Autor Wątek: Sport  (Przeczytany 2093 razy)

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Sport
« dnia: Stycznia 27, 2012, 11:57:08 am »

Takiego tematu tu nie wyhaczyłem, Było coś o sztukach walki. Ale tu piszemy o Sportach którymi się interesujemy oraz wymieńmy po 3 ulubionych sportowców i 3 znienawidzonych z uzasadnieniem i informacją jakiego rodzaju jest sportowcem.


Więc zaczynam jedyne sporty jakie mnie interesują to NBA i UFC. Nie cierpię dzisiejszej piłki nożnej istny teatrzyk na kółkach. Inne sporty raczej oglądam sporadycznie przy większych imprezach typu mistrzostwa czegoś tam.

Najlepsi Sportowcy:
1.Derrick Rose(NBA) - Chicago Bulls #1 - Zawsze lubiłem Byczków mimo że nie są teraz jakoś przednią drużyną choć sezon zaczęli bardzo dobrze co mnie cieszy. Rose Gówniarz w moim wieku (dokładnie tak jak ja 4.10.88)
2.Adam Małysz(Skoki narciarskie) - Nie ma co tu dużo pisać człowiek który już wpisał się wielkimi literami w historii sportu, a przy tym bardzo skromny człowiek.
3.Michael Jordan(NBA) - Chicago Bulls/Washington Wizards #23 - Podobnie jak wyżej Człowiek legenda, Mistrz absolutny. W pięknym stylu odszedł na emeryturę. Szacunek po wieki.

Najgorsi Sportowcy:
1.Cały Real Madryt i FC Barcelona(Piłka nożna) - Po prostu nie trawię tej zajawki na Fanów Real'u i Barcy - Panienki i Aktorzy - piłka przez takich ludzi traci w moich oczach. Gdybym był kimś kto ustala prawo piłki nożnej to za te wszystkie udawane przeaktorzone faule karał bym dożywotnim zakazem gry w piłkę gdziekolwiek kiedykolwiek.
2.Lebron James(NBA) - Miami Heat #6 - Bardzo dobry zawodnik (czołówka) aczkolwiek bardzo słaby psychicznie nie umiejący przegrywać z ohydną mordą :)
3.Reprezentacja Niemiec w każdym sporcie - Za Wsio, tak po Polsku.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Sport
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 01, 2012, 12:19:28 am »
Ja pierdolę o kim ty piszesz :).... Jakiegoś Jordana kojarzę ale resztę? Dobra nie znam się na sporcie ... Przeżyłem dość burzliwy romans z Hokejem swego czasu... Bardzo dobrze to wspominam....