Autor Wątek: Pomocy MK Trilogy ;(((  (Przeczytany 2602 razy)

Offline Martinesss

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Pomocy MK Trilogy ;(((
« dnia: Grudnia 23, 2005, 04:52:21 pm »
Witam. Mam nastepujacy problem: sciagnalem mk trilogy po wypakowaniu uruchamiam na win ME idzie fajnie ale problem jst taki ze gdy nawalam sie szybko to gra sie zawiesza i tylko reset pomaga ;((( i na dodatek nie ma muzyki w tle ;/ ale wazne ze dzwieki sa :).....Jezeli ktos wie jak zlokwidowac to zawieszanie sie kompa to prosze o odpowiedz...

A teraz drugi problem: na roznch forach naczytalem sie ze gierka leci na xp wiec zainstalowalem win XP i patcha i gierka smiga super nic sie nie zwiesza ale co z tego jak nie ma dzwieku ;(((( ani muzyki w tle ani dzwekow nie slychac ;(((....myslalem ze to od karty dzwiekowej (mam SB live) lecz nawet ze zintegrowanej ac97 tez nic nie slychac ;((( aha na xp mam service packa 2....prosze o pomoc

moj mail: [email protected] ,gg: 7196243
Z gory dziekuje i pozdrawiam
Marcin

Offline Mkzm

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
Pomocy MK Trilogy ;(((
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 02, 2006, 07:55:06 am »
Hehe szczerze mówiąc to nie wiem czy w mk:t sciągniętego z neta jest muzyka dostacczona w komplecie :) Kiedyś grając w MKT na xp wrzuciłem dla jaj orginalnego mkt z psx do cd-rom'u i miałem muzyke podczas mucenia w pctową wersje :) Tak samo jak grałem w mk4 wrzuciłem płytke z psx mkt i w mk4 miałem muzyke z mkt dziwne ale fajnie :)

Offline skitmen

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Pomocy MK Trilogy ;(((
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 05, 2006, 07:10:11 pm »
Ja mam inny problem. Gra w ogóle mi się nie uruchamia. Mam Win XP SP2. podrzucam ten plik mktv2.sdb i gra dalej nie dziala. wyskakuje jakis błąd. Pomożecie?

Offline wojass

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Pomocy MK Trilogy ;(((
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 30, 2006, 04:11:53 pm »
Cytat: "skitmen"
Ja mam inny problem. Gra w ogóle mi się nie uruchamia. Mam Win XP SP2. podrzucam ten plik mktv2.sdb i gra dalej nie dziala. wyskakuje jakis błąd. Pomożecie?


zrób to tak patcha daj do C:/WINDOWS/AppPatch/
następnie : Jeśli nie masz to pobierz narzędzie Microsoft Application Compatibility Toolkit 3.0 (obecnie trudno znaleść bo dużo linków nie działa) uruchom program i kliknij na open(górne menu)  i wskaż na patcha
.Potem wybierz File/Install i to wszystko może być problem z dzwiękiem
ja miałem z muzyką w tle ale mnie to nie przeszkadza.