Autor Wątek: To co kochamy najbardziej  (Przeczytany 17888 razy)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 28, 2007, 07:29:25 pm »
Cytat: "Adept"
Cytat: "Mkmaniak"

A ja chcę znać wszystkie sztuki walki i speciały z MK no i walczyć bronią meczem. Hahaha,

Cytat: "Mileena"
no i jeszcze nauczyc sie kilku sztuk walki ( marzenia nie do spelnienia :P)


Ej , nie rozumiem Was ;-) I niby dlaczego to jest nie do spełnienia ? Oczywiście o ile poznanie wszystkich Sztuk Walk jest nie możliwe , o tyle nauczenie się kilku stylów jest już możliwe jak najbardziej =)

Mkmaniak -> Jazda na Iaido - Sztukę walki poświęconą walką mieczem i jego szybkiego wyciągania :-)

Adept, ale ja żartowałem tak jak Snake w poście powyżej mojego? No, ale umieć się bić też byłoby fajnie.

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 28, 2007, 08:47:49 pm »
Naprawde polecam trening sztuk walki. Odradzam capoeire, bo naprawde moim zdaniem to "tylko" taniec.

Offline Kubikiri

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 06, 2008, 12:47:24 pm »
Ja zauważyłem że te sztuki walki które wyglądają efektownie (cos jak Tae Kwon Do) słabo się przydają. Chyba że do popisu. Z kolei jakieś Mhuay Taie  wyglądają kiepsko ale są bardzo skuteczne.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 08, 2008, 06:49:51 pm »
Najlepsza sztuka walki to góralska, albo chłopska. Hehehe z ciupagą, albo kijem na drugiego.
No, a na serio to ja bym się nie umiał bić, nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że to nie dla mnie. Wolę się dobrze uczyć, aby zdobyć dobrze płatny, a nawet bardzo dobrze płatny zawód i wtedy może będe mógł pozwolić sobie na ochronę. Hihi żarcik, ale i tak nie potrafiłbym się bić, bo jestem niewidomy. Taki szczegół, ale wszystko jasne. :wink:
Wy to tam się lejcie ile chcecie, ale nie tak na serio, bo zawsze lepiej rozwiązywać problemy drogą negocjacji.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 09, 2008, 06:28:14 am »
Cytat: "Mkmaniak"
Hihi żarcik, ale i tak nie potrafiłbym się bić, bo jestem niewidomy. .


Hehe , e tam szczególik . I tak nawet ładnie posty piszesz z tej Twojej Braille`owej klawiatury :D

Cytuj
Wy to tam się lejcie ile chcecie, ale nie tak na serio, bo zawsze lepiej rozwiązywać problemy drogą negocjacji
Kurcze , strasznie mylisz pojęcia ;-) , tu nie chodzi o jakieś rozwiązywanie sporów za pomocą walki , a kulturalne doskonalenie swojego ducha i ciała poprzez walkę na sekcji sztuk walki . Nic tak nie cieszy jak solidny sparing z przyjacielem , bo walka nie koniecznie oznacza coś złego . Walka jest pozytywna i towarzyszyła człowiekowi od zawsze . Teraz już nie ma wojen , nie polujemy na wielkie zwierzęta ;-) więc tłumimy w sobie tą frustracje męską i czasami wyładowywujemy złość i wybuchamy w sytuacjach które później żałujemy . Po to są walki w sekcjach SW , aby tą złość wyładować w sporcie , a nie na ulicy czy na bliskich nam osobach . Bo uwierz mi że nic tak nie cieszy jak solidny sparing i wyładowanie się na przyjacielu , który i tak po treningu dalej będzie twoim przyjacielem , mimo że podbiłeś mu oko ;-) Widzisz , problem ludzi jest taki że właśnie tej zapisanej w genach walki nie mają gdzie przenieść , dlatego niektórzy przenoszą ją na stadiony ( chuligani Legii  :twisted: ) , na ulice ( cwaniaczki i drobni przestępcy ) , czy na osoby bliskie ( katowane żony i dzieci ) , zauważasz tę różnice gdzie tę agresje lepiej wyładować ? W tych miejsach przytoczonych wyżej czy na treningu ;-) ? No właśnie :)

