Autor Wątek: MK 2 Fatality  (Przeczytany 21849 razy)

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 16, 2007, 05:32:38 pm »
Boze Moralez!!!! lk=low kick=niska noga, lp=low punch=niska reka

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 16, 2007, 07:19:28 pm »
Cytat: "Moralezz"
A mógłbyś mi napisać jak najlepiej jest najkorzystniej ustawić tą gre i żeby jak najlepiej chodziła?


Hmm. No trudno mi powiedzieć. Najlepiej mieć najnowszego Mame bo na starym niektóre gry mogą się zacinać a nowy już lepiej sobie radzi. A jaki masz sprzęt?

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 16, 2007, 07:40:40 pm »
ja mam athlona 64 bitowego 1 giga ramu karta graficzna radeona x700 80 giga dysk. A mógłbyś mi doradzić jak uruchomić MK 2 wersje 3.2 bo na tym Mame co mam to mi nie chce otworzyc zadnej wersji prócz 2.1 i bardzo mi tnie chwilami, czy do tego MK 2 wersji3.2 potrzeba jakiegos Mame nowszego? Doradź co mam zrobić prosze cie.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 16, 2007, 09:27:43 pm »
No ja mam MKII 3.1 i chodzi rewelacyjnie. Podejrzewam, że albo masz starą wersję Mame albo zrąbanego roma.
Ja mam Mame32 0.113u3 a rom najlepiej ściągnij ze strony ROM World.

Offline Pain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 16, 2007, 09:58:42 pm »
Cytat: "Moralezz"
a LK  LP to jakie to są ciosy? Bo ja gram na padzie i za bardzo nie rozumiem. A mógłbyś mi napisać jak najlepiej jest najkorzystniej ustawić tą gre i żeby jak najlepiej chodziła?


Moralez jaja se robisz?? żeby nie wiedzieć co to LP i LK to już tragedia. a co do kompa to powinno Ci wszystko chodzić..... ŚMIGAĆ, a Tobie sie zacina
Cytat: "Moralezz"
A poza tym to gra mi czasami tnie... :(
..... eeeee robisz czasem skana antivirusem?

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 16, 2007, 10:31:21 pm »
Cytuj
..... eeeee robisz czasem skana antivirusem?


Znajac moralezza to lepiej napisz mu co to jest antyvirus i co to jest scan  :shock:

Nie rozumiem problemu moralezza gdyz na jego kompie wg tego co napisal gra powinna smigac i powinien raczej narzekac ze za szybko a ze nie zna skrotow typu lk czy lp to widac ze czesto gra w MK  :shock:  :twisted:

MORALEZZ RADA DLA CIEBIE ZMECZ SIE TROCHE I POCZYTAJ O MORTAL KOMBAT NA ROZNYCH STRONACH I TAM POSZUKAJ INFORMACJII - ODPOWIEDZI NA PYTANIA KTORYCH MASZ BEZ LIKU  :roll:  :?

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 16, 2007, 10:34:24 pm »
ha... ha....... ha...... wiem co to jest antyvirus i gram dużo w MK, nie nagaduj tu na mnie bo ja nigdy nie miałem żadnych emulatorów i nie wiem jak je obsługiwać, a jak mam problemy z tym ze mi gra tnie to moze to jest wina emulatora albo czegos innego. Gdyby mi wszystko ekstra i bez problemow chodziło to bym nie prosił o pomoc... Nie musisz mi pomagać skoro tak cie to denerwuje.

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 16, 2007, 10:42:21 pm »
Cytat: "Sim"
No ja mam MKII 3.1 i chodzi rewelacyjnie. Podejrzewam, że albo masz starą wersję Mame albo zrąbanego roma.
Ja mam Mame32 0.113u3 a rom najlepiej ściągnij ze strony ROM World.


Prosze dajcie ktoś linka do tego Roma i do Mame 113u3 i doMKII 3.1 bo szukam i nie moge znaleźć jakieś Japońskie strony mi się otwierają... ;/

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 16, 2007, 10:49:43 pm »
Moralezz ja gram na innej wersji emulatora scaignij z tej strony www.honmaru.xt.pl i potem wejdz do  Download -> Emulatory -> HK2aillera
i sciagnij emulator

a gre sciagnij z :

www.romnation.net wpisz w wyszukiwarke MORTAL KOMBAT i znajdz Mortal KOmbat II MAME

i przeczytaj w pliku readme po zainstalowaniu emulatora jak sie wlacza gry i graj

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 16, 2007, 10:49:48 pm »
Cytat: "Moralezz"
Cytat: "Sim"
No ja mam MKII 3.1 i chodzi rewelacyjnie. Podejrzewam, że albo masz starą wersję Mame albo zrąbanego roma.
Ja mam Mame32 0.113u3 a rom najlepiej ściągnij ze strony ROM World.


Prosze dajcie ktoś linka do tego Roma i do Mame 113u3 i doMKII 3.1 bo szukam i nie moge znaleźć jakieś Japońskie strony mi się otwierają... ;/

No i znowu bez edit.
Chłopie, segreguj śmieci.

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 16, 2007, 10:57:36 pm »
Snake przetłumacz mi to prosze bo tam jest po angielsku a ja nie umiem :(

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 16, 2007, 11:03:12 pm »
Ale co? na romnation?
w prawym gornym rogu masz okienko do szukania gdzie wpisujesz mortal kombat klikasz enter i w spisie w tym co znalazlo wyszukujesz napis mortal kombat II MAME klikasz i w nastepnym oknie wpisujesz kod ktory w okienku i wpisujesz go w puste poile ponizej a nastepnie download i zaczynasz pobieranie.

na honmaru po pobraniu emulatora instalujesz go i do folderu w ktorym zainstalowales kopiujesz  do folderu roms.

 po wlaczeniu emulatora klikasz file i wybierasz opcje aby wyszukalo romy.
po wyszukaniu masz w glownym oknie MK II klikasz dwa razy wysyakuje okienko z serverami slikasz cancel gdyz nie chcesz grac w sieci i wtedy wlacza sie gra klikasz TAB i konfigurujesz sterowanie i potem juz mozesz sie cieszyc gra...

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 16, 2007, 11:18:49 pm »
Ale ja ściągłem to MK 2 i tego emulatora HK i nie wiem jak teraz uruchomić. Plik Redme jest po angielsku i nie rozumiem tam nic. prosze pomoz ze

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 16, 2007, 11:34:21 pm »
Skopiuj tego MK II do folderu C:\HK2ailleraV5-Pentium\roms

Wlacz emulator i wybierz -> file -> audit all games
Gdy skonczy w glownym oknie bedziesz mial Mortal Kombat II ( gdy nie to kliknij Avaiable i kliknij na Mortal Kombat II wyskoczy okienko z serverami kliknij cancel. Pojawi sie czrny ekran i wlaczy sie gra. POdczas rozgrywki kliknij TAB i ustaw wszystko (klawisze itp.)

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
MK 2 Fatality
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 16, 2007, 11:39:24 pm »
Ale ja tam nie mam żadnego folderu pentium-rooms w tym HK jak go zainstalowałem... ;/