Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 651405 razy)

Offline Huunreh

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1230 dnia: Marca 02, 2015, 03:01:07 am »
Po za tym Human Scorpion rozjebał mnie na łopatki. Pierwsze skojarzenie, że Cyrax powrócił do ludzkiej formy.
Ja pierwsze co oglądając to myślałem, że Takeda to Cyrax, bo ma takie węże wzdłuż rąk coś a'la Sektor. :D Więc mówicie, że to trening? Ale w story? Sparing mogli miec w komiksie. Chyba, że Scorpion z MK 2011 stał się na nowo ludzki i w historii to będzie zawarte. W sumie własnie. Jak to. Skoro Scorp był kim był pod koniec MK 2011 to jakim cudem był Hanzo Hasashim na nowo. Chyba, że coś pominąłem. Ale cieszy mnie, że Takeda jako uczeń Scorpiona, też maske będzie miał. Chociaz zapewne to jedna z wariacji jego postaci.
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2015, 03:03:19 am wysłana przez Huunreh »

Offline vicek668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1231 dnia: Marca 02, 2015, 09:59:49 am »
dobra ... wiem kto będzie bossem w mk x na 100 procent .

Niestety Liu Kang ... Legacy 2 miało przygotować nas do tego że Liu Kang się zmienił itp ..

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1232 dnia: Marca 02, 2015, 10:10:08 am »
ale jest jakieś potwierdzenie Twojego przypuszczenia? Czy tak po prostu od czapki sobie to wymyśliłeś?
Przecież na ten moment dużo większe szanse od bycia Big Badem ma Mileena niż Liu.

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1233 dnia: Marca 02, 2015, 10:20:58 am »
Sorry, ale Mileena? Będzie maksymalnie sub-bossem o ile wogóle będzie. Shinnok, Shang Tsung, Onaga? Już bardziej pasuje Evil Liu Kang.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1234 dnia: Marca 02, 2015, 10:40:29 am »
A czemu nie Mileena?
Skoro tu przypuszczenia o LiuKangu są przytaczane bez żadnego potwierdzenia, to ja mogę wysnuć swoje odnośnie Mileeny wspomaganej amuletem, czyż nie?

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1235 dnia: Marca 02, 2015, 11:06:32 am »
Możesz wysnuć nikt Ci nie broni. Mileena też nie potwierdzona jako boss także spokojnie. Jeszcze miesiąc i 12 dni i osobiście dowiemy sie kto jest bossem.

Offline vicek668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1236 dnia: Marca 02, 2015, 11:12:47 am »
ale jest jakieś potwierdzenie Twojego przypuszczenia? Czy tak po prostu od czapki sobie to wymyśliłeś?
Przecież na ten moment dużo większe szanse od bycia Big Badem ma Mileena niż Liu.

Bo Legacy 2, bo endingi w mk9, bo to że muszą go jakoś przywrócić do życia bo przecież to popularny charakter , bo to będzie szok , bo to przyniesie kasę, bo Ed powiedział że to będzie "surprise returning character" i nigdy nie mówił że był wcześniej bossem jak mi się wcześniej coś pokręciło,\ i wiele innych ale nie chce mi się pisać więcej ...Przypomnę ten post za około tydzień przed premierą że miałem racje i tyle .

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1237 dnia: Marca 02, 2015, 11:30:39 am »
Mam nadzieje że nie będzie to Onaga. W ogóle on według mnie nie pasuje do Mortal Kombat

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1238 dnia: Marca 02, 2015, 11:46:49 am »
ending Liu w MK9 nie jest kanoniczny ffs... Nie mam pojęcia co to jest Legacy 2, oświeć mnie proszę.
Boon dużo gada, za dużo i nie we wszystko należy wierzyć... Fanbase Liu jest słaby, wcale nie muszę go przywracać do życia, skoro przecież już raz to zrobili (zombie Liu), wręcz na forach widać opinie, że nie powinien wracać do MKX. Dawaj te 'wiele innych', bo wydaje mi się, że trochę się zagalopowałeś :)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1239 dnia: Marca 02, 2015, 11:50:49 am »
To może i ja zaczne gdybać i przypomnę wam moi mili Państwo, że boss nie musi w ogóle pojawić się na końcu gry. Mieliście już przykład Goro, który chronił Shang Tsunga, Kintaro - Shao Kahna... Motaro - Shao, i teraz zmierzam do rzeczy oczywistej!

W MK 4 - Shinnoka bronił Goro a w Deadly Alliance Moloch stał przed Quan Chi i Shangiem! Naprawdę nikomu nie przyszło do głowy, że Boss może okazać się tylko pionkiem a nie szczytem wieżyczki?

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1240 dnia: Marca 02, 2015, 12:13:22 pm »
Nie mam pojęcia co to jest Legacy 2, oświeć mnie proszę.
Chodzi o to =---\/\/\/\/\/\/\/\/\/'==> https://www.youtube.com/watch?v=ydfGuagKcYM

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1241 dnia: Marca 02, 2015, 12:27:00 pm »
Nie mam pojęcia co to jest Legacy 2, oświeć mnie proszę.
Chodzi o to =---\/\/\/\/\/\/\/\/\/'==> https://www.youtube.com/watch?v=ydfGuagKcYM

No to niezle, jezeli ktokolwiek sugeruje się powyższym przy wyborze big bossa do MKX. :)

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1242 dnia: Marca 02, 2015, 12:51:18 pm »
Shang Tsung
Shao Kahn
Shinnok
Quan Chi
Onaga
Blaze

To byli Bossowie w MK. Czytając forum TRMK.ORG, co niektórzy użytkownicy typują nawet Reiko na głównego Bossa. Poza tym Mileena, Liu Kang, Shinnok, Shang Tsung, a nawet Noob Saibot sie przewija! :D

Offline vicek668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1243 dnia: Marca 02, 2015, 01:44:35 pm »
ending Liu w MK9 nie jest kanoniczny ffs... Nie mam pojęcia co to jest Legacy 2, oświeć mnie proszę.
Boon dużo gada, za dużo i nie we wszystko należy wierzyć... Fanbase Liu jest słaby, wcale nie muszę go przywracać do życia, skoro przecież już raz to zrobili (zombie Liu), wręcz na forach widać opinie, że nie powinien wracać do MKX. Dawaj te 'wiele innych', bo wydaje mi się, że trochę się zagalopowałeś :)

Opanowałem sztukę nekromancji .. pytałem zmarłych

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1244 dnia: Marca 02, 2015, 01:52:12 pm »
Opanowałem sztukę nekromancji .. pytałem zmarłych

O Jezusie, chyba będziemy odprawiać egzorcyzmy na forum.