Autor Wątek: Test emulatorka PS2.  (Przeczytany 42434 razy)

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #15 dnia: Września 13, 2007, 04:41:59 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Cytat:
I wlasnie tego nie potrafia zrobic aby gra poprostu chodzila. Bo dla mnie grafa na emulatorze nie ma znaczenia sam fakt pograniana PC w MK lub MGS...
Jak to nie potrafią zrobić? Przecież pisałem wcześniej o filmiku z MKA, który widziałem na Youtube. Grafa na nim nie była super, ale prędkość zdumiewająca.
Edit:
Nie wiecie, czy jest coś takiego w sieci jak demo MK Da, Deception i Armageddon do pobrania. Jak coś takiego jest to napiszcie.


Dluuugggoooo sie bawilem z wszelkimi emulatorami PS2 i zapewniam cie ze nie ma w pelni dzialajacego emulatora PS2, przy sprzecie w granicach zdrowego rozsadku.

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 14, 2007, 08:27:07 pm »
No no, emulacja idzie do przodu, wyszła nowa wersja emulatora PS2 i serwis Mortal Kombat Secrets opublikowal raport w krotym zamieszcza spostrzezenia z prób odpalenia gier MK na emulatorze PS2. Mozecie przeczytac o tym tutaj .
Wciąz jest ciezko ale wszystko idzie w dobrym kierunku. W gry ciagle ciezko grac... lecz sa postepy, wyciska cie coraz wiecej klatek i juz mozna liczyc na obejrzenie ekranu tytulowego Shaolin Monks czy nawet powalczyc w MK : A przy nawet 15 klatkach na sekunde. Lecz pamietajmy ze test byl przeprowadzony na porzadnym sprzecie i wciaz takiem marne efekty.

CPU: Intel Core 2 Duo 7500 (2.2GHz)
GPU: NVidia GeForce 8600M GT 1280 MB TurboCash (512 MB dedicated + 768 MB shared)
RAM: 2GB DDR2
OS: Windows Vista Business (64bit)

Zreszta przeczytacie o tym sami...
Aha, jezeli chce ktos pobrac i sprobowac na wlasna reke cos pomajstrowac przy tym programie to nowa wersja emulatora dostepna jest tutaj

Offline Shihan_Yosuzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 14, 2007, 09:07:42 pm »
Jak już wspominałem w innym temacie w emulacji siedze już od dobrych paru lat.
Przetestowałem wszystkie popularniejsze emulatory ps2 i muszę stwierdzić, że wszystkie są do dupy ;D
Najlepszy jest PCSX 2. Odpala większość gier.. i o dziwo one działają !!
:D tyle że takie działanie to sobie można za przeproszeniem w dupe
wsadzić i pokręcic...
Mój sprzęt: Ge force 6600  128/128, sempron 1,6 ; 1,5 giga ramu

Mk DA: 7 FPS, Mk D: 7 FPS, MK A 7 FPS,

Z grami 2d było lepiej...
marvel vs. capcom działało z prędkością całych 18 FPS ;D

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 14, 2007, 09:17:16 pm »
Co z tego ze "dziala", odpala gry skoro predkosc jest tak zalosna ze nie ma z tego zadnej przyjemnosci tylko ogladanie tnącego sie "pokazu slajdow". Skoro pisales o tym w innym temacie znaczy ze off sie polał xD
A patrzac na woj sprzet to ten sempronik zawadza a nie pomaga w emulacji... dzinwe ze wycisnales "az" 7 klatek xD ale to zaluga glownie 128bitowego GeForca, tak sie sklada ze takze sporo czasu poswiecilem emulacji i zalozylem sobie cel : odpalenie MGS3 na emulatorze... Do dzis nie znam osoby ktorej ta misja sie powiodla xD I jezeli ewolucja emulatorow bedzie w takim tepie to jeszcze dlugo poczekamy... A moze co jest bardzo prawdopodobne nigdy sie nie doczekamy poprawnie dzialajacego emulatora prze sprzecie w granicach zdrowego rozsadku...

Offline Shihan_Yosuzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 14, 2007, 09:25:05 pm »
Napisałem w tamtym poście jak chodza gry ;D
Ale fakt faktem chodzą...
wprawdzie nie mozna sobie pograć, ale dla człowieka
interesującego się emulacją to że gra się odpala jest już
dużym plusem emulatora. (lepszy emulator, który działa choc trochę,
niż taki co nie działą wcale) ;]


PS. wiem że procka mam  do dupy, ale cóż...
na upgrade musze jeszcze poczekać ...

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 14, 2007, 10:17:50 pm »
Zawsze pozostaje nadzieja. Ja myślę, że kiedyś będzie taki emulator jak MAME tylko, że będzie on emulował DC, PS2, PS3, X, X360, GC, PSP. Oczywiście nie Wii, bo jak?
Aaaach marzenia.

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 15, 2007, 07:15:49 am »
Cytat: "Mkmaniak"
Zawsze pozostaje nadzieja. Ja myślę, że kiedyś będzie taki emulator jak MAME tylko, że będzie on emulował DC, PS2, PS3, X, X360, GC, PSP. Oczywiście nie Wii, bo jak?
Aaaach marzenia.


