Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 384777 razy)

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1635 dnia: Listopada 16, 2008, 10:40:57 pm »
System walki jaki był, taki jest nadal...

Nie! Nie jest nadal taki sam!

O_O Mówisz? Poważnie? ... Tutaj jednak przypomniałem sobie co tam wypisywałeś o Tekkenie, i chyba jednak zlekceważe twoje recje... Pozostaję przy swoim.System jest nadal taki sam; sztuczny i plastikowy. Znów mamy po "kilka" (w odniesieniu do konkurencji) ciosów na krzyż. Taka jest prawda. Czy ci się to podoba czy nie. Udowadnia, że jego twórcy znowu poszli na łatwizne zdzierając kasę z...<tu pozwoliłem sobie nie dokończyć zdania>   


dla mnie osobiście ta gra mogłaby nie istnieć...

świetnie  :D
Ok;) TYLKO ŻE ZAMIAST NIEJ OCZEKIWAŁEM MORTAL KOMBAT , nie bajki dla dzieci.

Ja rozumiem, davidkoz, ze Ciebie bawią jeszcze takie rzeczy, jak Batman, superman (SIC!!!) etc. Ale ja już z tego wyrosłem :D
Przecież to kompletnie nie pasuje jedno do drugiego!!
A gdzie krypta; create a fighter...? Tu nie ma NIC!


Nie ma nawet filmików końcowych, o których też debatowano w tym temacie swego czasu...

a po co mi one?

To nie jest zbyt trafne pytanie. Powiedziałbym nawet, głupie.

No właśnie. Tobie pewnie po nic.
Takie zakonczenia, chociażby, pokazują że twórcy gry myslą też o fanach, a nie tylko o własnych portfelach.

Zakończenie, jako filmik, w którym twórcy mogą popisać się wyobraźnią, według mnie to świetny dodatek. A mamy tylko obrazek i napisy. ŻAL. 


Wiesz co, niech każdy gra w co sie mu podoba. Tutaj problem polega na tym, że Ed Boon obiecuje mocny powrót do korzeni, a dostajemy zupełnie co innego. Ja zostałem oszukany i mówię o tym głośno. I jestam pewien, że to nie ostatni (O ZGROZO!!!) crossover MK...


« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2008, 10:42:44 pm wysłana przez Mat »

Offline Hanzo Hasashi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 192
  • No Pain, No Game !
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1636 dnia: Listopada 16, 2008, 10:42:26 pm »
tak dokładnie.mashuj przyciski,które się pojawiają.
dla mnie szału nie ma...jedynie co mi się podoba to ten chwyt i okładanie fightera piąchami,kopami czy łamaniami.
Najbardziej przypadła mi ścieżka dźwiękowa oraz lektor.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1637 dnia: Listopada 16, 2008, 11:12:25 pm »
Taaa lektor i muza kopią dupę......
to pierwsza rzecz jaka mi przyszła do głowy po filmiku... czyli Spad Kombat i Klose Kombat polegają tylko na maszowaniu?
A Fatale jakeiś robisz?


Mat, odpuść sobie przecież i tak wszyscy którzy chcieli wyrzygać się an nowego MK to już sie wyrzygali kilka razy i po co daliej ciągnać  temat że normalny MK byłby lepszy a ten nie. Mi też sie nie podoba że Boon ściemniał ale co na to poradzisz? przy zapowiedziach następnego będę już ostrożniejszy i z dystansem podejdę do niusów. A filmików nei ma od 3 części [nie mówię ze ich nie chcę] A o fanach to chyba jeszcze szybciej zapomnieli...... więc bez stresu.....

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1638 dnia: Listopada 17, 2008, 12:47:12 am »
Ja rozumiem, davidkoz, ze Ciebie bawią jeszcze takie rzeczy, jak Batman, superman (SIC!!!) etc. Ale ja już z tego wyrosłem :D
Przecież to kompletnie nie pasuje jedno do drugiego!!
A gdzie krypta; create a fighter...? Tu nie ma NIC!

Tak wyrosłeś! to raz, a dwa jeżeli sądzisz, że taki Batman jest tylko dla dzieci to się mylisz i żyjesz w odrębnym świecie. Patrzysz tylko przez jeden pryzmat i od samego początku przeżywasz tego Mortala jakbyś rodził. Nie podoba się? O K!!!! nie mów innym, że są dziećmi. Nie obrażaj mnie, bo mnie nawet nie znasz.

Nie ma nawet filmików końcowych, o których też debatowano w tym temacie swego czasu...

a po co mi one?

To nie jest zbyt trafne pytanie. Powiedziałbym nawet, głupie.

