Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 384332 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1410 dnia: Sierpnia 30, 2008, 12:10:03 am »
spoko davidkoz...
no problemo...........tak sobie tylko rozmawiamy.... jak na nas to i tak spokojnie....

Jak to są wg. franqeja robione rendery na trzeźwo to chyba on jest wypity bardziej niż ja......różnica w ty ze ja nawet po pijaku mogę określić że Raiden wygląda jak dres zyjący siłką a franki to już nie za bardzo

"Jednak chrzanić to!" zakrzyknę cytując Adepta i utnę rozmowę na ten temat.......
franqey chcesz kontynuować to mi postaw piwo.....

Luna

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1411 dnia: Sierpnia 30, 2008, 01:38:54 am »
Raiden wygląda jakby wygrał zawody w szczaniu na odległośćXD OMG!!XD I ten dziubek jak Kaczyński;p Enyłej, dla mnie dobry Raiden to martwy Raiden, tak samo jak MillenaXD Ci co grali zemna kiedyś w MK2 to wiedzą ke pasa;p

Skład MK wygląda tak jak ten z MK1 z bonusem w postaci Jaxa dla poprawności politycznej i Kitany żeby nie było że programiści z midway znają jedynie wersję baby transwestyty.
Myślac natomiast o oprawie tak ostatnio...czy to jest pierwsza gra-fighter robiona na silniku Unreala? Wie kto może? Tak z ciekawości. Po obadaniu wszelakich filmików wniose apel do midway ażeby Joker dołączył do Black Dragon jakimś tam fabularnym cudem i została na stałe  postacią z MK:D Toż on ma w sobie więcej komediowego zacięcia niż ShaoKahn w MK2 mówiący pierdoły w stylu "nigdy mnie nie pokonasz"XD

Co do fabuły to wiecie co? Mam ja w dupie. O ile oryginalna scieżka MK mnie interesuje, to crossover jest od czystego odmóżdżonego napierdalania się. Nie? Po co ma mnie krew zalewać niczym przy joannie d'arc z PSP skoro mogę beztrosko szpilać i lać sikiem prostym na fabułę które ewentualnie mogła by mi spieprzyć wizerunek gry?


PS: DAWAĆ MIE TU DEMO NA PSN KACAPY Z MIDWAY!!

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1412 dnia: Sierpnia 30, 2008, 09:01:39 am »
Ja tam wolałbym Barakę albo Kung Lao...

Jak dla mnie Baraka jeszcze mógłby być zamiast reptile ale z kung lao się niezgodze

Offline Art Cooler

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1413 dnia: Sierpnia 30, 2008, 09:18:42 am »
Zaaktualizowany NOOB.COM :) , tym razem nie wiem o co chodzi , ale obrazek potwierdza , że grafika będzie strasznie niedopracowana :/

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1414 dnia: Sierpnia 30, 2008, 09:31:46 am »
Według mnie ta grafika niejest ani najgorsza ani nie rzuca na kolana może jeszcze ją dopracują albo w czasie gry bedzie jednak lepsza

Offline 'Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • Let's Mortal Kombat Begin!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1415 dnia: Sierpnia 30, 2008, 10:47:10 am »
Boon to już trochę przegina. Co to ma być?! Grafika jak grafika, ale mógł wrzucić jakąś nową postać albo przynajmniej jakiś ciekawy moment z walki, a nie coś takiego. To wygląda tak, jakby Scorpion liczył na palcach ile dostał HIT'ów w kombosie, a Liu czekał na niego żeby zrobić następne kombo... Beznadzieja.  >:(
Dziękuję

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1416 dnia: Sierpnia 30, 2008, 11:26:33 am »
Boon to już trochę przegina. Co to ma być?! Grafika jak grafika, ale mógł wrzucić jakąś nową postać albo przynajmniej jakiś ciekawy moment z walki, a nie coś takiego. To wygląda tak, jakby Scorpion liczył na palcach ile dostał HIT'ów w kombosie, a Liu czekał na niego żeby zrobić następne kombo... Beznadzieja.  >:(
Dziękuję
Nie nie nie nie nie nie nie :P jakbyś oglądał bajki lub palił marichuanę to byś wiedział co oznacza takie patrzenie się na ręce  ;)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1417 dnia: Sierpnia 30, 2008, 11:29:15 am »
To nie byle jakie zdjęcie, pewnie coś oznacza: "co zrobiłem?", albo "co tam ma być?" czampion kopie mi tyłek :P

Dobra fota, tylko ciekawe jakie ma przesłanie?