Yhy, tak marzyc sobie mozesz xD Tyle tylko ze emulacja MAME w porownaniu do emulacji PS2 nie mowiac juz o PS3 i X360 bo te nigdy nie powstana, jest nieco bardziej skomplikowana  :lol: .
Nadzieja, matką... Wiec wiesz mozesz czekac ale pewnie nie dozyjesz tych czasow o ile nadejda.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 15, 2007, 07:18:44 am »
A jak nadejdą już takie czasy że się uradujesz jak odpalisz grę z PS3 lub z Xboxa 360 to twoje dzieci będą już śmigać z PS5 ( jak nie lepiej )  :lol:

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 15, 2007, 05:01:55 pm »
Cytat: "Hero"
A jak nadejdą już takie czasy że się uradujesz jak odpalisz grę z PS3 lub z Xboxa 360 to twoje dzieci będą już śmigać z PS5 ( jak nie lepiej )  :lol:

Ale stare i dobre czasy najlepsze. Tak jak wielu dzisiaj wspomina czasy amigi no i automatów grając na emulatorach.
ps. No i pewnie będzie już MK15. No co? Final to w końcu też części ma nie mało. :lol:

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 15, 2007, 05:11:28 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Cytat: "Hero"
A jak nadejdą już takie czasy że się uradujesz jak odpalisz grę z PS3 lub z Xboxa 360 to twoje dzieci będą już śmigać z PS5 ( jak nie lepiej )  :lol:

Ale stare i dobre czasy najlepsze. Tak jak wielu dzisiaj wspomina czasy amigi no i automatów grając na emulatorach.
ps. No i pewnie będzie już MK15. No co? Final to w końcu też części ma nie mało. :lol:


hehe, ale emulacja amigi i automatow "nieco" sie rozni od emucji konsoli nowej generacji xD
A co do Finala to ta seria trzyma poziom.... i wadpie czy pojawi sie MK15 xD

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 15, 2007, 08:15:39 pm »
Cytat: "$nake"
Cytat: "Mkmaniak"
Cytat: "Hero"
A jak nadejdą już takie czasy że się uradujesz jak odpalisz grę z PS3 lub z Xboxa 360 to twoje dzieci będą już śmigać z PS5 ( jak nie lepiej )  :lol:

Ale stare i dobre czasy najlepsze. Tak jak wielu dzisiaj wspomina czasy amigi no i automatów grając na emulatorach.
ps. No i pewnie będzie już MK15. No co? Final to w końcu też części ma nie mało. :lol:


hehe, ale emulacja amigi i automatow "nieco" sie rozni od emucji konsoli nowej generacji xD
A co do Finala to ta seria trzyma poziom.... i wadpie czy pojawi sie MK15 xD

No coś ty. Nie wierzysz w Edzia? On już ma w głowie koncepcję na 20 najbliższych lat.

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 01, 2007, 12:29:18 am »
Myślę, że już na DirectX11 będziemy sobie mogli pograć spokojnie w kombaty przez emulator, poza tym grafikę GeForce12 12600GT 2048MB  DDR6 będzie pewnie można kupić poniżej 500zł  :D A tak z trochę innej beczki, mój kumpel kupił sobie tunerTV PixelView (ok. 150-200PLN) podpiął PlejStacje2 i w efekcie ma Mortal na kompa :) a dzięki zastsowaniu przejściówki może się nawet rozkoszować dźwiękiem DD5.1 .Wiem, że zaraz będziecie psioczyć, pytać co z tego ale jest to jakaś alternatywa  :wink:

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 01, 2007, 10:49:44 am »
Fajnie, może przez to niedługo więcej osób się odważy zagrać turniej w MKA  :twisted: Ja tylko internet muszę podłączyć pod PS3 ( a mam małe kłopoty ) i mogę grać. Akcesoria do tego potrzebne już zamówiłem i teraz muszę czekać aż mi opiekun sieci to zrobi.

Mam przeczucie, że MK na PC będzie sporo się różnić pod względem nieco gameplay'u oraz grafiki ( patrząc na PS3 kiedy odpalam Armageddon zmiany w grafice są )

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 01, 2007, 11:20:06 am »
Cytat: "Annihilator"
Myślę, że już na DirectX11 będziemy sobie mogli pograć spokojnie w kombaty przez emulator, poza tym grafikę GeForce12 12600GT 2048MB  DDR6 będzie pewnie można kupić poniżej 500zł  :D A tak z trochę innej beczki, mój kumpel kupił sobie tunerTV PixelView (ok. 150-200PLN) podpiął PlejStacje2 i w efekcie ma Mortal na kompa :) a dzięki zastsowaniu przejściówki może się nawet rozkoszować dźwiękiem DD5.1 .Wiem, że zaraz będziecie psioczyć, pytać co z tego ale jest to jakaś alternatywa  :wink:

Nie pamiętam gdzie, ale mój kuzyn w wakacje przeczytał w jakiejś gazecie, że można sobie kupić jakąś specjalną karte i joya z X-box'a 1 i grać we wszystkie gry z niego.
ps. Nie pytajcie, bo dokładnie nie wiem o co chodziło, bo po co mi to. Za drogie i w ogóle.

Offline Shihan_Yosuzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
Test emulatorka PS2.
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 01, 2007, 05:31:50 pm »
Z tego co pamiętam to pisało w CDA i był do żart na prima aprillis