'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Autor Wątek: Fatality Classic Sub-Zero z UMK3  (Przeczytany 2589 razy)

Offline talibo

• U?ytkownik
Fatality Classic Sub-Zero z UMK3
« dnia: Listopada 14, 2005, 10:48:51 pm »
Witam na forum. Ma pytanie jak to jest z Fatality Classic Sub-Zero z UMK3. Posiada on jedno Fatality czy dwa, gdy? na ró?nych stronach jest inaczej. Raz ma jedno raz dwa, a graj?c ostanio nie nie mog?em wykona? tego drugiego, sprawdzi??m w MKT wychodzi mi jak Sub nabija przeciwnika na sopel lodu, a w UMK3 nie che mi wyj??(no chyba ?e robie co? nie tak  D,P,P,P,HP). Wi?c jak to z tym jest?? Co ciekawe pierwsze Fatality zawsze gdy je zrobie i tak nie wida? efektu, nie wida? jak Sub wyrywa kr?gos?up z g?ow?; mo?e za brutalne ;) (po prostu ekran staj? sie czarny).

Offline SkY-MasTeR

• U?ytkownik
    • http://www.sum41pl.glt.pl/
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 15, 2005, 09:36:46 am »
Hmmm....Próbuj Ka?de i  zawsze masz www.mortal-kombat.prv.pl tam zawsze prawde dadz? sprawdzon? dzia?aj?ca  :wink: tam te? sprawdz a jak jest duzo próbuj WSZYSTKIE!
color=blue]Palce Bol? Od Grania Na Gitarze....
[/color]

Offline Mak's

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 16, 2005, 11:54:58 am »
W UMK3 zastosowali tak? cenzure, z wyrywaniem kr?gos?upa, ale da sie to odblokowa?. Wiem bo mojemu kumplowi sie uda?o raz zrobi? bez cenzury.

Offline SmoKe

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 17, 2006, 08:30:58 pm »
Ciekawe jak???
Kodów na to nie ma a nie przypominam sobie ?eby by? tak zwany 3 fatal dla classic sub zero.
Czy to co? w tym stylu: MK2 Scorpion Toasty??
Je?li mo?esz to spytaj si? go o kombinacje, b?de wdzi?czny.
rzesta?em si? interesowa? MK. Tak niestety bywa. Armaggedon, jest dla mnie gr? na 15 min. W cz??ci 2d nie potrafie gra? bez przerwy, a Shaolin Monks nie ratuje serii. Oby MK 8 zmieni?o co? w tej materii. Nie piszcie do mnie!