Offline Art Cooler

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1418 dnia: Sierpnia 30, 2008, 11:52:44 am »
Być może to jest Story Mode Scorpion'a ? :) A na tym zdjęciu odkrywa jakieś nowe moce czy ma poczucie winy ( ale to do niego raczej niepodobne ) :P

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1419 dnia: Sierpnia 30, 2008, 12:04:34 pm »
1. Też wolałbym żeby nie było fabuły, bo to trochę tak jakby wymyślać fabułę do mitologii hipopotamków z kinder niespodzianki, ale skoro Boon się uparł że fabuła być musi, to niech chociaż będzie w miarę sensowna.
2. Karbar przecież ty nie pijesz. A jak zaczniesz to daj znać- postawię ci i skończymy rozmowę.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1420 dnia: Sierpnia 30, 2008, 09:14:41 pm »
Może to też oznaczać, że będą filmiki (zamiast obrazków) na silniku gry. Jeśli tak to spoko :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1421 dnia: Sierpnia 31, 2008, 12:02:13 am »
Obrazek na Noob.co wygląda jak robiony przez miłośnika zabawy fotoszopem [tym razem dla odmiany na trzeźwo]. Liu stoi [a raczej wisi] w powietrzu....
tak wiem znowu sie czepiam..... [jestem przewrażliwiony ;)]

Ja mam inna teorię co do przekazu Boona...
Znacie dowcip o blondynce opisującej drugiej jak chciałaby wyglądać?
-"Co? takie krzywe palce?" ;)
A może ma tam na rękach po prostu ściągę ze swojej move list....

Nie nie nie nie nie nie nie :P jakbyś oglądał bajki lub palił marichuanę to byś wiedział co oznacza takie patrzenie się na ręce  ;)
Uściślij bo z bajek to tylko Muminki od czasu do czasu a zielska nie jaram ;)....

To nie byle jakie zdjęcie, pewnie coś oznacza: "co zrobiłem?", albo "co tam ma być?" czampion kopie mi tyłek :P
Że niby What I've done? Linkin Park?

2. Karbar przecież ty nie pijesz. A jak zaczniesz to daj znać- postawię ci i skończymy rozmowę.
Piję od środy, wytrzymałem 12 dni bez %, czcijcie mnie albo przeklinajcie ale taka jest prawda.....
pisz na prywata b ja chyba od poniedziałku przechodzę w robocie na tryb dziewięciogodzinny .....
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2008, 12:04:47 am wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »

Offline 'Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • Let's Mortal Kombat Begin!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1422 dnia: Sierpnia 31, 2008, 06:34:10 pm »
Boon to już trochę przegina. Co to ma być?! Grafika jak grafika, ale mógł wrzucić jakąś nową postać albo przynajmniej jakiś ciekawy moment z walki, a nie coś takiego. To wygląda tak, jakby Scorpion liczył na palcach ile dostał HIT'ów w kombosie, a Liu czekał na niego żeby zrobić następne kombo... Beznadzieja.  >:(
Dziękuję
Nie nie nie nie nie nie nie :P jakbyś oglądał bajki lub palił marichuanę to byś wiedział co oznacza takie patrzenie się na ręce  ;)
Sory Adept, ale nie kumam. Jakie bajki, jaka marichuana i jakie patrzenie na ręce?  ???

Offline R-McDonald

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 35
  • We are now free to choose our own destiny
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1423 dnia: Sierpnia 31, 2008, 07:01:36 pm »
Mam pytanie czy ktoś jeszcze widział już ten wywiad z 25 października w Leipzig
http://www.mkuniverse.lu/content/GamesConvention2008interviewedboon.html
Niektóre z ich pytań są całkiem ciekawe, oczywiście jeżeli zrozumie się tą ich łamaną angielszczyznę bo nawet Edek  miał trudności  ;D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1424 dnia: Sierpnia 31, 2008, 07:19:10 pm »
co do tego wywiadu to ktoś chyba nie czyta newsy na MK Center  ;)