwięcej zawodników zadebiutowało w MK:DA - było ich dziesięciu....
Teraz możemy spodziewać się 12, góra 15 nowych postaci.... Cztery już znamy... Szczerze mi najbardziej przypadł do gustu Kotal Kahn.... D'vorah i Ferra/Torr to kurwa jakieś nie porozumienie. Cassie to surogat Johnny'ego i Sonii. Choć w Kotal Kahnie wkurwia mnie to, że właśnie ma przydomek KAHN. Kiedy w MK:DA kombinowali nad postaciami to Hsu Hao miał nazywać się KUBLAI KAHN. Zrezygnowano z tego imienia bo nie chciano by zbytnio był mylony z Shao Kahnem. Teraz nagle mają to w dupie i postać może mieć KAHN w imieniu.....
Tak dużo nowych postaci? To Boon ma wenę chyba niesamowitą. ja rozumiem wprowadzać kogoś nowego, ale mam nadzieję, że nie kosztem starych postaci znanych od części czwartej. Wiem, że wiele z nich jest nie lubianych przez większość maniaków Mortala, ale gdyby się je zaprezentowało w należyty sposób to może coś z tego by wyszło.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #177 dnia: Czerwca 21, 2014, 09:23:49 pm »
"gdyby się je zaprezentowało w należyty sposób to może coś z tego by wyszło."........
Stary.... nie łudźmy się......
MK2011 był dla fanów.... był pożegnaniem....... teraz czeka nas profanacja..... I to profanacja tylko z naszej strony bo reszta konsolowego świata nie dostrzeże upadku MK.... To my będziemy biadolić i smucić..... reszta będzie mięć to w dupie......

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #178 dnia: Czerwca 22, 2014, 12:39:27 am »
Czy ja wiem...

sądząc po wszelkich głosach niezadowolenia i wśród osób mających małą styczność z serią niezadowolenie jest spore, jak nie równie wielkie co i starych wyjadaczy. Zwyczajnie coś musi się skończyć, aby zacząć mogło się coś innego, idzie nowe i jeszcze nieznane, ale za wcześnie, by ostatecznie przekreślać nową odsłonę Mortala, ale też wcześnie by wychwalać ją pod niebiosa! ;)

Innymi słowy i podsumowując, nie wyrokujmy, uzbrojmy się w cierpliwość i czekajmy na kolejne wieści!

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #179 dnia: Czerwca 22, 2014, 01:38:06 am »
"gdyby się je zaprezentowało w należyty sposób to może coś z tego by wyszło."........
Stary.... nie łudźmy się......
MK2011 był dla fanów.... był pożegnaniem....... teraz czeka nas profanacja..... I to profanacja tylko z naszej strony bo reszta konsolowego świata nie dostrzeże upadku MK.... To my będziemy biadolić i smucić..... reszta będzie mięć to w dupie......

Przestańcie pierdolić już podobne głupoty. Żal to czytać po prostu. Gra nie ma nawet dostępnego dema, jest w wersji alfa, nie pokazano prawie NIC, a już płacz i jak to się mortal zepsuł. Chujowej baletnicy to i majty na dupsku zawadzają. Tak źle i tak nie dobrze. Były MK w 3D, było źle. Bo postacie tandetne, bo system walki słaby. Zrobili MK9 i wyszło, ale co w związku z tym? Mają co generację MK9 odświeżać? Poza tym jaka tu profanacja czegokolwiek, skoro JEDEN I TEN SAM CZŁOWIEK tworzy MK od początku. Rozumiem, gdyby ci ktoś obcy cokolwiek sprofanował, ale twórca MK ma prawo robić z serią co zechce. Jest mrocznie, jest krwawo, w końcu jest poważnie i dosadnie. Ludzie latami płakali, żeby tylko zobaczyć coś podobnego. Teraz gdy to mają to nagle lament. I don't get it. Ostro pojechałem, ale no cholera jasna ileż można? To jest mortal kombat nowej generacji, a nie odgrzany kotlet, lub zapasy teledupisi w kiślu.