Polskie Forum Mortal Kombat > Turnieje i zloty

Relacja z turnieju Mortal Kombat 9 - klub Liverpool, Wrocław 30.07.2011

<< < (3/4) > >>

johnx:

--- Cytat: Kitana,Sindel,Tomek w Sierpnia 02, 2011, 08:47:56 am ---Dobra, śmiejcie się, ale czytając to cały czas myślałem, że to Adept wygrał xD

--- Koniec cytatu ---
Nie śmieję się bo też tak myślałem xD Wolf - gratulacje :) pokazałeś kto jest prawdziwym królem :)

Grodek118:
Gratulacje, gratulacje.

WolfBogard:

--- Cytat: johnx w Sierpnia 03, 2011, 05:09:52 pm ---Wolf - gratulacje :) pokazałeś kto jest prawdziwym królem :)

--- Koniec cytatu ---

Big words, Krolem i kozakiem to byl Pudzian zdobywajac 5x Mistrzostwo w StrongMan. Ja nie uwazam sie za Mistrza ani za króla. Abym mogl przyswoic sobie ten Tittle to musialbym zdobyc #1 conajmniej ze 3 razy. Pokazalem jedynie ze moge wiecej offline niz online.

Adept:
http://www.youtube.com/watch?v=ncv9hK1kIe0 wideo z jednej z walk z Volem

Co jak co, ale widać, że zajebiście tego cancel dasha męczyłeś  :D pięknie, choć Vol straszne błędy popełniał. Robił akcje tak oczywiste, że niezablokowanie ich i nie ukaranie byłoby grzechem :) Bo jak można tak ryzykować w wielu sytuacjach nie mając breakera? Czekamy na kolejne filmy.

WolfBogard:
Adept, niestety po tym jak zobaczylem to nagranie to musze powiedziec, ze obie strony popelnialy bledy.
Vol popelnil wiecej bledow odemnie a ja wiele razy przepuscilem juggle.
To byl polfinal WB i spowodowal napiecie a co za tym poszlo - takie wlasnie kwiatki :D

Bedzie jeszcze Final, ale narazie go jescze nie mamy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej