Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 383514 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1770 dnia: Czerwca 20, 2009, 12:06:20 pm »
Piszecie tak, że Midway poszło z serią w złą stronę i muszę się z wami zgodzić ale nie do końca, bo włączanie do tego MK: Deadly Alliance jest jakimś nie porozumieniem. Pamiętam jak dziś, gdy wychodziły niusy na temat owej części, większość posiadaczy konsol w tym czasie czekała zniecierpliwiona, a fani byli szczęśliwi, że po tylu latach (podajże 6) dostajemy odliftingowanego Mortala. Pamiętam jak dostałem grę i kupiłem sobie PSX Extreme. Wszyscy byli zadowoleni, opisywali grę dosyć dobrze, bo zmieniła się i zawiało nowością. W końcu wszyscy byliśmy zadowoleni, a fakt, że kolejne części zaczęły być tylko lepszymi braćmi MK:DA sprowadziła MK na złą drogę, bo co jest ważne, Deadly Alliance nie powalała systemem i była biedna do Tekkena czy innych ale miała świetny klimat jak na tamten rok, świetnie się grało całymi nocami i była jedną z najlepszych MK w serii, ale jej kolejne poprzedniczki Deception czy Armageddon powinny się bardziej rozwinąć, zmienić system walki, bo DA to robił, lecz kolejne części tego nie zrobiły dzięki czemu wszyscy stwierdzili, że nowy Mortal w 3D obrał złą drogę, to nie jest już to samo co kiedyś i to tylko dlatego, że Midway wolało iść na łatwiznę robiąc kalki DA dodawając tam więcej bajerów, nie zmieniając praktycznie nic i to sprowadziło do upadku. MK: DA miał potencjał, którego dalej nie wykorzystano, a szkoda. Ważne jest to, że MK:DA sprzedał się bardzo dobrze:

MK2: 4,35 sztuk
MK: Deadly Alliance: 3,02 sztuk
MKvsDC Universe: 2,92 sztuk
MK:Trilogy: 2,79 sztuk
MK:3: 2,89 sztuk
MK1: 2,67 sztuk
MK: Armageddon: 1,03 sztuk (dane z PS2 i Nintedno Wii)

oczywiście liczby pochodzą ze strony Worldwilde Total Sales
MK:Unchained (Deception): 0,56 sztuk <- śmiech na sali

Jeszcze powinniśmy przyjrzeć się sprzedaży MKvsDCU, bo już osiągnęła prawie 3 miliony i jest to niebywale trudne porównując inne tytuły które teraz na konsole wychodzą dzięki czemu możemy stwierdzić w jakim złym stanie byłą firma Midway, że nawet po takim zastrzyku gotówki zbankrutowała. Możemy wywnioskować tylko jedną rzecz ;D Midway prócz Mortali i może Unreala nie miała żadnych innych gier, które mogłyby przyciągnąć graczy. Bo Stronghold, Arena 51(czy jakoś tam), Wheeleman byłby jednymi z najgorszych w owym czasie ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2009, 12:13:44 pm wysłana przez davidkoz »

Luna

  • Gość
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1771 dnia: Czerwca 20, 2009, 01:42:10 pm »
dobrze prawisz. po DA robili dziwne rzeczy. ze stage fatality zrobili sepienie na deathtrapa, nowe postacie byly niczym wyciagniete z uniwersum franko, a i fatale to ja mocniejsze na poczekaniu wymyslam:p DA naprawde bylo czyms swiezym i ogolnie mozna powiedziec ze to gra fpyte dojebana:> po ostatnim e3 definitywnie zlamano tabu przemocy i tresci dla doroslych, takze mam nadzieje iz kolejne mk pojdzie za ciosem i nie bedzie kolejnycih rajstopek i fatali mniej brutalnych niz szlachtowansko baraki w mk2:D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1772 dnia: Czerwca 21, 2009, 11:51:19 am »
dobra chłopaki to temat o MKvsDCU, a nie historia ewolucji serii

