Autor Wątek: Mortal Kombat - PS2 Net-Play  (Przeczytany 18334 razy)

Offline Santiago

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 07, 2006, 03:49:20 pm »
KONIEC OFFTOPU, chcecie gadać o piractwie to załóżcie inny temat, albo wogóle lepiej nie gadajcie  :wink:  


Co do problemu.
http://www.konsola.pl/forum/viewtopic.php?t=6861
Cytuj
8.Granie online na backup'ach
Teoretycznie nie da się grać na backup'ach po sieci, bo DNAS odrzuca userów korzystających z kopii i mających przeróbki. DNAS nie wykrywa starszych przeróbek (np. Rippera 1) i Swap Magica. Używając go można pograć na kopii po sieci, ale obraz gry trzeba spatchować przed nagraniem. TU jest opisane, jak to zrobić.
Po nagraniu spatchowanego obrazu odpalamy płytę swapem i normalnie gramy.




Polecam też
http://www.konsola.pl/forum/viewtopic.php?t=5207

oraz http://www.swapmagicfix.com/

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 07, 2006, 05:37:53 pm »
a czy ktoś już to wypróbował? grał ktos juz na pirackim armageddonie?

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 23, 2006, 05:46:30 pm »
A co do karty sieciowej do PS2, to czy mozna zagrac przez lacze osiedlowe? bez zadnej rejestracji w angli bo tak przeczytalem na jednej ze stron w necie ze jest potrzebna jakas rejestracja.
________FURY MK_________

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 25, 2006, 07:49:43 pm »
niektóre gry posiadają możliwość gry przez lan (2x ps2, 2x tv i jeden scrossowany kabel sieciowy). nie wiem jak jest w przypadku armageddona

Offline Marcin

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 10, 2007, 07:45:47 am »
Ja mam wszystkie gry z MK orginały i wszystkie w wersji PAL i mam małą PS2 czy musze cos podłączyć do niej bo piszecie ze nic nie trzeba do tej małej a ja gdzy naciskam na MKonline to wyskakuje mi napis PROSZE PODŁĄCZYC NETWORK ADOPTER czy cos takiego.moze wie ktos co to jest mam neta w domu ale kabelek nie dosięga do pokoji z z PS2 :oops:  :oops:  :oops:  :oops:

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 10, 2007, 07:58:23 am »
podlacz kabel do konsolki, i to wszystko!!

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 10, 2007, 01:23:06 pm »
Cytat: "Maniak"
podlacz kabel do konsolki, i to wszystko!!


no chyba jednak nie wszystko. potrzebne jest skonfigurowanie network adaptora (w wersji slim wbudowany ale i tak trzeba go skonfigurować). samo podłączenie kabla nic nie daje. nie wiem czy mk:a ma możliwośc skonfigurowania samemu (niektóre gry mają) ale i tak lepiej jest wszystko zrobić Network Access Disk'iem (NAD)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 10, 2007, 04:08:18 pm »
Trzeba skonfigurować network adapter, konsole z kompem. Podłączyć kabel do karty sieciowej ( z tyłu playa też jest wejście ) Włączyć mortala i mkonline tam chyba też trzeba ustawić a potem można pykać.
________FURY MK___________

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 10, 2007, 04:56:34 pm »
Cytat: "Hero"
Trzeba skonfigurować network adapter, konsole z kompem


tylko wtedy jeżeli chcesz mieć lan. odrazu ostrzegam że zrobienia lanu między ps2 a pc to wyższa szkoła jazdy. sam męczyłem się z tym wiele dni.

Offline SmoKe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 17, 2007, 02:06:46 pm »
Sam jestem posiadaczem ps2 slim i choć nie grałem w mk:a po necie, to wiem co trzeba zrobić bo grałem w inne gry.
Nie potrzebujesz wcale NAD jeżeli na któreś z gier masz konfigurator połączenia sieciowego.
Ja tak miałem w przypadku Syphon Filter.

