Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - R-McDonald

Strony: [1] 2 3
1
Ogólne / Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« dnia: Kwietnia 14, 2009, 10:50:26 pm »
Na wstępie pozdrawiam wszystkich na forum.
Niestety natłok pracy i zajęć nie pozwalał mi na umieszczanie jakiś nowych postów, a stare są chyba z przed paru miesięcy  :)

Co mnie wkur*** w MK, nie mogłem przepościć tego tematu  ;)
Po pierwsze przeniesienie Mk w 3D,(a raczej nieudolna próba przeniesienia).
W raz z pojawieniem się trójwymiarowych aren, niestety pojawiły sie sidestepy.
Nawet w najnowszym Mk tego nie naprawili, a mianowicie jak puszczam fireballa, pocisk luba jak to się nazywa w stronę przeciwnika to w 8 na 10 przypadkach przeciwnik robi krok w bok, a pocisk leci w cholerę. Oczywiście kiedy to ja próbuje sidea on zawsze trafia. W 2D szanse były bardziej wyrównane, a i sama obrona była ciekawsza bo albo się używało bloku albo skoku, co przynajmniej moim zdaniem wyglądało lepiej niż te sideoberki  >:(

Po drugie te nowe designy po profanacja. Niby mamy rozpoznawalne cechy postaci ale w MK vs DCU Liu wygląda jak John Rambo, anie mnich (najlepiej wyglądał w MK1) i dlaczego Kitana ciągle ma tą kitkę, czy z braku pomysłu na nową fryzurę lub w ogóle na nowy wygląd ?

O stylach walki to nawet nie wspominam, Adept jasno wszystko nakreślił.

Trzeci film który podobno będzie ale może nie albo jednak tak(litości dla fanów)

Jak nie mają pieniędzy na uratowanie Midway to po cholerę mydla faną oczy i obiecują nową cześć  >:(

Oki na razie to wszystko, pewnie odezwę się znowu za jakieś parę miesięcy  ;D

2
Filmy / Odp: Mortal Kombat: Devastation
« dnia: Grudnia 13, 2008, 09:53:04 pm »
Fajna robota ;D ale niestety to "Fake", w Comments kolo nawet napisał jakich programów użył do zrobienia logo, a sceny filmowe pochodzą z "Forbbiden Kingdom" :P

3
Kosz / Odp: Firma Midway upada
« dnia: Grudnia 09, 2008, 10:04:54 pm »
Ja to mam nadzieje że Midway się jednak jakoś uratuje
Ja też. Pytanie tylko jakim kosztem? Bo o ile te informacje są wiarygodne, to ich szanse wyjścia z kryzysu są bardzo ograniczone. Myślę tu głównie o możliwości sprzedaży przez nich  praw autorskich(czy licencji, ponieważ nie wiem jak to się odnosi w temacie gier i programów), lub przejęciu przez inną firmę. Co postawiło by przyszłość serii MK pod znakiem zapytania.
Więc myślmy pozytywnie  8)

4
Poboczne gry MK / Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« dnia: Listopada 22, 2008, 06:12:23 am »
o co chodzi z tym endingiem, gdzie kolesie z DC patrzą z politowaniem na Shao Kahna, a poźniej jakieś szkła z jego odbiciem znikają w przestrzeni? Jeszcze nie miałem czasu, aby się przyjrzeć.  \M/ot\Z/
Shao zamienił się miejscem z Darkside i stracił przy tym  swoją moc, a te odłamki szkła w kosmosie to Phantom zone (strefa widma), kryptońskie więzienie dla ludzi z supermocami, w filmie Supermen II byli w nim Zod i jego ludzie, czyli to nie odbicie tylko faktycznie Shao przelatuje sobie w kosmicznej próżni :D

5
Poboczne gry MK / Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« dnia: Listopada 21, 2008, 05:03:06 pm »
Korzystając z tego że teraz prawie nie mam czasu na forum, więc pozdrawiam wszystkich  ;D ;D ;D ;D ;D ;D


W odpowiedzi na:

Ale mam pare pytań

1. Dlaczego świat MK i DC ze sobą rywalizują ?
Oba światy podzieliły to samo miejsce w czasie i przestrzeni dlatego obu grozi zniszczenie, przez pewne kosmiczne zrządzenie losu, przez co powstały coś w rodzaju zaburzeń pod przestrzennych które rzucają pomiędzy wymiarami to raz kogoś z DC to raz z MK, wraz z pojawieniem się zaburzeń mentalnych i halucynacji powodowanych "Gniewem", co  powoduje zamieszanie i nieporozumienia.
2. Jak to wszystko się skończyło ?
Dobrzy wygrywają a światy wracają  do swoich wymiarów i prawie wszystko jest takie jakie było wcześniej ;).
3. Ja mam niestety wrażenie że Midway zrobił z DC tych złych niestety ;/ Na moje źli powinni zostać złymi a dobrzy dobrymi czyli np. Baraka, Jocker, Shao-Khan(źli)  Sub-Zero, Sonya, Batman(dobrzy) niestety po cutscenkach widać (według mnie) faworyzowanie MK od strony Midwaya. W końcu oni robili Gierkę.
Generalnie w grze jest tylko jeden "źły" jest nim boss pod koniec. Biorąc jednak pod uwagę kogo story wybierzesz MK czy DC, ci drudzy będą przez nich uważani za najeźdźców, ponieważ oba obozy stanęły w tym samym czasie w obliczu wrogiej inwazji MK ze strony Shao Khana, A DC ze strony Darkside, po połączeniu uznano po prostu że jest to druga fala ataków.


