Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 653953 razy)

Offline wujekkazek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1350 dnia: Marca 04, 2015, 07:42:36 pm »
O to chodzi właśnie! Będzie jeszcze parę pozytywnych zaskoczeń i tych mniej pozytywnych. Możliwości jest jest jeszcze mnóstwo. Baraka na przykład. Mileena, Smołki jakieś, Saiboty i inne Nooby oraz Sektory. Szinoki, Tremory i Szang Tsungi, Tanie oraz Motara. Apelowałbym tylko o to, że jak ktoś ma ochotę płakać nad rosterem, to niech płacze głośno, ale nad rosterem. A nie nad tym, że ktoś inny jest głupi bo chce Jaxa lub Mocapa.

Tak w ogóle to jeszcze się Wam tak po cichu zwierzę, że już sam fakt tego co już jest w MKX i fakt, że już niebawem będzie MKX jest z lekka wyjebany kosmos i cudowny w chuj. I tak wszyscy pokupujemy w dzień premiery lub wcześniej nawet.

Offline vicek668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1351 dnia: Marca 04, 2015, 07:47:52 pm »
O to chodzi właśnie! Będzie jeszcze parę pozytywnych zaskoczeń i tych mniej pozytywnych. Możliwości jest jest jeszcze mnóstwo. Baraka na przykład. Mileena, Smołki jakieś, Saiboty i inne Nooby oraz Sektory. Szinoki, Tremory i Szang Tsungi, Tanie oraz Motara. Apelowałbym tylko o to, że jak ktoś ma ochotę płakać nad rosterem, to niech płacze głośno, ale nad rosterem. A nie nad tym, że ktoś inny jest głupi bo chce Jaxa lub Mocapa.

Tak w ogóle to jeszcze się Wam tak po cichu zwierzę, że już sam fakt tego co już jest w MKX i fakt, że już niebawem będzie MKX jest z lekka wyjebany kosmos i cudowny w chuj. I tak wszyscy pokupujemy w dzień premiery lub wcześniej nawet.

no co racja to racja .. kupię ale jak będzie na ps3 ;(

Offline Beware

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1352 dnia: Marca 04, 2015, 07:54:42 pm »
U mnie już jakiś czas temu poszedł pre-order na PS3. Jeśli okaże się, że wersji na konsole starej generacji nie będzie, to (oby Ed i spółka dostali jak najwięcej takich informacji) : Netherrealm Studios, kij wam w oko...
Niestety, ale nie stać mnie na zmianę konsoli na nowszą. Przypuszczam, że nie tylko ja i kilka osób na tym forum boryka się z tą kwestią - ale duuużo więcej.
Inna sprawa, że nie wydanie MKX na PS3 i XBoxa360 będzie cholernie dużą stratą (finansowo) dla NRS.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1353 dnia: Marca 04, 2015, 07:55:13 pm »
No racja. Teraz marudzenie,  ale 17 i tak na moim PS4 pojawi się ikonka MKX  ;D
Będzie trochę dupa jak Baraki nie będzie, bo nie widzę jak na razie groźnie wyglądajacych wojowników. Dobrze, że jest Raiden, Kotala z chęcią obczaje, ale poza tym nie widzę nikogo dla siebie. Baraka by się przydał.
Ciekawi mnie, czy ten demon z komiksu pojawi się w grze. Liu też mógłby zły być, pomysł ze zmianą mnichów w złych jest spoko. Może właśnie po to Tarkatanie ich ciagneli  :P
Tak a propos Liu, to zaczynam rzygać spekulowaniem jego roli w grze  ;D

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1354 dnia: Marca 04, 2015, 08:30:50 pm »
Pierdole taki roster.. powtórzę się, ale chwalmy Boona za te kilka dobrych postaci.
Nakręciłem się na świetnie odświeżone postacie z części 3D, nie wierzę że to mówię ale wolałbym Hsu Hao zamiast jednego z debiutantów Special  Forces.

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1355 dnia: Marca 04, 2015, 08:40:14 pm »
Ja np. zastanawiam się po co tu Kung Jin czy jakoś tak, ale skoro jest to niech będzie, ale czy w jego miejsce nie lepiej byłoby dać Kaia, który jest już związany z historią MK?Po cóż poszerzać o aż tyle osób Special Force, skoro można kogoś do klanu Czerwonego czy Czarnego Smoka. Ucieszyłbym się nawet na widok Jarek'a. Zdecydowanie brakuje postaci spoza świata ziemskiego.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1356 dnia: Marca 04, 2015, 09:47:33 pm »
nie wierzę że to mówię ale wolałbym Hsu Hao zamiast jednego z debiutantów Special  Forces.

O TOTOTOTOTO.

Jak jesteś z Łodzi to masz u mnie browara.

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1357 dnia: Marca 04, 2015, 10:14:24 pm »
Ja np. zastanawiam się po co tu Kung Jin czy jakoś tak, ale skoro jest to niech będzie, ale czy w jego miejsce nie lepiej byłoby dać Kaia, który jest już związany z historią MK?Po cóż poszerzać o aż tyle osób Special Force, skoro można kogoś do klanu Czerwonego czy Czarnego Smoka. Ucieszyłbym się nawet na widok Jarek'a. Zdecydowanie brakuje postaci spoza świata ziemskiego.
Kaia już raczej nigdy nie ujrzymy. Miał szansę bycia w "Deadly Alliance", ale z niego zrezygnowano.

Hsu Hao został ukatrupiony w pierwszym komiksie. Ed Boon go nienawidzi. Możecie pomarzyć. ^-^

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1358 dnia: Marca 04, 2015, 10:18:33 pm »
Przeglądam to forum i kilku osobom chyba solidnie się we łbie poprzewracało. Drodzy państwo, kolokwialnie mówiąc: "w dupie byliście, gówno widzieliście". Jakiś no-name wrzucił RZEKOMY roster, który równie dobrze ja bym skleił w PS w godzinę dla dodania mu realizmu, a tu meandry się leją jaki to chujowy MK będzie, jakie zjebane postacie, jaka to zdrada zapomnieć o reszcie ekipy z czasów PS2. Kurwa.... Albo jakiś zaraźliwy wściek maciczny was tu chwycił, albo ja nie wiem co się dzieje. Najebane stron, gdzie połowa użytkowników porównuje parówy z Tekkenda do nowych mord z MK. Jaki to w ogóle ma sens? Zestawienie japońskiej mordoklepy, gdzie muszą być wieczne licealistki i panny z kocimi łapkami z MK? Serio? Dalej, skoro już o designie mowa. Któryś agent tam napisał kilka stron wstecz, że kebab jest zajebisty na tle nowych postaci z MK. Gratuluję chłopie. Według ciebie robienie zawodników na zasadzie: jedna dla trzepiekońskich spaślaków, jedna dla fanów mangi i żeby obowiązkowo strzelała laserkami, jedna dla wielbicieli pań podpierających latarnie, jeden ciapak bo islamistów od zajebania w tej europie to absolutnie nic złego? C'mon. Ogarnij się.

Co do zaprezentowanych już kombatantów po których jeździcie jak pejcz kałboja po plecach murzyna, spieszę przypomnieć, iż ta śmietanka wciąż jest o niebo lepsza od spasłego stróża prawa Strykera, koguciarza Nightwolfa i wielbicielki spandexu - Sindel. Dalej to mi się nawet nie chce wymieniać. Zapanowała ogólna neofobia. Wszystko co nowe jest z góry skazane na chujowość  i Ed jest zły, że nam zmienił ukochaną markę.

Sprawa trzecia, bo aż mnie skręca jak widzę - irracjonalna panika "bo nie wypuszczą gry na PS3". Noż kurwa mać... PODAJCIE JEDNO SOLIDNE ŹRÓDŁO TYCH REWELACJI! Wiecie jaka jest różnica pomiędzy informacją oficjalną, a rzucaniem gównem ala Fakt? Jeśli nie, to ja już nie mam pytań i ręce mi opadły do końca. Gra wyjdzie na wszystkie obiecane platformy - koniec, kropka. Dlaczego? Bo wyjdzie nawet na urządzenia mobilne, więc jakim ciężkim chujem nagle miało by się okazać, że PS3 które uciągnęło trylogię Uncharted i GTAv, miało by nagle paść przy mordobiciu, gdzie nomen omen wystarczy przyciąć jakość tekstur, bo przecież o żyjący świat i pop-up obiektów martwić się nie trzeba.

