Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 651375 razy)

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1170 dnia: Lutego 28, 2015, 02:28:02 pm »
Czy głos z końca trailera, który wypowiada zdanie "Los Królestwa Ziemskiego jest w naszych rękach" (czy coś w tym stylu :p) może należeć, jak sądzą niektórzy, do Liu Kanga? Trochę się różnią według mnie, ale są całkiem podobne. Na początku obstawiałem Raidena, ze względu na treść zdania, ale teraz Liu wydaje się równie prawdopodobny. Gdyby to był jego głos to byłoby w stylu NRS taką zagadkę zapodać, aczkolwiek kto wie.

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1171 dnia: Lutego 28, 2015, 03:56:56 pm »
Na jednej ze stron angielskojęzycznych wyczytałem, że kobieta leżąca tyłem na tym screenie to Sonya.


Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1172 dnia: Lutego 28, 2015, 04:03:51 pm »
Już wcześniej o tym pisałem  ;D
A ten gościu z kilku sekund wcześniej może być Johnym. Pozostaje pytanie, czy to tylko występ w Story, czy także w rosterze, chociaż według mnie miejsce w MKX jako playable nie zostało im przeznaczone.

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1173 dnia: Lutego 28, 2015, 04:10:34 pm »
Już wcześniej o tym pisałem  ;D

A to widocznie nie doczytałem :) Ten gościu wcześniej to też piszą właśnie że to Dżony Klatka.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1174 dnia: Lutego 28, 2015, 09:51:01 pm »
Bardzo ładnie się zapowiada Mortal Kombat. Jak zauważyłem, ekipa NRS pamięta praktycznie o wszystkich zawodnikach i w jakiś tam sposób próbuje wpleść je w historię Mortala. Cieszy mnie to, ponieważ jak wiadomo większość z nich nie będzie grywalna, ale dostaniemy jej jakąś małą cząstkę.

Najbardziej zaskoczyła mnie swoim lookiem Mileena, sposób w jaki się porusza i komunikuje przedstawia ją dokładnie tak, jak zawsze to sobie wyobrażałem. Myślę sobie, że zaraz po tym jak Shao Kahn odszedł, objęła ona tron w Outworld, lecz jak wiemy nigdy jej nic nie wychodzi, więc potężny Kothal Kahn zrzucił ją z niego, a ona dzięki temu, że z czasem dostała się w posiadanie medalionu, chce przejąc to, co zostało jej odebrane. Szkoda, że nie spodziewa się ekipy  Casandry "gumą strzelam" Cage, która będzie jej w tym przeszkadzać.

Co do nowych postaci pokazanych w trailerze, a mowa jest o pięciu, to z całą pewnością:

Takeda, Briksowa, Kung "łukiem walę po głowie" coś tam, Mileena i Error Black, cała reszta jak sądzę będzie przewijała się tylko w story: Li Mei opowiada o medalionie, Shinnok będzie niegrywalnym bossem, Sindel jako Zombie wraz z Zombie Kitaną jest tylko po to, aby wytłumaczyli jakoś jak Kitana powróciła do życia, Rain też z pewnością pojawi się tylko w story mode.

Nie wiem dlaczego ludziom nie przypadła do gustu ekipa Special Forces, może Briksowa nie wyróżnia się zbytnio, ale gameplayu jej jeszcze nie widzieliśmy, a gdyby nie patrzeć Sonya wygląda jeszcze mniej bezpłciowo na przestrzeni wszystkich części Mortal Kombat. Ja daje im szansę, za poczucie humoru, które dziewczyny odziedziczyły po Johnnym i Jaxie.

Wydaje mi się, że głos na samym końcu należy jednak do Sub-Zero, a nie Liu Kanga, hmm?

Fatal Kung "łukiem walę po głowie" coś tam jest pewnie tym z story mode, o którym mówili twórcy, dlatego jest bardziej filmowy niż zwykłe fatality. Twórcy mówili, że w trybie story będą inne fatale, a więc chyba widzimy śmierć Reptile'a.

Co do brutality to sam nie wiem, z jednej strony ciesze się, że nie jest na podobieństwo tych starych, co równałoby się tysiącem czaszek, żeber i kolan, a z drugiej strony to chyba takie trochę fatality z daleka. No ale jakieś urozmaicenie to jest ;)

Wciąż liczę na Frost i Havika, mam nadzieję, że pozostał jakiś cień szansy, bo panna Li Mei po widocznych jej detalach pozostaje tylko panną w story mode, eh.
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2015, 09:57:54 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Adamus91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1175 dnia: Lutego 28, 2015, 11:09:26 pm »
Też mi się wydaję, że to głos Sub-Zero i to na 100% :) Tylko czemu Sub-Zero w masce nie ma brody i blizny i czemu nie jest cyborgiem. Być może ten bez maski jest już 25 lat później i międzyczasie dostał kosę w oko od Kano. Brygada młodzieży nie powala oryginalnością, ale potencjał mają. Niewidomy Kenshi spłodził syna Takedę. Ciekawe ;) Trailer bardzo interesujący i profesjonalnie zrobiony, aż chce się grać. Mileena bardzo spoko wygląda, ale robienie z niej kogoś mocarnego jest trochę słabe. Sporo złych i nikczemnych postaci, a dobrych trochę mało. Brakuje postaci z MK4, tylko Shinok jest w trailerze. Wiele pytań się nasuwa po obejrzeniu tego trailera.
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2015, 11:24:05 pm wysłana przez Adamus91 »