1. Wykrywa twój modem/router, przeważnie nie trzeba tu nic robić.

2.Jeżeli jesteś za routerem (tak jak Ja) to wystarczy źe ustawisz wszystko na auto wykrywanie. Jeżeli nie to musisz znać swoje ip, brame (getaway) i DNS (maska podsieci) . Jeżeli nie wiesz jak to uzyskać postępuj tak:
Menu Start -> Uruchom -> wpisujesz cmd i klikasz ok -> wpisz ipconfig
i w tym momencie pokazuje odpowiednie "parametry" przepisz je w wskazane i pierszy krok masz z głowy.

Z drugim może być problem, jeżeli jesteś w sieci aster tak jak Ja, to nie pograsz bez routera.
Nie wiem jak z resztą sieci.

2.Konfigurator wymaga od Ciebie login i hasło dostarczone od twojego providera (ISP, dostawca internetu), w moim przypadku posiadam tylko hasło. Jeżeli nie podasz logina, nie pograsz sobie.

Jeżeli jednak posiadasz login i hasło, zrobiłeś wszystko tak jak w pierwszym punkcie powinno działać. Teraz zostaje tylko Test Connection,
jeśli wykryje twoje połączenie, pozostaje tylko zapisać ustawienia i grać.

P.S. Nie obiecuje że pograsz Sobie bez routera, bo Ja np. nie mogłem.
Mam nadzieje że teraz możesz już grać po necie.


Co do grania na piratach, jest to możliwe jeśli masz Swap Magic bądż Ripper 1.
Dlaczego tylko 2 przeróbki?
Ponieważ DNAS wykrywa nowsze niż Ripper 1, a Swap Magic "działa" tylko do czasu włączenia pirata (czyli, nie wykrywa żadnej przeróbki).
Oczywiście żeby jeszcze grać, Twój pirat musi mieć własne ID, przeważnie wystarczy tylko spatchować grę.
Co do kodów to wcześniej były podane.
Tylko że tu zaczynają się schody, czy jesteś gotowy na to że może ci zbanować konsole i nie pograsz nawet na oryginale??
Ja osobiście nie polecam, ale to twój wybór.

Jeżeli jesteś ciekawy co dalej to:
http://www.konsola.pl/forum/viewtopic.php?t=6861

P.S. Wiem że powtarza to co inni napisali wcześniej, ale chciałem zebrać wszystko do kupy.
Jak bym coś żle napisał, to poprawiać Mnie!!

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 23, 2007, 10:26:25 pm »
Ej to jak zgadmy sie na partylke w Deception ?(wole go bo tam są własne fatale)?

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 26, 2007, 09:56:26 pm »
Cytat: "Kitana,Sindel,Tomek"
Ej to jak zgadmy sie na partylke w Deception ?(wole go bo tam są własne fatale)?


Nie ten Mortal :P jeśli chodzi o własne fatale to Armageddon a nie Deception :wink:

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 26, 2007, 10:04:36 pm »
Cytat: "Sim"
Cytat: "Kitana,Sindel,Tomek"
Ej to jak zgadmy sie na partylke w Deception ?(wole go bo tam są własne fatale)?


Nie ten Mortal :P jeśli chodzi o własne fatale to Armageddon a nie Deception :wink:

Sim: Jemu pewnie chodziło o własne fatale postaci, które są w Deception.
_____________FURY MK_______________

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 30, 2007, 02:44:05 pm »
Aha. Bo ja "własne fatale" zrozumiałem, że chodzi o fatale, które my "komponujemy" w armageddonie.
To powinno być powiedziane "tam postacie mają własne fatale", wtedy byłoby wszystko jasne :wink:

Offline ark_vxr

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 02, 2007, 10:07:38 pm »
Witam, mam ważne pytanie ,mianowicie pożyczyłem od kolegi network adapter, neta mam ze switcha ,wiec po podlaczeniu i diagnozy łącza ,wszystko jest ok, lecz nie moge się połączyc z cs ,podczas autoryzacji rozłancza. Konsola jest nie przerobiona, hmm ktoś miał takie problemy? czy żeby połączyc sie z cs ,trzeba najpierw zarejestrowac sie podajac unikalny numer konsoli ? czy powinna sie konsola polaczyc z cs nawet bez rejestracji na www? Czy do mka potrzebne jest polaczenie z cs ?

Pozdrawiam