Autor Wątek: Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "  (Przeczytany 50817 razy)

Offline devastator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 12, 2007, 10:53:27 am »
Jeśli trzeci film MK będzie takim gniotem jak Anithilation to ja juz wole zeby ten film wogule nie powstał ale jeśli będzie chociaż w połowie tak dobry jak "jedynka" to czekam z niecierpliwością :D co do walk to rzeczywiscie niektóre mogłyby byc trochę dłuższe np Sub vs Liu ale poruwnując walki z jedynki do walk z dwójki to niebo a ziemia w Anithilation były fatalne efekty specjalne (jezeli wogule można je nazwac efektami specjalnymi) w miarę dobra była tylko walka Smoke vs Liu bo na przykład pojedynek Sub-Zera ze Scorpionem to parodia pozatym stroje wojownikuw w MK 2 też były okropne a najgorszy był Baraka i Scorpion

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 14, 2007, 12:30:46 am »
Mi akurat Baraka pasował ale Scorpion to fakt, wygląd straszny (wodogłowie :P).

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 14, 2007, 12:50:35 am »
Ja też nic do Baraki w MK: A nie mam, według mnie pasował. Jeśli natomiast chodzi o walke Liu VS Smoke to ta akcja z pociskiem była beznadziejna :?  :? Widać w 2 było że chcieli zrobić więcej i dłuższe walki, ale i tak im to nie wyszło najlepiej.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 15, 2007, 02:32:19 am »
Najbardziej zdegustował mnie Motaro. Rany zero w nim besti. Spodziewałem się takiego samego majstersztyku jak przy Goro a tu co? Poszli na łatwiznę. Tych błędów i niedoróbek można wymieniać w nieskończoność :? Tak naprawdę żadna walka w MK: Annihilation nie jest w pełni dobra, są tylko trochę lepsze i gorsze :x a o fabule to już nie powiem. Pierwszy film był dobry i przewyższa dwójkę pod każdym względem ;)

Offline Hell Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 01, 2007, 08:36:01 am »
Najlepsze walki:

Liu vs Reptile - fajna walka, muza znakomita, a Reptile też dobrze walczy :D

Scorpion vs Cage - Scorpion jest najlepszy i żaden Cage tego nie zmieni. Przecież Cage go nie zabił, jak można zabić widmo :) ?

Sub-Zero vs Liu - walka nieco za krótka i te wiadro mi się nie podobało. Jak nie można wygrać uczciwie, to trzeba jakoś oszukać. Walka nieuczciwa, Sub mógłby pokonać Kanga bez większych problemów, ale jak wiadomo "dobry bohater" zawsze musi wygrać (niestety)

Te walki łączy jedna rzecz - wygrali nie ci zawodnicy, co trzeba :P

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 01, 2007, 10:09:49 pm »
No w przypadku walki Liu Kang vs Reptile rozegrała się no uczciwie jeśli w ogóle można mówić o uczciwości w Mortal Kombat :P

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 02, 2007, 10:01:50 am »
Cytat: "Sim"
No w przypadku walki Liu Kang vs Reptile rozegrała się no uczciwie jeśli w ogóle można mówić o uczciwości w Mortal Kombat :P

Rozegrała sie uczciwie, ale co to było pod koniec. Chodzi mi o to że po 2-3 ciosach Reptile niby już był znokautowany :roll: A przedtem zapodał Liu takie combosy a wyglądało to jakby nic z tego liu nie odczuwał. :?

To jest oczywiste że musieli wygrać ci dobrzy. Spotkanie Cage ze Skorpionem zakończyło sie zaskakująco, ponieważ Scorp miał dużo przewagę i nagle taki numer  :roll: A jeśli chodzi o Suba to tam było jednak widoczne że przez cały czas prowadził Liu, ale rzeczywiście mogło to sie skończyć inaczej.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 02, 2007, 03:33:51 pm »
Cytat: "Hero"
Cytat: "Sim"
No w przypadku walki Liu Kang vs Reptile rozegrała się no uczciwie jeśli w ogóle można mówić o uczciwości w Mortal Kombat :P

Rozegrała sie uczciwie, ale co to było pod koniec. Chodzi mi o to że po 2-3 ciosach Reptile niby już był znokautowany :roll: A przedtem zapodał Liu takie combosy a wyglądało to jakby nic z tego liu nie odczuwał. :?

To jest oczywiste że musieli wygrać ci dobrzy. Spotkanie Cage ze Skorpionem zakończyło sie zaskakująco, ponieważ Scorp miał dużo przewagę i nagle taki numer  :roll: A jeśli chodzi o Suba to tam było jednak widoczne że przez cały czas prowadził Liu, ale rzeczywiście mogło to sie skończyć inaczej.

No, ale Sub też Liu trochę ładnie poszturchał.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 26, 2007, 10:13:00 pm »
Oglądając za młodzika Mortal Kombat ( kiedy to jeszcze nagrywałem go na kasety z wideo ) to w pamięci najbardziej utkwiła mi walka Liu Vs Reptile , po pierwsze klimat tej walki jest wspaniały . Po drugie muzyka z tej walki jest do dziś jednym z lepszych kawałków pod amatorskie walki ( Yokozuki - Cyber Battle Arena ) ;-) . Głosuję w tej kolejności
-> Liu Vs Reptile
-> Johnny Vs Scorpion
-> Johnny Vs Goro :P
-> Liu Vs Sub-Zero

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 26, 2007, 10:36:11 pm »
Jak tak dłużej się zastanawiam to walka Jochny vs Goro wcale nie była taka super. Mogli by się trochę pobić, a nie tak szybko. Fajnie byłoby oglądać np. taką walkę jak Scorp vs Jochny, czy Liu vs Reptile w których się coś działo, a tu? Więcej gadania niż lania. Hehe już walka Goro vs Art była lepsza.
Ja myślę tak:
Jochny vs Scorp najlepsza
Liu vs Reptile
Liu vs Shang
Liu vs Sub
Goro vs Art
Sonya vs Kano
Goro vs Jochny
Shang vs Han.
No to tyle.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 05, 2007, 09:55:41 pm »
Krótko na według mnie była walka pomiędzy:
Liu Kang vs Reptile

Offline OMENGOUKI

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 05, 2008, 12:49:21 pm »
Cobra ma rację, pod względem technicznym to jest chyba najlepsza walka:) ale rządzi równierz Cage vs Scorpion (patent z kopnięciem w bambus).
Kawał dobrej roboty.

Offline Kubikiri

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 07, 2008, 06:03:43 pm »
Dla mnie najlepsza jest walka Liu vs. Sub. I to chyba dlatego ze bardzo mi sie podobała zręczność i giętkość ciała aktora grającego Sub-Zero.

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 01, 2008, 09:01:54 pm »
Oczywiście że Cage vs Scorpion i bardzo mi się podobała walka Cage vs goro szkoda że ten lizusowaty ped*ł nie zginął. Zginął tylko w drugiej części a to pech :)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Najlepsza walka w " Mortal Kombat The Movie "
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 06, 2008, 04:25:37 pm »
Gdyby Goro był mądrzejszy to by wygrał, bo dla mnie to nawet nie była walka.
Powiedzcie mi, czy jak się lejecie to walniecie kogoś raz, aż mu okulary pójdą i później ryczycie, śmiejecie się i przechwalacie, że zmieciecie kogoś jednym ciosem. Noo sooory, ale to przegięcie.
Walka to nawalanka łup, cup, a nie łup, uuaaaa, eeehehhehheh, blablabla.