'

Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej ods?onie MK!

Autor Wątek: GRY - Od A do Z  (Przeczytany 28981 razy)

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 23, 2009, 12:23:42 pm »
Dodam ?e je?eli lubisz WarCrafta to t? gr? na pewno polubisz bo to praktycznie to samo :)
O matko! Nie blu?nij! Starcraft, a Warcraft to jak Warszawa i Radom. Ró?nice ogromne. Poza tym Starcraft jest narodowym sportem Koreii Po?udniowej. I co tam PGA, granie na WCG! To jest dopiero osi?gni?cie, a gra ma przecie? 12 lat ju? za nied?ugo. W porównaniu Warcraft III na WCG jest z 2003 roku.

Ja najbardziej lubi? terranami gra?, gdy? zawsze wiedzia?em, ?e rasa ludzka podbije kosmos i lubi? klimaty z tym zwi?zane.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2009, 12:25:30 pm wysłana przez Adept »

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 23, 2009, 12:52:43 pm »
Dodam ?e je?eli lubisz WarCrafta to t? gr? na pewno polubisz bo to praktycznie to samo :)

O Matko!!!! W warcrafta gram od bardzo, ale to bardzo dawna i jest to jedna z moich ulubionych pozycji na blaszaki, podczas gdy od starcrafta trzymam si? z daleka.

Swoj? drog? Horda Orków to jest to ;D

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
    • Tutoriale dla Ciebie. Tutoriale, tworzone z pasj?.
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 23, 2009, 01:15:21 pm »
Chocia? swoj? drog? to wol? WarCrafat od Starcrafta. A wol? bardziej dwójk? WarCraft od trójki. W WarCrafcie wol? gra? jako? lud?mi od od orków. By? mo?e dla tego ?e mam obsesj? na punkcie Paladyna który jest oto w ludziach.
Ty nie mo?esz mnie zabi? ?miertelniku, poniewa? ja jestem nie?miertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonuj? polece? s? uwa?ani za ?mieci, ale Ci którzy nie dbaj? o w?asnych przyjació? s? jeszcze gorsi...

Offline franqey

• U?ytkownik
  • Szary eminencja
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 23, 2009, 02:10:32 pm »
Ja przeszed?em Warcrafta 2 ludzmi, a w starcrafta i warcrafta 3 nie gra?em.
But if you're gonna dine with them cannibals
Sooner or later, darling, you're gonna get eaten
But I'm glad you've come around
here with your animals
And your heart that is bruised but unbeaten
And beating like a drum

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 23, 2009, 03:18:12 pm »
No troch? tam gram w SC, ale raczej s?abo - ju? nie te lata  ;). Oo i Adept nabra? ochoty do gry ^^.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 23, 2009, 03:19:48 pm »
Bo wiesz, tak Melee z Tob? to nie za bardzo mi si? widzi, ale my dwóch na jednego, to ju? co innego ;D tak móg?bym sobie strzeli? partyjk? ;D

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 23, 2009, 04:00:04 pm »
2 na 1 to banda ?ysego :P.

Offline Piekielny Scorpion

• U?ytkownik
  • Ninja piekie?
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 23, 2009, 04:50:23 pm »
Gra?em w Starcrafta i Warcrafta 3 i 2 wed?ug mnie Warcraft jest dobry ale Starcraft jest jednak lepszy jak odkopie Starcrafta to si? pisze na gr? w necie Adept terani te? s? fajni ale ja zawsze mia?em s?abo?? do kosmicznych mi?so?ernych potworów

Powróci? z piek?a by si? zem?ci?