Pojechałem po bandzie, ale czytając niektórych ludzi mam wrażenie, że otacza mnie banda pikminów z gimnazjum, a nie dorośli fani potrafiący myśleć o własnych siłach. Powtarzam - gra wyjdzie i będzie chujowa, to taka będzie i wtedy się pośmiejemy i pozrzędzimy. Teraz cała dyskusja przypomina dywagacje o zapachu cyfrowego pierda Bo Rai Cho. Tyle tytułem podsumowania. Obraźcie się jak chcecie, ale niektórym się należy.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1359 dnia: Marca 04, 2015, 10:28:52 pm »
Przeglądam to forum i kilku osobom chyba solidnie się we łbie poprzewracało. Drodzy państwo, kolokwialnie mówiąc: "w dupie byliście, gówno widzieliście". Jakiś no-name wrzucił RZEKOMY roster, który równie dobrze ja bym skleił w PS w godzinę dla dodania mu realizmu, a tu meandry się leją jaki to chujowy MK będzie, jakie zjebane postacie, jaka to zdrada zapomnieć o reszcie ekipy z czasów PS2. Kurwa.... Albo jakiś zaraźliwy wściek maciczny was tu chwycił, albo ja nie wiem co się dzieje. Najebane stron, gdzie połowa użytkowników porównuje parówy z Tekkenda do nowych mord z MK. Jaki to w ogóle ma sens? Zestawienie japońskiej mordoklepy, gdzie muszą być wieczne licealistki i panny z kocimi łapkami z MK? Serio? Dalej, skoro już o designie mowa. Któryś agent tam napisał kilka stron wstecz, że kebab jest zajebisty na tle nowych postaci z MK. Gratuluję chłopie. Według ciebie robienie zawodników na zasadzie: jedna dla trzepiekońskich spaślaków, jedna dla fanów mangi i żeby obowiązkowo strzelała laserkami, jedna dla wielbicieli pań podpierających latarnie, jeden ciapak bo islamistów od zajebania w tej europie to absolutnie nic złego? C'mon. Ogarnij się.

Co do zaprezentowanych już kombatantów po których jeździcie jak pejcz kałboja po plecach murzyna, spieszę przypomnieć, iż ta śmietanka wciąż jest o niebo lepsza od spasłego stróża prawa Strykera, koguciarza Nightwolfa i wielbicielki spandexu - Sindel. Dalej to mi się nawet nie chce wymieniać. Zapanowała ogólna neofobia. Wszystko co nowe jest z góry skazane na chujowość  i Ed jest zły, że nam zmienił ukochaną markę.

Sprawa trzecia, bo aż mnie skręca jak widzę - irracjonalna panika "bo nie wypuszczą gry na PS3". Noż kurwa mać... PODAJCIE JEDNO SOLIDNE ŹRÓDŁO TYCH REWELACJI! Wiecie jaka jest różnica pomiędzy informacją oficjalną, a rzucaniem gównem ala Fakt? Jeśli nie, to ja już nie mam pytań i ręce mi opadły do końca. Gra wyjdzie na wszystkie obiecane platformy - koniec, kropka. Dlaczego? Bo wyjdzie nawet na urządzenia mobilne, więc jakim ciężkim chujem nagle miało by się okazać, że PS3 które uciągnęło trylogię Uncharted i GTAv, miało by nagle paść przy mordobiciu, gdzie nomen omen wystarczy przyciąć jakość tekstur, bo przecież o żyjący świat i pop-up obiektów martwić się nie trzeba.

Pojechałem po bandzie, ale czytając niektórych ludzi mam wrażenie, że otacza mnie banda pikminów z gimnazjum, a nie dorośli fani potrafiący myśleć o własnych siłach. Powtarzam - gra wyjdzie i będzie chujowa, to taka będzie i wtedy się pośmiejemy i pozrzędzimy. Teraz cała dyskusja przypomina dywagacje o zapachu cyfrowego pierda Bo Rai Cho. Tyle tytułem podsumowania. Obraźcie się jak chcecie, ale niektórym się należy.
Nie ma to jak wypowiedź stawiająca na nogi po kilku stronach hardcorowego pesymizmu :D

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1360 dnia: Marca 04, 2015, 10:43:07 pm »
Heh, ale żeś Luna pojechał :D. Ale też pisałem, że te 3 stare postacie są niepotwierdzone, nawet Jax nie musi być. To, że na jednym obrazku w wieży jest coś ala Jax to nie musi oznaczać, że on będzie. To równie dobrze może być stary screen z poczatków produkcji, gdzie miał być Jax, ale potem Boon stwierdził, że zamiast niego da inną postać i dał jego córkę.



Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1361 dnia: Marca 04, 2015, 10:55:51 pm »
Ja się nie obrażę za Jaxa, bo go zawsze lubiłem (zwłaszcza w MK9). To samo tyczy się Soni i Jasia. W końcu co niby ich obecność szkodzi rosterowi, skoro do tej pory żaden z zaprezentowanych zawodników nie był źle zrobiony? Fakt - chciał bym trochę mord z ery PS2 zobaczyć, ale kurde...naprawdę nie będę płakał, jeśli gameplay poszczególnych fighterów da mi masę radochy i będzie zbalansowany.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1362 dnia: Marca 04, 2015, 10:57:50 pm »
Przeglądam to forum i kilku osobom chyba solidnie się we łbie poprzewracało. Drodzy państwo, kolokwialnie mówiąc: "w dupie byliście, gówno widzieliście". Jakiś no-name wrzucił RZEKOMY roster, który równie dobrze ja bym skleił w PS w godzinę dla dodania mu realizmu, a tu meandry się leją jaki to chujowy MK będzie, jakie zjebane postacie, jaka to zdrada zapomnieć o reszcie ekipy z czasów PS2. Kurwa.... Albo jakiś zaraźliwy wściek maciczny was tu chwycił, albo ja nie wiem co się dzieje. Najebane stron, gdzie połowa użytkowników porównuje parówy z Tekkenda do nowych mord z MK. Jaki to w ogóle ma sens? Zestawienie japońskiej mordoklepy, gdzie muszą być wieczne licealistki i panny z kocimi łapkami z MK? Serio? Dalej, skoro już o designie mowa. Któryś agent tam napisał kilka stron wstecz, że kebab jest zajebisty na tle nowych postaci z MK. Gratuluję chłopie. Według ciebie robienie zawodników na zasadzie: jedna dla trzepiekońskich spaślaków, jedna dla fanów mangi i żeby obowiązkowo strzelała laserkami, jedna dla wielbicieli pań podpierających latarnie, jeden ciapak bo islamistów od zajebania w tej europie to absolutnie nic złego? C'mon. Ogarnij się.

Co do zaprezentowanych już kombatantów po których jeździcie jak pejcz kałboja po plecach murzyna, spieszę przypomnieć, iż ta śmietanka wciąż jest o niebo lepsza od spasłego stróża prawa Strykera, koguciarza Nightwolfa i wielbicielki spandexu - Sindel. Dalej to mi się nawet nie chce wymieniać. Zapanowała ogólna neofobia. Wszystko co nowe jest z góry skazane na chujowość  i Ed jest zły, że nam zmienił ukochaną markę.

Sprawa trzecia, bo aż mnie skręca jak widzę - irracjonalna panika "bo nie wypuszczą gry na PS3". Noż kurwa mać... PODAJCIE JEDNO SOLIDNE ŹRÓDŁO TYCH REWELACJI! Wiecie jaka jest różnica pomiędzy informacją oficjalną, a rzucaniem gównem ala Fakt? Jeśli nie, to ja już nie mam pytań i ręce mi opadły do końca. Gra wyjdzie na wszystkie obiecane platformy - koniec, kropka. Dlaczego? Bo wyjdzie nawet na urządzenia mobilne, więc jakim ciężkim chujem nagle miało by się okazać, że PS3 które uciągnęło trylogię Uncharted i GTAv, miało by nagle paść przy mordobiciu, gdzie nomen omen wystarczy przyciąć jakość tekstur, bo przecież o żyjący świat i pop-up obiektów martwić się nie trzeba.

Pojechałem po bandzie, ale czytając niektórych ludzi mam wrażenie, że otacza mnie banda pikminów z gimnazjum, a nie dorośli fani potrafiący myśleć o własnych siłach. Powtarzam - gra wyjdzie i będzie chujowa, to taka będzie i wtedy się pośmiejemy i pozrzędzimy. Teraz cała dyskusja przypomina dywagacje o zapachu cyfrowego pierda Bo Rai Cho. Tyle tytułem podsumowania. Obraźcie się jak chcecie, ale niektórym się należy.

czuję się wywołany do tablicy trochę więc muszę chyba odbić piłeczkę, bo widzę, że albo ktoś tu źle zrozumiał moje słowa, albo nie wie od czego jest forum.

Po pierwsze: Twój ton sili się na śmieszkowato/żartobliwy, ale jakoś nie umie trafić w mój gust. Sorry gościu, mnie nie kupujesz żadną ze swoich recenzji ani żadnym ze swoich kwiecistych porównań. Ale możesz śmiało próbować. Kilka porównań nawet Ci wyszło.