Ps.
Cytat: "Kubikiri"
Ja zauważyłem że te sztuki walki które wyglądają efektownie (cos jak Tae Kwon Do) słabo się przydają. Chyba że do popisu. Z kolei jakieś Mhuay Taie  wyglądają kiepsko ale są bardzo skuteczne.
Walczy człowiek nie styl :) pozatym nie każdy trenuje dla przydatności na ulice , są miliony innych powodów ;-) pozatym Taekwondo trenuje się nie dla skuteczności to raz , a dwa to , iż TKD trenuje się dla rekracji/pod zawody/jako sport . Dlatego mówienie czy ten a ten styl jest dobry pod ulice nie ma zbytniego sensu , bo każdą sztuke walki człowiek trenuje z innych pobudek , a i sama SZTUKA WALKI określa się poniekąd i nastawia na sport , albo na ulice :) ( albo pod zawody , wychowanie , dyscypline , kształtowanie ciała itd. itd. )


PS. Negocjacje ? ? Jakie negocjacje ?! Nunchaku w dłoń i argumentować
! ! ! !

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 09, 2008, 04:13:55 pm »
Eeeche. No, ale ja gdybym mógł się uczyć to głównie chodziłoby mi o obronę. Sparingi, no pewnie fajnie jest bić się nie dla celu dokopania, lecz sprawdzenia się, ja tylko mówiłem tak, bo nie wiadomo, czy niektórzy (o was nie mówię) nie ćwiczą tego po to, aby wykożystać to do celów złych no i tak się zdarza, jak zresztą to powiedziałeś (Legia).
ps. Nie mam brajlowskiej klawiaturki, ale takie są no i widzę, że dobrze się orjętujesz. Ale ja zwykłą naprawdę mam w laptopie.

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 10, 2008, 09:35:39 am »
Cytat: "Mkmaniak"
bo jestem niewidomy.


nie jestes sam, znam jedna  niewidoma osobe grajaca w mortal kombat :)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 10, 2008, 01:30:05 pm »
Cytat: "LK-9T9"
Cytat: "Mkmaniak"
bo jestem niewidomy.


nie jestes sam, znam jedna  niewidoma osobe grajaca w mortal kombat :)

Kłamiesz. Bo znasz już drugą. :D

Offline Kubikiri

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 10, 2008, 03:40:12 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
bo jestem niewidomy.


Skoro tak to Wing Chun moze by ci pasował? Taka propozycja, ale ja sie za bardzo nie znam.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 10, 2008, 04:28:28 pm »
Sooorki nie zrozumiałem z tym Win Chang lecz wszystko już gra, ale powiedzcie mi, czemu, ja nie mogę postów swoich usuwać, tylko mogę edytować, a trzeba przecie posprzątać, bo będzie jeszcze na mnie.

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 10, 2008, 04:44:34 pm »
Ludzie czy wy nie macie o czym pisac? Kogo obchodzi ze ktos jest niwidomy czy ktos nie umie w sturmovika grac...
Mod zrob czystke :D

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 11, 2008, 08:54:53 pm »
Chciałbym, żeby było widać, więc pisze nowego posta.
Trzeba tutaj posprzątać, a ja niestety nie mogę swoich postów usunąć. Mogę prosić o pomoc?

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 11, 2008, 10:17:24 pm »
Napisz mi na PW i zalatwi sie

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 12, 2008, 02:30:54 pm »
Cytat: "davidkoz"
Napisz mi na PW i zalatwi sie

Pisałem i co? Nadal są tu zbędne posty.
Właściwie, to kiedyś przy swoich postach widziałem opcję usuń ten post, zmień lub usuń ten post, ale teraz jest tylko ta druga i nie działa zresztą, bo skoro pisze zmień lub usuń, a po kliknięciu mogę tylko zmienić, a usówać nie.
Czy coś z forum jest nie tak? Czy ja mam coś z netem. Help!

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 12, 2008, 02:46:21 pm »
Moge sie zalozyc ze mozna usunac jedynie posty na ktore nikt jeszcze nie odpowiedział ;)

Edit
Jest tak jak mowilem  :D