Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 26665 razy)

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Seriale
« dnia: Maja 04, 2008, 06:30:57 pm »
Witam

Wypisujcie tutaj wasze ulubione seriale telewizyjne, kreskówki, telenowele (lol) itd. Napewno każdy z was ma jakiś serial który utkwił wam w pamięci.

Moje TOP5:

1. Archiwum X - za klimat, postacie, wiarygodne aktorstwo oraz jakiś dziwny magnez, którym ten serial przyciągał (pamiętam jeszcze jak specjalnie budziłem się o 23, żeby ten serial obejrzeć).

2. South Park - za Cartmana, poczucie humoru i wyśmiewanie wszystkiego co się tylko da.

3. Miami Vice - ciekawe kreacje, świetną obsade i wszechobecny klimat lat 80.

4. Przyjaciele - głównie poczucie humoru oraz Joey :). Przy tym serialu czasami po prostu nie da sie nie śmiać :D.

5. Drużyna A - prawdę mówiąc ten serial trochę stracił na wartosci ze względu na mój wiek, ale wspominam go bardzo dobrze z czasów gdy jako szczeniaki wraz z kumplami utożsamialiśmy się właśnie z drużyną a :) (no i power rangers :P)

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 04, 2008, 07:05:35 pm »
heheh  ja zawsze chcialem być Mr.T ; p

Ja z seriali lubie LOST i wszystkie seriale komediowe.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Seriale
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 05, 2008, 11:47:45 am »
Oto moje "pożeracze czasu":

NCIS - ze poczucie humoru i najbardziej zajebiste postacie w serialach kryminalno-sensacyjnych

MK Conquest - no bo to MK, oglądałem go głownie za to że ukazywał świat MK

Świat wg Bundych
- heheh muszę pisać dlaczego?  ... no właśnie....

South Park - za humor i wytykanie głupoty i Szatana-geja; z tego typu zajebistą kreskówką są jeszcze "Przerysowani / DrawnTogether"

Archiwum X - za historie i klimat i Davida Duchownego mniam.. ;)

ER - oglądałem go po powrocie z liceum przy obiedzie i wtedy strasznie mnie wciągnął. ma świetne tempo i scenariusz oraz boheterów

Kruk - nic z niego nie pamiętam ale wiem że wtedy zajebiście mi sie podobał

Nieśmiertelny - serial najbardziej podobny klimatem do filmowego pierwowzoru lepszy niż kontynuacje z kin

Smallville:D :D :D dla postaci Lexa i tylko dla niego, dla jego związku z ojcem i  nieufnością i wrogością jaką wzbudza w innych postaciach

Drużyna A i MacGyver - seriale z lat młodoci do których nie mogę odwrócić się placami, chylę czoła  :)

Klan i Moda na Sukces - najlepsze seriale komediowe, mogę się na nich naprawdę poryczeć ze śmiechu  :D :D :D

Familly Guy - cholera jak mogłem o nim zapomnieć!!!!!! Dla mnie najlepszy animowany serial wszech czasów. Stewe forever! 

Z kreskówek najbardziej pasował mi Batman, X-Men i Evolucja, Spider-man (lepszy niż kinówka),
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2008, 09:39:59 am wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Seriale
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 11, 2008, 04:31:37 pm »
Oczywiście wszystkie polskie komedie, czyli 13 posterunek, Szpital na Perypetiach (obecnie Daleko od noszy), tam najbardziej podobały mi się przejścia między scenami, no i inne podobne do tego serjale.
Jak byłem jeszcze mniejszy, interesowała mnie praca lekarzy, ale nie pytajcie, bo nie wiem dlaczego i oglądałem serjal Na dobre i na złe. Niektóre zdarzenia były nawet fajne, najlepszy był odcinek z bombą w szpitalu, albo porwanie karetki. Oczywiście było jeszcze kilka fajnych odcinków.
Z kreskówek, albo bajek to najbardziej lubiłem Pokemony, hehehe, to był szał, wszędzie były kapsle z wizerunkami tych śmiesznych stworów.
A może coś powiecie o teleturniejach?
Ja często oglądałem życiową szansę, albo milionerów, ale pamiętam też mój najulubieńszy teleturniej, Idź na całość (hehe, nawet do dzisiaj mam w pokoju czerwonego kota w worku, ale nie zdobyłem go w teleturnieju).
Ostatnio też polowałem na jeden odcinek teleturnieju Dla ciebie wszystko. Kojaży ktoś? Chciałem znaleźć odcinek, jak jakaś pani musiała polecieć z mistrzem Polski w akrobacji samolotowej, aby jej córka miała sesję zdięciową, czy coś takiego. No, ale niestety nigdzie go nie ma, są tylko fotki.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Seriale
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 18, 2010, 12:00:24 am »
Moda na sukces, klan, plebaia, m jak miłość i barwy szczęscia :D  Tak na poważnie to tylko dr house

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Seriale
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 02, 2010, 01:26:44 am »
Kolejność przypadkowa:

Dr. House - charyzma głównego bohatera, ogólnie świetny poziom dialogów,
Świat Według Bundych - legenda, która śmieszyła mnie za gówniarza i robi to do dziś,
Desperate Housewifes - wątki, choć czasem naciągane, są naprawdę wciągające, poza tym "supermenówka" jest hot :),
Moda na Sukces - kult, przed którym nie wypada nie paść na kolana, o namiętnym oglądaniu nie wspomnę,

Prócz tego wspominając stare czasy, warto wspomnieć o: Nikita, Nowhere Man, The 70s, Drew Carey Show, MacGyver, Drużyna A, Airwolf, Miami Vice, FullHouse (dobrze, że nikt nie ma mojego adresu :)), więcej nie pamiętam...

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Seriale
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 03, 2010, 11:36:45 pm »
Ja też czasem oglądam gotowe na wszystko :)

Edit:
Przypomniało mi się że obejrzałem pierwszy sezon "Na imię mi Earl" i chyba większość odcinków Zagubionych. Teraz oglądam Szpilki na Giewoncie no i naturalnie nowe odcinki housea.
« Ostatnia zmiana: Września 24, 2010, 09:19:39 pm wysłana przez johnx »

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Seriale
« Odpowiedź #7 dnia: Października 11, 2010, 11:15:10 pm »
TYLKO HOUSE

inne nie raz z nudów  8) systematycznie tylko House

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Seriale
« Odpowiedź #8 dnia: Października 13, 2010, 05:27:52 pm »
Ty ReVille jak moja babcia. Ona też ogląda tylko z nudów klan, mode na sukces, plebanię barwy szczęścia i m jak miłość ;) Ale House jest zajeb@#$y!

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Seriale
« Odpowiedź #9 dnia: Października 13, 2010, 11:54:29 pm »
hehe nie mówię że oglądam wszystko ale nie raz okiem rzucę na jakiś kiepskich czy coś takiego :)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Seriale
« Odpowiedź #10 dnia: Października 14, 2010, 12:24:00 am »
taa, na pewno ;) w sumie kiepskich to też czasem oglądne. Chyba sie house zacznie na dwójce za jakieś 30 min

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Seriale
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 01, 2011, 03:20:55 am »
Pogięło was wszystkich z tym Hausem?

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Seriale
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 01, 2011, 03:29:54 am »
;) hałs jest debest :) teraz na tvp2 powtórki sezonu 6 puszczają...

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Seriale
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 01, 2011, 08:25:29 am »
Californication ;)

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Seriale
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 01, 2011, 10:43:59 pm »
Moje ulubione seriale to
Mortal Kombat
z archiwum x
czynnik psi
a z animowanych
the Simpsons