Jestem właśnie po kilku walkach z Cobrą i fajnie się grało, no ale Cobra musiał iść, więc później powalczymy ;D

Cobra jak Tobie się grało co? bo jechaliśmy tylko na zdolności specjalne, bo combosów to w ogóle nie było :P nie grałem z 2 miesiące w MKvsDCU i nawet nie pamiętaj jak tam co leciało, nie mówiąc już o wykończeniach :P Nie umiem żadnego, a znam kombinacje ;D

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1773 dnia: Czerwca 21, 2009, 08:13:11 pm »
Oj ta Davidkoz ... Zgodze sie z toba w 100%. Uwazam ze zmiana klimatu MK DA byla wielkim sukcesem ...Podoba mi sie ze zrobili czesc honorowa mieszajac wszystkich wojownikow z wszystkich czesci Mortala na pozegnanie produkcji na PS2. Lecz mogli to zrobic bardziej efektownie z grafika do Deception. No ale coz szczerze mowiac Ed chcial zarobic hajsu na badziewnych czesciach. Wykorzystal produkt Mortal Kombat kladac ze dzieki produktowi a nie stylem gry bedzie zbijal kase. Ale niestety Edzik sie pomylil, poniosl konsekwencje za swoja pylosc. Teraz mysle ze Ed zrozumial ze to nie zawsze produkt wygrywa i ze jak chce sie zbijac hajs to trza robic dobre gierki co widzimy MKvsDc. Tylko tak dalej chlopcy  ;D

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1774 dnia: Lipca 07, 2009, 02:01:05 pm »
No mi się świetnie grało z tobą Davidkoz... Tylko kurde musiałem śmigać na rehabilitacje wtedy...
A potem jak graliśmy to tak na się cieła gra :(
Musimy się Davidkoz jeszcze raz zgadać to będzie jazda hehehe
No walka była prze ciągle specjale, ZERO kombosów, no cóż ja tam nie umiem kombosów więc nie miałem jak robić ich. :X
Davidkoz musimy się jak najszybciej zgadać na jakieś walki, ale teraz to musimy zdrowo przymulić przed ps3 na jakieś 2 godziny ;)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1775 dnia: Lipca 08, 2009, 09:23:30 am »
Chciałem poinformawać że ci co czekali na dodatki do MK VS DC w postaci dodatkowych postaci to mogą sie zawiesć bo Ed Boon zapowiedział że nie bedzie niestety zadnych dodatków. Jak dla mnie było to pewne, po takich wydarzeniach w Midway i tym całym zamieszaniem z WB. Niech się chłopaki skupią nad czyms nowym:-) Ale dla pocieszenia Boon umieścił rander Quana jak mogł wyglądać!
NEWS z POLYGAMI, polygamia wzieła z MKonline poniżej odnośnik do newsa ze zdjeciem:
http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,6799172,Dodatki_do_Mortal_Kombat_vs_DC_anulowane.html

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1776 dnia: Lipca 08, 2009, 11:03:08 am »
Szlak! Może i MK vs DC nie jest takie dobre to mi się w miarę spodobało, i czekałem właśnie na ten dodatek, chciałem zobaczyć nowe specjale Quan Chi'na (ponieważ każdy ma jakiś nowy specjal np. Sub Zero - Teleport) i FATALITY nowe Quan Chi'na, tak wiem, wiem że mniej brutalne by były jak u pozostałych ale chciałbym zobaczyć co mu dali np. wyrywa nogę i naparza kolesia po całym ciele, mhhh..... tego jednak Ed nie dał by bo jest zbyt "brutalne"...
Nie no cóż, podsumowując:
Niech się chłopaki zabiorą za MK9 żeby nas zadziwił jak to nam spekulował Ed...  ;)
PS: Davidkoz gramy w MK vs DC na ps3? jak chcesz zagrać to pisz na gg. :)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1777 dnia: Lipca 10, 2009, 12:12:29 pm »
Na Twitterze Ed Boon powiedział, że jest podekscytowany (czy on tylko to słowo po angielsku zna?) MK9 i Warner Bros i chciałby, aby pojawił się DLC do MKvsDC, a kolejną postacią po Quan Chi ze strony DC miała być Harely Quinn

http://i190.photobucket.com/albums/z108/Stockhouse/HarleyQuinn1.jpg

No to możemy spodziewać się jej rendera za kilka dni?