Po drugie: porównanie Shaheena do nowych wojowników miało na celu pokazanie, że byłby lepszy w takim sensie, że byłby INNY, czaisz? Dostajemy designowe klony. Porównaj sobie strój Cassie, Jacqui i Sonyi z tego screena story. Mało tego, nawet Li Mei, w tej sekundzie trailera ma górę stroju w podobnym kolorze/designie. Tutaj podtrzymuję swoje zdanie, że gdybyśmy dostali w miejsce takiej Jacqui, Shaheena, którego historia byłaby fajnie poprowadzona + zostałby obrarzony jakimiś specjalnymi zdolnościami z gatunku tych 'magicznych/mistycznych', a nie pistolecikiem czy flamethrowerami, to JA OSOBIŚCIE + na pewno rzesza fanów, bylibyśmy o wiele bardziej zadowoleni.

Po trzecie: na prawdę wywołujesz tutaj przykłady Strykera czy Nightwolfa za którymi nikt nie tęskni (o Sindel nie mówię, bo kojarzę, że jakiś typo ma ją w avku), które mają się nijak do moich przykładów. Revamp postaci postUMK3, które wskazywałem (+ Rain) [miałem napisać postMK3, ale pewnie byś się dojebał do tego] ma dużo większy potencjał niż:
a) dodawanie nowych 'generic/humanoid' postaci BEZ mocy magiczno-mistycznej-whatever
b) dodawanie rodziców/krewnych nowych fighterów
c) dodawanie postaci, które zginęły w MK9

Po czwarte: NEOFOBIA? Serio? Przecież praktycznie KAŻDY tutaj jest żądny czegoś nowego a nie odgrzewania MK9... Dla niektórych względną nowością byłoby odświeżenie postaci dawno niewidzianych. To tak trudno zrozumieć? Także hipoteza z dupy.

Po piąte: Leaki zdają się niestety potwierdzać więc na ten moment większość przyjmuje to za pewnik. Ja sam zresztą zaczynając któryś poprzedni post zaznaczyłem jasno, że moje narzekania dotyczą tylko i wyłącznie sytuacji, w której ten roster się potwierdzi. Poza tym to forum. Mogę ponarzekać, elo.

Po szóste: Przecież wiesz, że bez hejtów w sumie na dłuższą metę, skoro i tak będziemy dzielić to forum.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1363 dnia: Marca 04, 2015, 11:18:04 pm »
czuję się wywołany do tablicy(...)
I prawidłowo.

Po pierwsze: Twój ton sili się na śmieszkowato/żartobliwy, ale jakoś nie umie trafić w mój gust. Sorry gościu, mnie nie kupujesz żadną ze swoich recenzji ani żadnym ze swoich kwiecistych porównań. Ale możesz śmiało próbować. Kilka porównań nawet Ci wyszło.
Lepsze to niż pisanie "złe bo złe" bez użycia siły argumentu. Ale rację przyznaję - każdy am swój gust i nikomu nie każę lubić moich tekstów ani mnie samego.

Po drugie: porównanie Shaheena do nowych wojowników miało na celu pokazanie, że byłby lepszy w takim sensie, że byłby INNY, czaisz? Dostajemy designowe klony. Porównaj sobie strój Cassie, Jacqui i Sonyi z tego screena story. Mało tego, nawet Li Mei, w tej sekundzie trailera ma górę stroju w podobnym kolorze/designie.
Porównuję stroje ww zawodników i wiesz co? Ktoś tu chyba zapomniał o drobnym, drobniutkim szczególe - to są jednostki specjalne. A jak powszechnie przecież wiadomo - wstępując do wojska, czy jakiejkolwiek organizacji militarnej, masz prawo sobie "scustomizować" swoje własne moro wg swojego widzimisie. Prawda?

Tutaj podtrzymuję swoje zdanie, że gdybyśmy dostali w miejsce takiej Jacqui, Shaheena, którego historia byłaby fajnie poprowadzona + zostałby obrarzony jakimiś specjalnymi zdolnościami z gatunku tych 'magicznych/mistycznych', a nie pistolecikiem czy flamethrowerami, to JA OSOBIŚCIE + na pewno rzesza fanów, bylibyśmy o wiele bardziej zadowoleni.
Skoro uważasz, że tworzenie postaci pod publiczkę jest lepsze niż tworzenie zawodników według jakiejś swojej wizji, to ok. Dla mnie Saheen o którego tu się gównoburza zacznie zaraz robić, jest typowym ukłonem w stronę ciapackiej ojropy