P.S. Napisałem trochę ogólnikowo ale to dlatego że nie chciałem posiadaczom tej gry psuć zabawy  ;)

6
Osobiście lubię ten kostium Suba z MK Deception

Oraz kostium Scorpiona z MK Shaolin Monks

7
Filmy / Odp: Mortal Kombat: Devastation
« dnia: Września 22, 2008, 02:06:30 pm »
Tego nie wiem ale moviehole.net w artykule z drugiego września nadal zwraca się do niego jako do reżysera trzeciego MK
http://www.moviehole.net/200815271-filmmaker-still-game-for-mortal-kombat

8
Filmy / Odp: Mortal Kombat: Devastation
« dnia: Września 21, 2008, 10:13:50 pm »
Tak samo ten mortal osadzony fabuła dookoła Sub zero! WHAT THE FUCK IS THIS!
???
Przepraszam ale nie rozumiem twojego postu, o ile  dobrze kojarze to MK z fabułą wokół Suba był planowany jakieś 3 lub 4 lata temu, a teraz to ma być remake jedynki(ostatnio w Hollywood remake są w modzie :), szkoda żę narazie żaden nie jest udany)

9
Filmy / Odp: Mortal Kombat: Devastation
« dnia: Września 21, 2008, 09:50:54 pm »
wyczytałem gdzieś kiedyś ale to chyba plota że jakiś skośnooki ma zostac rezyserem o ile nikt z europy ani ameryki nie podejmie sie realizacji dzieła...
Nie wiem czy to nadal aktualne ale reżyserem MK ma być Christopher "Mink" Morrison, przynajmniej taka jest oficjalna wersja na ten rok.
Poza tym to też czekam na Tekken the movie i nowego Street Fightera, generalnie chcę zobaczyć co wypadnie lepiej futurystyczna osadzona w wymyślonym świecie wizja Tekkena, czy wciśnięta w nasze realia, okrojona ze specjali wersja Street Fightera :)

10
Filmy / Odp: Mortal Kombat: Devastation
« dnia: Września 20, 2008, 08:18:31 pm »
Myślę, że szanse na film są coraz mniejsze.
Nie wiem czy nie jest to z mojej strony rozsiewanie plotek ale  na IMDb.com jakiś kolo zamieścił posta (link poniżej) w którym napisał że rozmawiał z producentem filmu Lawrencem Kasanoffem na temat MK i twierdzi że film ma wyjść w przyszłym roku(?). Generalnie na paru stronach spotkałem się ze statusem MK jako w pre-produkcji lub casting, ale nie wiem czy jest możliwe wyrobienie się z produkcją tak aby film był wyświetlany w przyszłym roku?
Koleś sam napisał "wierzcie mi lub nie" :-\, mam tylko nadzieje że to nie jest jakiś złośliwy wkręt  >:(
http://www.imdb.com/title/tt0293429/board/thread/117787989

11
Mortal Kombat 3D / Odp: MK Deadly Alliance -- kody i odblokowanie postaci
« dnia: Września 14, 2008, 06:55:18 pm »
Słuchaj 'Dranzera, dobrze gada....
Dodatkowo Deception posiada o wiele przyjemniejszy Konquest od MKDA i MKA...
Podpisuje się pod tymi słowami i od siebie dodam że też polecam przejść MK:DA przed samym Deception :), masz wtedy fajną płynność historii, a co do Armaggedon to w grze dobre jest jedynie intro, postaci od groma a tych nadających sie do gry na palcach można zliczyć, no i konquest bardzo okrojony a szkoda bo historia Tavena jest całkiem fajna, chociaż styl walki tej postaci jest fatalny i nie przypadł mi do gustu :P

12
Poboczne gry MK / Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« dnia: Września 08, 2008, 04:57:28 pm »
Ja jednak obstawiam nadal że to screeny z Story Mode. Nie wiem jak wy ale ja przyzwyczajony jestem że filmiki intro gier są prawie zawsze zrobione w grafice wielokrotnie przewyższającej tą z samych gier. Trzeba poczekać na jakieś klipy czy coś, bo znowu trudno jest tak naprawdę  wywnioskować coś z samych zdjęć  :-\

13
Poboczne gry MK / Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« dnia: Września 08, 2008, 12:38:19 pm »
Może to screenshoty z przerywników filmowych w Story Mod  ???. Przynajmniej mam taką nadzieje że to jednak nie z filmu rozpoczynającego, bo  grafa nie rzuca na kolana a przypomina raczej tą z gameplay. Mimo wszystko widać to na pierwszym zdjęciu postacie wyglądają lepiej niż na renderach np.: Twarz Jaxa jest bardziej ludzka a nie wykrzywiona w małpim grymasie jak na renderze  :)

14
Poboczne gry MK / Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« dnia: Sierpnia 31, 2008, 07:31:50 pm »
Oki masz mnie przyznaje się, nie czytałem ich ostatnio  :-[ Mea culpa Mea culpa Mea culpa Mea culpa ;)

15
Poboczne gry MK / Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« dnia: Sierpnia 31, 2008, 07:01:36 pm »
Mam pytanie czy ktoś jeszcze widział już ten wywiad z 25 października w Leipzig
http://www.mkuniverse.lu/content/GamesConvention2008interviewedboon.html
Niektóre z ich pytań są całkiem ciekawe, oczywiście jeżeli zrozumie się tą ich łamaną angielszczyznę bo nawet Edek  miał trudności  ;D

Strony: [1] 2 3