Autor Wątek: Mortal Kombat: Devastation  (Przeczytany 48397 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #120 dnia: Września 21, 2008, 04:44:00 pm »
aj tam :P mozliwe a nawet bardzo mozliwe ze wydadza film na podstawie produkowanej własnie czesci... jak wiemy Batman jest w kinowej formie a i ostatnio powstał szum wokół połaczenia swiatów... takze jakiśprzepis na kiczowaty film juz mamy tylko ze bedzie to istny Armageddon xD :P

Nie sądzę....
Producenci z Hollyood są skończonymi sukinsynami bez zasad i dobrego smaku ale taki projekt byłby zbyt ryzykowny. Chociaż są też głupi więc może tak nie do końca jest to nie możliwe......
Jednak szanse są małe, na pewno mniejsze od normalnego MK3, Bo na zapytanie dotyczące ekranizacji Btaman vs Predator kolesie mający coś do powiedzenia na ten temat mówią nie....

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #121 dnia: Września 21, 2008, 05:35:54 pm »
aj tam :P mozliwe a nawet bardzo mozliwe ze wydadza film na podstawie produkowanej własnie czesci... jak wiemy Batman jest w kinowej formie a i ostatnio powstał szum wokół połaczenia swiatów... takze jakiśprzepis na kiczowaty film juz mamy tylko ze bedzie to istny Armageddon xD :P



Dla mnie to kompletna bzdura.

...Dlaczego?

Bo:

1. Wykupienie licencji - musiał by ktoś na głowę upaś aby wykupić licencje na wykorzystanie wizerunku takiej ilości postaci. Co innego film co innego gra.

2. Aktorzy - Musieli by zatrudnić spora ilość aktorów i to na dodatek słabych, bo żaden szanujący się aktor nie zagrał by w takim gównie. W związku z tym o gwiazdach w tej produkcji zapomnij

3. W związku z powyższym, reżysera dobrego do tego filmu nie znajdą, bo nit nie będzie chciał kręcić takiego gówna   ...na dodatek z gównianymi aktorami.... Z reszta fabularnie to już jest totalna żenada. To był by najbardziej beznadziejny film w ciągu ostatnich dwóch dekad.

4. Straty - Wiadomo kto by  ten film oglądał a kto nie. Już nie wspominając, ze do kina mało kto chodzi dzisiaj chodzi. A na pewno nie poszli by ludzie, do których ten film jest skierowany. Oni takie filmy ściągają z internetu. Więc porażka gwarantowana, klapa finansowa.

5. A co do Batmana i ...tego "szum wokół połaczenia swiatów" ... bez komentarza.

6. Poza tym kino zaczyna się "poprawiać", poprawiają wszystkie nieudane produkcje. Powoli zaczyna się dostrzegać, że ludzie chłamu już nie łykają. Robienie więc kiczowatego filmu o MKvsDC to najbardziej debilny pomysł jaki w życiu słyszałem.

Jeżeli jest jakakolwiek szansa na film to albo Mk3 albo "poprawiony" nowy lepszy Mortal Kombat the movie...

Swoją drogą już sam fakt, że boja się zrobić film Batman vs. Predator świadczy o problemach licencyjnych związanymi z obu LEGENDARNYMI postaciami oraz o ostatnich porażkach filmowych "Aliens vs. Predator". Niesie to za sobą duże ryzyko!

A co tu dopiero wspominać o takiej produkcji jak MKvsDC  ;D

Śmiech na planie.

Jest jeszcze szansa, ze w końcu ktoś normalny przejmie projekt gry "Mortal Kombat" i przywróci jej świetność... w tedy może ktos sie skusi na zrobienie dobrego filmu. Bo w końcu fabuła jest naprawdę na wypasie...


« Ostatnia zmiana: Września 21, 2008, 05:51:59 pm wysłana przez Death Dealer »

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #122 dnia: Września 21, 2008, 06:02:51 pm »
ojc zbyt dosłownie potraktowaliscie to co napisałem... a zresztą :P Panowie pamietajcie ze w kraju kwitnacej wisni wszystko jest możliwe... :P

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #123 dnia: Września 21, 2008, 08:24:33 pm »
Panowie pamietajcie ze w kraju kwitnacej wisni wszystko jest możliwe... :P
Eeeee..... "kwitnącej wiśni....?"

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #124 dnia: Września 21, 2008, 08:52:34 pm »
wyczytałem gdzieś kiedyś ale to chyba plota że jakiś skośnooki ma zostac rezyserem o ile nikt z europy ani ameryki nie podejmie sie realizacji dzieła...

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #125 dnia: Września 21, 2008, 08:59:44 pm »
Panowie pamietajcie ze w kraju kwitnacej wisni wszystko jest możliwe... :P
Eeeee..... "kwitnącej wiśni....?"

Hmmmmmmmmm.... No więc, z tego co wiem to o Japonii mówi się, że jest krajem "kwitnącej wiśni". Chyba że jemu chodzi o kwitnącą kukurydzę  albo o kwitnący słonecznik albo czereśnie ;D

Szczerze mówić, skoro np. na film "Splinter Cell" trzeba czekać do 2010 roku, a gra jest popularna i ma świetny scenariusz oparty o książki bestsellerowego pisarza Toma Clancy. To ja Mortal Kombat cienko widzę. nie wcześniej niż 2012-2014... o ile w ogóle.