Po trzecie: na prawdę wywołujesz tutaj przykłady Strykera czy Nightwolfa za którymi nikt nie tęskni (o Sindel nie mówię, bo kojarzę, że jakiś typo ma ją w avku), które mają się nijak do moich przykładów. Revamp postaci postUMK3, które wskazywałem (+ Rain) [miałem napisać postMK3, ale pewnie byś się dojebał do tego] ma dużo większy potencjał niż:
Twoje zdanie. Wg mnie jest grono fanów MK, którzy za powyższymi będą tęsknić. Nie zmienia to jednak faktu, że były to postacie gorszego sortu jeśli chodzi o sam pomysł

a) dodawanie nowych 'generic/humanoid' postaci BEZ mocy magiczno-mistycznej-whatever
Zobaczył kawałek trybu story i się wypowiedział. Naprawdę fajnie tak postukać piłeczką do ping-ponga bez celu. Powtórzę raz jeszcze jeden i ostatni - nie widziałeś ich gameplayu ani nic więcej ponad kilka urywków. Jakim więc prawem w ogóle osądzasz ów ekipę jakbyś już grę ograł?

b) dodawanie rodziców/krewnych nowych fighterów
A co ma piernik do wiatraka? Gdyby Kotal okazał się kuzynem Shao, to też był by fe? Swoją drogą już patrząc czysto fabularnie - wolał bym, żeby wiedza o innych wymiarach i niebezpieczeństwach z tym związanych, została w mojej piaskownicy. Po co ogłaszać światu taką awarię i ściągać armię wojowników zewsząd, tylko nie włąsnego (gotowego) podwórka? TYM BARDZIEJ, że rodzice mogli swoje pociechy skutecznie przygotować do stawienia czoła oponentom z innych światów.

c) dodawanie postaci, które zginęły w MK9

Tu się zgodzę. Rozumiem natomiast, że fabuła to jedno, a roster gry mordobitej, to drugie. Tworząc grę z tego gatunku najpierw postawił bym na dodanie najfajniejszych zawodników i patentów, potem bym myślał nad zszyciem fabuły pod gusta malkontentów i fabularnych masochistów. Dla mnie zawsze gameplay jest najważniejszy.

Po czwarte: NEOFOBIA? Serio? Przecież praktycznie KAŻDY tutaj jest żądny czegoś nowego a nie odgrzewania MK9... Dla niektórych względną nowością byłoby odświeżenie postaci dawno niewidzianych. To tak trudno zrozumieć? Także hipoteza z dupy.
Hipokryzm alert! A dopiero co wyżej linijek kilka sam żeś posłał w gnój nowych zawodników bez jakiegokolwiek większego argumentu prócz swojego "bo tak". No to jak to w końcu jest z tą chęcią nowego hmm? Chcemy, czy nie chcemy? Może lepiej, żeby nam jednak NR odpicowało MKII w HD?

Po piąte: Leaki zdają się niestety potwierdzać więc na ten moment większość przyjmuje to za pewnik. Ja sam zresztą zaczynając któryś poprzedni post zaznaczyłem jasno, że moje narzekania dotyczą tylko i wyłącznie sytuacji, w której ten roster się potwierdzi. Poza tym to forum. Mogę ponarzekać, elo.
Ja rozumiem, że leak się czasem potwierdza, ale równie często jest to bzdura wyssana z palca, bądź (co bardziej prawdopodobne) info niepełne. Dlatego tak mnie denerwuje jak ktoś już startuje z tekstem, że jest mega zawiedziony itd. Faktycznie z oficjalnych źródeł póki co ani razu chłopy nie zawiodły. Dlaczego więc jakieś przecieki mają nagle ukruszyć do nich zaufanie? To niesprawiedliwe podejście i możliwe, że trochę preorderów przez podobne "wycieki" im się wycofa. Smuteczek. Ja czekam na info oficjalne.

Po szóste: Przecież wiesz, że bez hejtów w sumie na dłuższą metę, skoro i tak będziemy dzielić to forum.
Przypijam doń, bo oto mój nowy arcyłotr do zgładzenia:D

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1364 dnia: Marca 04, 2015, 11:25:17 pm »
Nie ma się o co kłócić aż do ujawnienia OFICJALNEGO pełnego rostera. Johnny,Jax i Sonya mogą się pojawić tylko na początku story Mode i tam zginąć. Nie muszą zaraz być grywalni chociaż wiem,że jest wiele fanów tych postaci zwłaszcza Johnnego Cage. Z oceną ich dzieci też bym poczekał. Nie można ich oceniać na postawie kilku sekund gameplayu.