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1778 dnia: Lipca 12, 2009, 02:12:57 pm »
to w końcu będzie DLC dla mk vs dc ?
Niech się ogarną ,że tak powiem.
Raz w lewo ,raz w prawo? WTF?!

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1779 dnia: Lipca 21, 2009, 12:45:45 pm »
Nie będzie DLC

swoją drogą uwielbiam tego "fatala" http://www.destructoid.com/elephant/ul/58542-468x-2h7ih5y.gif

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1780 dnia: Lipca 24, 2009, 07:32:00 am »
Trochę mnie drażnią te jego pajacowe podskoki no ale w końcu to świr i w sumie każdego drażnił ale jednak te podskoki to przesada według mnie. Wystarczył by komiczny gest, w którym wyrzuca pierwszy pistolet z lekkim chichotem a po drugim strzale psychodeliczny śmiech na całe gardło w stylu Marka Hamilla :D

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1781 dnia: Sierpnia 12, 2009, 10:40:42 pm »
Witam!
Oto najlepsza recenzja jaką słyszałem gry Mortal Kombat vs DC Universe: http://www.youtube.com/watch?v=Fw1CvzQDl2w
"Koleś" jest prze dobry, a jego teksty są bombowe!
A co ciekawe nie wiedziałem że na Kano mówi się "KANIU" . . .
Albo na Green Lantern "ZIELONY PICASSO"
lub "ZIELONY PRZYCZŁAP" albo jeszcze ten tekst w 2:00 minucie
Cytuje: "Ale tragicznie i co ja, kim ja tu mam walczyć? Jeszcze jak byłby Lepper albo ktoś, o Lepperem to bym wyskoczył bo boks trenuje" Śmiech na sali, albo ten "przyczłap" to ostro jebnięty, jak nie o cyckach Sonyi to o CatWoman jak nie o nich to o Wonder Woman i Kitanie lub się dowiedziałem że ten co robił 3 screen Jaxa i Capitana Marvela był gejem. . . Dowiedziałem się też że w grze występuje muzyka z "Piraci z Karaibów" i że to shit. . . ŚMIECH NA SALI! Mógłbym wymieniać jego te głupie tekściki ale nie chce mi się, no to tak moja opinia tej "recenzji" to 1/5!
Pozdrawiam!

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1782 dnia: Sierpnia 12, 2009, 10:47:24 pm »
Ja daję 5/5 tej recenzji, ponieważ gościu jara się każdym szczegółem jak na fana przystało.
Najśmieszniejsza jest wymowa i próba zaakcentowania tych imion ;D Kaniu jest mistrzowski. A na Jax'a mówię przez "a", nigdy nie mówiłem Dżeks ;D

Rozumiem, że kolega odpalił grę po raz pierwszy i co rzuciło mnie na kolana to to, że nawet linki nie zrobił przez całą grę, a mówi, że jest fanem MK, więc kombinację znać powinien, bo jest taka sama. Nie wspominając już o kombosach, których w ogóle nie było.

Pewnie chłopak się zdziwi jak zaliczy Store Mode i dostanie Shao Kahna, ponieważ wtedy może będzie miał kim grać. Świetna recenzja, świetna ;D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2009, 10:57:11 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Dragon7422

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 245
  • I'm immortal...
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1783 dnia: Sierpnia 19, 2009, 08:35:32 pm »
Tak przy okazji to da się pograć w gry z PS3 na kompa, jest może emulator, bo z chęciom bym zagrał :)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1784 dnia: Sierpnia 20, 2009, 10:43:36 pm »
Osz kurwa nie no Ciemnogród z Zasiedmiogórogrodem... xD
Emulator jest ale pograć to sobie na nim nie pograsz... jeszcze długo...