PS:  Ludzie o filmie "Aliens vs. Predator" mówili 10 lat przed jego powstaniem. A film wiadomo jaki wyszedł. Oczywiście to kwestia gustu :D


--- e d i t ---

wyczytałem gdzieś kiedyś ale to chyba plota że jakiś skośnooki ma zostac rezyserem o ile nikt z europy ani ameryki nie podejmie sie realizacji dzieła...

Hmmm ciekawe, ale i tak nie wierzę, że nakręca film poza USA. Mimo, że Azjatyckie kino się rozwija bardzo wyraźnie to jednak wszystkie fajerwerki najlepiej wychodzą amerykanom.

...Poza tym ja gdzież czytałem, ze ma wyjść "Predator 3" :D... to było w 2002 :) i sie nie doczekałem :P
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2008, 09:04:24 pm wysłana przez Death Dealer »

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #126 dnia: Września 21, 2008, 09:04:46 pm »
Ta a na "Tekken: The Movie" dalej czekamy :P pozostaje sie cieszyc ze wszyscy fani kazdej bitki czekają :P

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #127 dnia: Września 21, 2008, 09:40:32 pm »
...Poza tym ja gdzież czytałem, ze ma wyjść "Predator 3" :D... to było w 2002 :) i sie nie doczekałem :P
Hhahahaha tez to gdzieś znalazłem..............I też czekam

PS:  Ludzie o filmie "Aliens vs. Predator" mówili 10 lat przed jego powstaniem. A film wiadomo jaki wyszedł. Oczywiście to kwestia gustu :D
Takim gównem to można tłumaczyć wszystko :D :D :D :D :D :D :D :D
Ty wiesz.... ;)

Offline R-McDonald

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 35
  • We are now free to choose our own destiny
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #128 dnia: Września 21, 2008, 09:50:54 pm »
wyczytałem gdzieś kiedyś ale to chyba plota że jakiś skośnooki ma zostac rezyserem o ile nikt z europy ani ameryki nie podejmie sie realizacji dzieła...
Nie wiem czy to nadal aktualne ale reżyserem MK ma być Christopher "Mink" Morrison, przynajmniej taka jest oficjalna wersja na ten rok.
Poza tym to też czekam na Tekken the movie i nowego Street Fightera, generalnie chcę zobaczyć co wypadnie lepiej futurystyczna osadzona w wymyślonym świecie wizja Tekkena, czy wciśnięta w nasze realia, okrojona ze specjali wersja Street Fightera :)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #129 dnia: Września 21, 2008, 10:05:26 pm »
Tekken: the Movie... hm... jak widze Lili to mi sie srac chce... a jak dochodzi do tego Christie to juz musze sie powstrzymywac zeby mi sraka uszami nei wyciekła...

Jesli tak ma wyglądać Tekken to ja mu przyszłósci nie wróze...
Tak samo ten mortal osadzony fabuła dookoła Sub zero! WHAT THE FUCK IS THIS!

Offline R-McDonald

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 35
  • We are now free to choose our own destiny
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #130 dnia: Września 21, 2008, 10:13:50 pm »
Tak samo ten mortal osadzony fabuła dookoła Sub zero! WHAT THE FUCK IS THIS!
???
Przepraszam ale nie rozumiem twojego postu, o ile  dobrze kojarze to MK z fabułą wokół Suba był planowany jakieś 3 lub 4 lata temu, a teraz to ma być remake jedynki(ostatnio w Hollywood remake są w modzie :), szkoda żę narazie żaden nie jest udany)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #131 dnia: Września 21, 2008, 10:16:06 pm »
Tekken: the Movie... hm... jak widze Lili to mi sie srac chce... a jak dochodzi do tego Christie to juz musze sie powstrzymywac zeby mi sraka uszami nei wyciekła...
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Jesli tak ma wyglądać Tekken to ja mu przyszłósci nie wróze...
Tak samo ten mortal osadzony fabuła dookoła Sub zero! WHAT THE FUCK IS THIS!
THIS IS FUCKIN' MORTAL KOMBAT!!! Ja mogę takiego MK znieść byle był zachowany rozsądek i klimat. Plus dobre walki i nie spieprzona fabuła.....
PS: Mortal pisze sie przez duże "M"

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #132 dnia: Września 22, 2008, 12:14:27 am »
Raczej mało się kręci filmów na podstawie gier komputerowych. I mało które z nich się udają. Jak by już zrobili kolejnego mortala to pewnie byłby na poziomie DOA, albo jeszcze gorzej. Więc lepiej żeby go nie było wcale.

Bodzio

  • Gość
Odp: Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #133 dnia: Września 22, 2008, 12:19:11 pm »
Nie wiem czy to nadal aktualne ale reżyserem MK ma być Christopher "Mink" Morrison,

Stara informacja. Pewnie juz od dawna nieaktualna.

Offline R-McDonald

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 35
  • We are now free to choose our own destiny
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #134 dnia: Września 22, 2008, 02:06:30 pm »
Tego nie wiem ale moviehole.net w artykule z drugiego września nadal zwraca się do niego jako do reżysera trzeciego MK
http://www.moviehole.net/200815271-filmmaker-still-game-for-mortal-kombat