Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 822291 razy)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #570 dnia: Października 19, 2010, 10:47:27 pm »
ja wolałbym żeby go nie było. Nowe postaci potrafią tylko spieprzyć klimat fajnej gierki. MK na ps2 pewnie osiągnęło by sukces gdyby nie darrius, cobra itp. ale każdy ma swoje zdanie...

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #571 dnia: Października 19, 2010, 10:48:32 pm »
Tak to prawda! sam Ed Boon w wielu wywiadach mówił,że Scorpion to jego ulubiona postać jest w logo studia N

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #572 dnia: Października 19, 2010, 10:50:38 pm »
Mi brakuje w postaciach jeszcze Quana Chi a jeśli chodzi o fatale Scorpa i Suba to przy fatalach Scorpa Suba fatale wypadają blado według mnie

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #573 dnia: Października 19, 2010, 10:51:30 pm »
Po części to prawda dodawanie postaci z innych uniwersum bardzo rzadko wychodziło grze na dobre np.Soul Calibur 4,Tekken 3

Moim zdaniem Quan Chi to jedyna zajebista postać po trzeciej odsłonie zajebiście pasuje do klimatu MK
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 03:59:01 pm wysłana przez robaczek »

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #574 dnia: Października 19, 2010, 10:55:57 pm »
Też jestem przeciwny pakowaniu Kratosa do uniwersum MK, to może zaszkodzic klimatowi.  BTW sądziłem, że Scorpion dowiedział się, iż Quan odpowiada za śmierć jego klanu, w MK4, a nie w DA?

Edit: Prócz Quana to jeszcze świetną postacią jest Tanya (dla mnie chyba nawet najlepsza laska w MK ever).
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2010, 11:06:23 pm wysłana przez Martins »

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #575 dnia: Października 19, 2010, 11:24:50 pm »
tanya - fajna łania ale wolę Kitanę. Mnie nie przeszkadza to że ma 10 tys. lat :) liczy się wygląd ;)  [oczywiście poza osobowością, charakterem itp. ;D]

Offline Zwyrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #576 dnia: Października 19, 2010, 11:55:58 pm »
Tak to prawda! sam Ed Boon w wielu wywiadach mówił,że Scorpion to jego ulubiona postać jest w logo studia N


No właśnie on o tym gadał już dawno temu, natomiast fani już są znacznie bardziej podzieleni w tej kwestii Scorpion czy Sub-Zero.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #577 dnia: Października 20, 2010, 09:11:22 am »
Moim zdaniem Kratos świetnie by się wpasował w klimat MK. Pod warunkiem,że jego linia fabularna nie będzie w stylu przybył z innego nieznanego wymiaru. Moim zdaniem z racji jego wyglądu powinien być kimś wysoko postawionym w armii Shao (wygląda jak wojownik z zaświatów). Mnie pasowała by lekko zmodyfikowana historia Kratosa z GOW I.  Wyglądało by to następująco:
Kratos jest wiernym  i bezwzględnym na polu bitwy półkownikiem/generałem w armii Shao, która prowadzi od zwycięstwa do zwycięstwa podczas podobojów. Podczas jednej z grabieży podbitych terenów odmawia spalenia wioski z niewinnymi cywilami. W ten oto sposób rozgniewał Shao, który nienawidzi nie subordynacji oraz najmniejszego sprzeciwu. Imperator rozgniewny skazuje rodzinę Kratosa na śmierć w wielkich męczarniach. Kratos dowiaduje się o czynie imperatora od posłańca, który dodoatkowo wręczył jemu wiadomość od shao. Por rozwinieciu rolki papieru pełnym gniewu oczom uakazał sie napis: Wybaczam Ci Kratosie ten akt niesubordynacji. Kratos wyrwał pióro z leżacego obok truchła kruka. Wziął zamach i krzycząc wbił w pobliże serca. Ponownie rozinął formularz papieru, następnie z wielkim gniewem na twarzy wyrwał pióro z klatki piersiowej. Całe ociekało krwią - i przystawił do papieru bazgrząc i krzycząc. Gdy skończył lekko się uspokoił, zwinął wiadomość i wręczył posłańcowi, aby zwrócił władcy Zaświatów. Shao po rozwinięciu skryptu i przeczytaniu rozszerzył oczy i zacisnął pieści zganitając wiadomość od Kratosa. Rzucił ją na podłogę wstał, chwycił za młot i zmiażdżył nim posłańca, który padł obok wiadomości która przyniósł. Na zgniecionym papierze napisano krwią: Kahn idę po twoją głowę. Zesta będzie słodka. Zobaczysz czym jest prawdziwy koszmar.

Tak bym widział historię Kratosa:)

Offline Kazak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #578 dnia: Października 20, 2010, 09:58:13 pm »
Nie podoba mi się ta historia Sub Zero... Skoro prowadzimy historię MK od początku, to powinna być możliwość po prostu uniknięcia śmierci, a nie jakieś cudowanie z wskrzeszaniem Sub Zero i przebierankami. Noob Saiboota nigdy nie trawiłem, a w tej postaci tym bardziej go nie zdzierżę. Jak dla mnie, to Boon zaliczył historycznego babola na miarę zdeprawowania Smoke'a :(

Offline Zwyrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #579 dnia: Października 20, 2010, 10:15:40 pm »
Ten nowy MK to już jestem pewien, że nie zawiedzie. Na coś takiego czekałem od czasów MK2, to będzie godny następca tej części. Jest w tej grze wszystko co najlepsze, mocny klimat, znane areny, znane postaci, brutalne fatality i system walki, który jak na razie ciężko opisać po samych filmikach, ale liczę, że i tutaj będzie można co nieco pokombinować.

Zapomniałem jeszcze o opcji tagowania, szkoda, że bez łączonych fatali. Np Sub-Zero wyrywa głowę z kręgosłupem, Scorpion przyciąga ją linką, ściąga maskę i spala. :)
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 10:18:03 pm wysłana przez Zwyrol »

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #580 dnia: Października 20, 2010, 10:19:27 pm »
Już to parę razy pisałem, ale lubię się powtarzać  :)- z oceną systemu walki to bym poczekał do premiery, bo narazie mocno przypomina mi wcześniejsze odsłony 3d, pomimo poprawy animacji ciosów.

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #581 dnia: Października 20, 2010, 10:24:01 pm »
I tu się zgadzam w 100% z oceną systemu walki do czasu premiery najważniejsze przynajmniej dla mnie ,że będzie pełna swoboda w kleceniu kombosów bez przegramowanej głupiej młócy

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #582 dnia: Października 20, 2010, 10:28:37 pm »
Zastanawia mnie również ilość aren jakie się pojawią i czy będą same przeróby z pierwszych trzech Mortali włącznie z Ultimate

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #583 dnia: Października 20, 2010, 10:32:01 pm »
Kilka nowych, klimatycznych aren to chyba jeszcze potrafią wymyślić. Narazie wszystko co potwierdzili, to czysta klasyka (tła i postaci), ale może lepiej ich nie prowokować, bo powróci Hsu Hao hahahahaha
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2010, 10:36:20 pm wysłana przez Martins »

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #584 dnia: Października 20, 2010, 10:35:40 pm »
no właśnie - mk bez porządnych aren jest gówno warte