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 23, 2009, 11:22:27 pm »
Ja, w tej?e swej krótkiej wypowiedzi chcia?bym napomkn?? o udziale tych?e produkcji w moim ?yciu wielbiciela rozrywki elektronicznej któr? si? w tamtym okresie m?odo?ci ekscytowa?em i której spor? cz??? swojego czasu po?wi?ca?em. Nie omieszkam przyzna? si? do sp?dzania czasu na tak zwanej "grze" czyli podejmowaniem akcji, kierowaniem postaciami b?d? jednostkami, opanowywaniu kolejnych terenów i ogólnym rozwijaniu fabu?y zarówno w Gr? komputerow? zwan? StarCraft jak i WraCraft. Jedynym mankamentem jest to i? nie ma sposobu na to bym przypomnia? sobie z któr? cz??ci? WarCrafta mia?em styczno??. Jedyna praw? jest to, ?e nie mog?a by? to produkcja z numerem 3 gdy? takowa w tamtym czasie nie istnia?a i logiczne jest stwierdzenie ?e nie mog?em si? z ni? zapozna? skoro nieby?a jeszcze wyprodukowana i wdro?ona do sprzeda?y. Nadmieni? tak?e i? owe wy?ej wymienione tytu?y poznawa?em na komputerze mego kolegi o jak?e popularnym imieniu - Tomasz. Tomasz mia? oba te, ?e tak pozwol? sobie poetycko uj?? - Bogato obdarowane opcjami przez programistów i szalenie popularne w?ród ówczesnej m?odzie?y gry komputerowe. Nasze kole?e?stwo od wieku dzieci?cego sprzyja?o mym cz?stym wizytom u niego w mieszkaniu mieszcz?cym si? na parterze w starym domu mieszkalnym z okresu prawdopodobnie powojennego aczkolwiek nie jest to pewna informacja gdy? nigdy nie by?o mi dane w jakikolwiek sposób u?ci?li? tego domys?u. Wracaj?c jednak do g?ównej my?li tego postu pisanego w tym?e temacie pt. GRY - Od A do Z za?o?onego przez naszego szanownego koleg? o nicku Cobra i b?d?cego po?wi?conym dyskusjom o produkcjach rozrywki komputerowej b?d? konsolowej z jakimi mieli?my ostatnimi czasy styczno?? a b?d?cym kopi? mojego tematu o kinematografii rodzimej jak i ?wiatowej do czego przyzna? si? sam autor w swej pierwszej wypowiedzi chcia?bym nadmieni? i? nie by?o mi dane zako?czy? owych gier poniewa? Tomasz potrzebuj?c pami?ci do innych celów ni? granie w te tytu?y odinstalowa? je nie informuj?c mnie o swych poczynaniach. W ten?e, powiedzmy sobie szczerze podst?pny i wr?cz judaszowski sposób zosta?em pozbawiony jakiejkolwiek szansy na doko?czenie zmaga? w owych produkcjach. Nie znaczy to jednak i? nie czuj? pokusy pozyskania sk?d? tych "przyczyn mi?ych szczeniackich wspomnie?" jak zwyczajowo nazywam stare produkcje i zapoznania sie z nimi od nowa wzbudzaj?c wspomnie? czar i tym razem zako?czy? zabaw? z nimi optymalnym wynikiem w rubryce "zdobycze". Dzi?kuj? za uwag? i czas po?wi?cony na zapoznanie si? z mym mam nadziej? nie b?d?cym w konflikcie z wasz? opini? zdaniem....
                                                                               Wasz Slave.....
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 31, 2009, 01:16:29 pm »
Otó? mam PS2 i co do innych bijatyk ni? MK to te? mam par? innych rewelacyjnych bijatyk otó? polecam ka?demu kto lubi ekstremalne mordobicie to niech zagra w:
Naruto: Ultimate Ninja
Naruto: Ultimate Ninja 2
Naruto: Ultimate Ninja 3
Ultimate Ninja 4: Naruto Shippuden
Nawet je?eli nie jeste? fanem Naruciaka to i tak spodoba ci si? ta gra :) Ka?da nast?pna ods?ona od poprzedniej jest lepsza :) Rewelacyjna muzyka, grywalno?? a grafika... z pewno?ci?  mo?na zrobi? lepsz? na PS2 :P Dodam jeszcze ?e w listopadzie wyjdzie Ultimate Ninja 5: Naruto Shippuden. Nie mog? si? doczeka? :) A dla posiadaczy PS3 to wyszed? na niego Naruto: Ultimate Ninja Storm jest to tak jakby ods?ona ca?ej dotychczasowej serii na PS3. Niestety nie wiem jak ma z grywalno?ci? bo nie gra?em ale oceny ma spoko ;) Ka?de nast?pne zdj?cie jest z kolejnej ods?ony:
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=69500
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=69501
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=91853
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=140740

Niestety gra nie ma a? tak fajnej grafiki jak na zdj?ciach a wierz? w to ?e da?o by si? tak? stworzy? na PS2. Bo np. Kilzone czy Good of War maj? przepi?kn? grafik? jak na PS2 :)

Ty nie mo?esz mnie zabi? ?miertelniku, poniewa? ja jestem nie?miertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonuj? polece? s? uwa?ani za ?mieci, ale Ci którzy nie dbaj? o w?asnych przyjació? s? jeszcze gorsi...

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
« Odpowiedź #25 dnia: Września 04, 2009, 05:32:41 pm »

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #26 dnia: Września 04, 2009, 05:52:00 pm »
Nie pokazuj takich fotek, bo p?aka? mi si? chce.

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
« Odpowiedź #27 dnia: Września 04, 2009, 07:20:32 pm »
Co? w tym jest :) http://demotywatory.pl/116664/Mario

Heh Mario Bros :) Nie pami?tam ile godzina przy nim sp?dzi?em na Nes'ie ale z pewno?ci? wi?cej ni? przy Crysi'ie :)

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 11, 2009, 03:57:20 pm »
Gram sobie w ten "Dragon Age" i powiem, ?e ?wietna gra i naprawd? ciekawa, tyle, ?e trudna... Nie podoba mi si? to, ?e przeciwnicy staj? si? tak samo pot??ni jak my. Co jest kompletnym nieporozumieniem!!! Na przyk?ad bandyta gdy mia?em 1 poziom jest tak samo trudny jak teraz mam 8 poziom, no bez jaj. To najbardziej zjebana rzecz w RPG`ach. Tak samo by?o w Morrowindzie. Gracze w?a?nie NA TO najbardziej marudzili, ale nie, po co s?ucha? graczy, lepiej zrobi? gr? "trudn?", a mniej grywaln?. Jak awansuje na wy?szy poziom to mam nadziej?, ?e przeciwnicy b?d? ?atwiejsi do mordowania, a tu nie. To jaki sens jest awansowania skoro posta? mog?aby pozostawa? na 1 lvl`u ca?y czas.

Mieli?cie styczno?? z takim zaprogramowaniem gry? Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Ja zawsze by?em zwolennikiem napakowania postaci by pod koniec to TRUDNI przeciwnicy sprawiali k?opoty, a nie, ?e przez ca?? gr? pierwszy lepszy bandyta. Gdzie tu sens? Zabi?em smoka, ale pobi? ?o?nierz armii demonów, lito?ci.

Offline Tibo

• U?ytkownik
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 11, 2009, 07:50:44 pm »
Móg? by? napisa? co? wi?cej o Dragon Age bo nie wiem czy warto formatowa? komputer dla tego tytu?u  ;D

PS:
O ile si? nie myl? to taki system wyst?powa? w Oblivionie a nie w Morrowindzie.