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1176 dnia: Marca 01, 2015, 12:01:29 am »
Słowo o brutality, bo tu mieszane opinie ludziska mają. To wykończenie ma być w domyśle przeznaczone do użytku prawdziwym kozakom. Raz, że będą pewnie do odblokowania kolejne finishery czy to z krypty, czy z wyników walki między gildiami online. Dwa, że trzeba będzie spełnić jakiś tam warunek, żeby konkretnego finishera odpalić. Jak to będzie w praktyce? Widzę taką perspektywę: ciśniesz walkę, nie mogąc używać jakiegoś swojego speciala, który dawał by ci sporą przewagę. W końcu gdy nadchodzi moment i przeciwnik ma pół HP, robisz dojebane combo za pół krechy i ostatnim ciosem jest właśnie ten special, którego używać wcześniej nie mogłeś, a który przechodzi płynnie w brutality. I teraz sami odpowiedzcie sobie na pytanie, co jest wykończeniem oponenta w lepszy stylu. Zwykły fatal, czy wywalczony okolicznościami gry brutality. IMO odpowiedź jest jasna.

Offline savel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1177 dnia: Marca 01, 2015, 01:49:39 am »
Ja strzelam, że Rain jednak będzie grywalny. Ale możliwe, że poprzez to, że są wariacje bohaterów development postaci mocno podrożał i nie opłaca się robić ich grywalnych, albo też mają po MK9 troszkę więcej kasy i nie przeszkadza im poświęcenie tysi dolarów na postać, która pojawi się tylko kilka minut w story.
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2015, 01:53:57 am wysłana przez savel »

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1178 dnia: Marca 01, 2015, 11:15:37 am »
Podobno jakiś jasnowidz przewidział listę grywalnych postaci jakie potwierdzi story mode i teraz ludzie mają zajawkę bo lista postaci, którą opublikował wcześniej potwierdziła się w 100%. Według tej listy zobaczymy jeszcze:

– Johnny Cage

– Sonya Blade

– Jax

– Liu Kang

– Erron Black

– Kenshi

– Shinnok

Jedyny problem jaki widzę to taki, że według autora opublikowana przez niego lista jest kompletna. Co może oznaczać, że albo to wszystko to ściema, albo nie będzie zbyt wielu debiutantów w nowym MK.

http://hadoken.net/mkx-roster-leak/

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1179 dnia: Marca 01, 2015, 11:21:19 am »
Bardzo interesująca jest ta lista, chętnie bym zobaczył co ma do pokazania Shinnok. Erron Black jakoś średnio mnie przekonuje. :)

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1180 dnia: Marca 01, 2015, 12:11:38 pm »
Jeśli ta lista to prawda to jestem niesamowicie zawiedziony. Po zobaczenia Raina w Story mode spodziewałem się,że przestanie byc on w końcu olewany przez Boona i,że będzie miał duża rolę i wpływ na historię. wciąz jest na to szansa,ale skoro nie będzie on grywalny to raczej pojawi się tylko w kilku scenach i na tym się skończy.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1181 dnia: Marca 01, 2015, 12:13:32 pm »
Mnie jakoś takie wrózbity nie przekonują  ;D
Musi pojawić się więcej nowych postaci, bo twórcy zapowiadali największą ich liczbę ever, a do tej pory najwięcej było 11 albo 12, a tak by nas chyba nie oszukiwali.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1182 dnia: Marca 01, 2015, 12:28:33 pm »
11 licząc Blaze'a w MK Deadly Alliance, ale to w sumie o niczym nie świadczy bo przeważnie w MK było po 7-8 debiutantów, więc magiczną liczbę 8 już mamy! :D

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1183 dnia: Marca 01, 2015, 12:39:35 pm »
Właściwie to miałem na myśli MKvsDC, bo tam 12 nowych chyba było, a skoro ma być najwiecej to niech tak będzie, bo ja na debiutantów mam ochotę ogromną. Sądzę, że jest szansa na 16 starych i 14 nowych, z czego starzy będą z części 1-5. Mam kilka swoich typów, ale napiszę o nich później.

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1184 dnia: Marca 01, 2015, 12:59:27 pm »
Właściwie to miałem na myśli MKvsDC, bo tam 12 nowych chyba było, a skoro ma być najwiecej to niech tak będzie, bo ja na debiutantów mam ochotę ogromną. Sądzę, że jest szansa na 16 starych i 14 nowych, z czego starzy będą z części 1-5. Mam kilka swoich typów, ale napiszę o nich później.

Było po 11 z każdego uniwersum :)