'

Autor Wątek: GRY - Od A do Z  (Przeczytany 28982 razy)

Offline Ninja-Spectre

• U?ytkownik
Odp: GRY - Od A do Z
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 31, 2010, 09:26:02 pm »
No tak, ale to ju? dawno si? o tym mówi?o. Ale dzisiaj ju? kampania ma poboczne znaczenie, najwa?niejszy jest multiplayer. W multiplayerze masz wszystkie rasy, tylko kampania b?dzie terra?ska. Przypuszczam, ze pó?niej oprócz nowej kampanii dodadz? te? nowe jednostki do multiplayera.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 31, 2010, 09:32:02 pm »
No tak, ale to ju? dawno si? o tym mówi?o. Ale dzisiaj ju? kampania ma poboczne znaczenie, najwa?niejszy jest multiplayer. W multiplayerze masz wszystkie rasy, tylko kampania b?dzie terra?ska. Przypuszczam, ze pó?niej oprócz nowej kampanii dodadz? te? nowe jednostki do multiplayera.

Tak, ja si? zgadzam. Jednak mi?o by by?o pogra? w single player, a nie tylko w multi. Nie raz zarywa?em nocki przechodz?c story line w Starcrafcie jedynce. Je?eli nie jest si? wymiataczem, to sam multi w takiej grze to jednak niedosyt.

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

-Luna-

• Gość
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 12, 2010, 06:44:45 pm »
Mo?e nie jest to czysta recenzja, niemniej jednak moje zdanie w kwestii gry Soul Calibur 4 któr? to sprzeda?em ju? jaki? czas temu, a przedtem ogrywa?em d?ugie godziny. Mój tekst to ten po prawej stronie zatytu?owany "Bubel Calibur"

http://img27.imageshack.us/img27/6841/skanuj0001wn.jpg

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 15, 2010, 05:03:19 pm »
Strasznie du?o gier, ale nikt nie wspomnia? o FABlE Zapomnianie Opowie?ci. Gra jest dziecinnie prosta jednak strasznie wci?gaj?ca. Drug? przygodówk? jest zapomniana Darkened Skye. Grafa troch? szwankuje jednak fabu?a wci?ga.

-Luna-

• Gość
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 15, 2010, 06:09:31 pm »
Fable znam ale nie gra?em bo nie mam Xa ani kompa który by to poci?gn??, tej drugiej natomiast nie znam w ogóle. Napisz co? wi?cej skoro uwa?asz, ?e dobra:D

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 15, 2010, 08:19:15 pm »
No wi?c tak. Wcielasz si? w posta? laski-pasterki. Twoj? misj? jest przebycie pi?ciu wymairów w celu zdobycia staro?ytnych pryzmatów. Ka?dy wymiar ma 3 poziomy pe?ne trudnych zagadek. Na ko?cu musisz pokona? Lorda Necrota i odebra? mu ostatni z pryzmatów. Pryzmaty zbierasz do medalionu matki. Kiedy wype?nisz t? misj? na ?wiat powraca t?cza. Koniec bajeczki :)

Offline Cobra

• U?ytkownik
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 15, 2010, 08:24:49 pm »
Jakaś cukierkowa ta gra, kojarzy mi się z nowym FF, bbbllleee  ::)

-Luna-

• Gość
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 15, 2010, 08:32:38 pm »
Nowy FF nie jest cukierkowy tylko traci gównem o zapachu plastiku, a to ró?nica;)

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 15, 2010, 08:52:07 pm »
A propos cukierków. W DS zbiera si? Skittlesy...

Offline johnx

• U?ytkownik
Odp: Inne Fora.
« Odpowiedź #69 dnia: Października 19, 2010, 09:26:07 pm »
ale nas nie raczy? wpisa? :) joke. A które Twoje ulubione? (poza tym oczywi?cie :))

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
    • Tutoriale dla Ciebie. Tutoriale, tworzone z pasj?.
« Odpowiedź #70 dnia: Października 19, 2010, 10:27:15 pm »
ale nas nie raczy? wpisa? :) joke. A które Twoje ulubione? (poza tym oczywi?cie :))

Dunegon Keeper Portal - Dla czego? Pierwsze forum na jakim si? zarejestrowa?em, spotka?em wspania?ych ludzi (tutaj tak?e :)), do??czy?em tam do  Teamu "PDKT" (Polish Dungeon Keeper Team) zajmujemy si? tworzeniem nowych kampanii do gry, stworzyli?my projekt o nazwie "Jeden Dungeon Keeper wraz ze wszystkimi nieoficjalnymi kampaniami". Podk?ada?em jako g?os lektora i tworzy?em "widoki krain kampanii". Mog?em popracowa? jako grafik i pobawi? si? w spekera :). Mam z tego powodu wielk? satysfakcj?, ?e mog?em si? przyczyni? do tego aby Dungeon Keeper by? jak najd?u?ej ?ywy. Moja ksywka tam to Ninja.

W niedalekiej przysz?o?ci planuj? stworzy? Remake Dungeon Keeper'a b?d? fanowsk? kontynuacj? gry.

Jestem wielkim fanem gry Dungeon Keeper, polecam ka?demu t? wspania?? gr?.
Ty nie mo?esz mnie zabi? ?miertelniku, poniewa? ja jestem nie?miertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonuj? polece? s? uwa?ani za ?mieci, ale Ci którzy nie dbaj? o w?asnych przyjació? s? jeszcze gorsi...

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #71 dnia: Października 19, 2010, 10:41:43 pm »
jako? nie znam. Jaki gatunek?

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
    • Tutoriale dla Ciebie. Tutoriale, tworzone z pasj?.
« Odpowiedź #72 dnia: Października 20, 2010, 02:48:43 pm »
jako? nie znam. Jaki gatunek?

Dungeon Keeper jest po??czeniem gatunku cRPG i RTS. W grze wcielamy si? w demonicznego stra?nika lochu który za wszelk? cen? chce podbi? krain? dobrych ludzi. Gra ma niesamowicie mroczny i satanistyczny klimat.

Poczytaj jak chcesz ;) - http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=876
Ty nie mo?esz mnie zabi? ?miertelniku, poniewa? ja jestem nie?miertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonuj? polece? s? uwa?ani za ?mieci, ale Ci którzy nie dbaj? o w?asnych przyjació? s? jeszcze gorsi...

Offline johnx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #73 dnia: Października 20, 2010, 03:33:55 pm »
mnie ten gatunek niebardzo podchodzi...

robaczek

• Gość
« Odpowiedź #74 dnia: Października 20, 2010, 03:54:03 pm »
Ech, przypominaj? mi si? stare, dobre czasy... Kiedy? jak ju? b?d? na emeryturze i b?d? mie? kup? wolnego czasu, z którym nie b?d? mie? co robi?, to wróc? do tej gry, przysi?gam! Klimat wylewa si? z ekranu, muzyka jest ?wietna (jak na tego typu gr?), no miód-malina! ?eby tylko chcia?o to to chodzi? pod czym? nowszym ni? Win95, bo z tymi starociami to rak ?rednio pod tym wzgl?dem. :P

Pami?tam nawet jak raz chyba uda?o mi si? przeci?gn?? na swoj? stron? tego ca?ego króla z ostatniego poziomu (taki czerwony, w he?mie jak garnek), a potem przysz?o mi do g?owy, ?e to bez sensu, bo to ostatnia plansza i nic mi po tym. ;D