No właśnie. Tobie pewnie po nic.
Takie zakonczenia, chociażby, pokazują że twórcy gry myslą też o fanach, a nie tylko o własnych portfelach.

Moje ironiczne podejście jest zabawne. Niestety tylko nie którzy je rozumieją (patrz Adept). Jeżeli zakończenia w postaci filmików są robione dla fanów i świadczą o grze przeznaczonej właśnie dla nich, a nie tylko dla siebie i swych własnych kieszeń to jest to świetna teza  ;D Od dzisiaj wpiszę sobie ją w życie.
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2008, 12:49:50 am wysłana przez davidkoz »

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1639 dnia: Listopada 17, 2008, 02:42:14 pm »
W końcu mamy już konkretny gameplay z gry  :) Jak na razie nie miałem zamiaru kupować tego, ale w sumie po obejrzeniu pierwszych recenzji na youtube mam dylemat, bo gra prezentuje się całkiem nieźle mimo tego DC. System rozgrywki jest praktycznie ulepszony w porównaniu do poprzednich części, choć czuje jeszcze niedosyt. Animacja otoczenia i postaci jest dobra zarówno jak i reszta. System przechodzenia walk też jest spoko. Mimo tego że spodziewałem się czegoś gorszego, to i tak jeszcze nie jestem przekonany do tej produkcji. Poczekam na oceny choćby na gamespocie i wtedy pomyślimy  ;)

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1640 dnia: Listopada 17, 2008, 08:28:45 pm »
Ten Dark Kahn wygląda jak mix Blaze'a z Venomem :o

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1641 dnia: Listopada 17, 2008, 09:33:04 pm »
A ja mam jeszcze takie pytanko:
Jak wygląda fabuła? TAK! Mnie ona interesuje. Napiszcie mi w wolnej chwili czemu światy sie połączyły i co z tego wynikło.
Jeśli dobrze pamiętam był jakiś filmik odnośnie fabuły ale mi sie linki nie zawsze odpalają więc go nie widziałem.

Mat, davidkoz....
Jednak będą filmiki! tu jest jeden z DC:
http://pl.youtube.com/watch?v=eCiTWwTmXKg&feature=related

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1642 dnia: Listopada 18, 2008, 12:11:50 am »
To są filmiki ze story mode, które ciekawie się prezentują i świetnie oddawają klimat fabuły gry. Matowi chodziło o typowe Edingi z gry, które są w postaci obrazków.


SlaveMe TortueMe KillMe to chyba ten:
http://ps3.ign.com/dor/objects/853444/mortal-kombat-next-gen/videos/MKvsDC_StoryIntro_102908.html

Offline ReptileKCN

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1643 dnia: Listopada 18, 2008, 09:36:55 pm »
Według mnie pomysł jest ciekawy, choć wolałbym żeby zamiast postacie z DC zamienić na te z Marvela. Można by pokusić się o kilka ciekawych zestawień, np;
Scorpion vs Ghost Rider
Baraka vs Wolverine
Nitara vs Blade :P
Reptile vs Spider-Man
Sektro/Cyrax vs Iron Man itd.
Ogólnie chodzi mi o to że postacie z Marvel Comics są ciekawsze i bardziej wpisują się w klimat MK.
No i system walki mógłby przypominać jednak coś w stylu tego co mamy w tekkenie, bo na MKA się zawiodłem-mało ciosów nazwijmy to "podstawowych", spora część z nich totalnie abstrakcyjna (wołałbym żeby walki w MK były bardziej "realne", pomijając oczywiście ciosy specjalne).

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1644 dnia: Listopada 20, 2008, 09:02:58 pm »
Nie mam za bardzo czasu, bo właśnie mi się dobra książka trafiła, więc elaboratu nie będzie (XD), ale do czego to ja właściwie... aha... tak sobie siedzę i tłumaczę historie i zakończenia z MKvsDC (oczywiście od bohaterów z MK poczynając) i w końcu dochodzę do Raydena, a tam... "Gdy jego brat, Shao Kahn, Cesarz Outworld, w końcu najechał Królestwo Ziemskie, tylko Rayden i jego Siły Światła stały pomiędzy zniewoleniem, a wolnością." Od razu zawiecha mi się załączyła i WTF?! O.o? Co oni, do ^%$# $%#@&?! Palili co jak pisali historie, czy jak?! Trza było tak Vogela nie objeżdżać, to by takich baboli nie było, a teraz masz ci!

(*idzie i chowa się do szafy*) taki wstyd...

PS. Davidkoz, ty, zdaje się, masz wersję KE... Napisz coś o komiksie (o fabule w komiksie, jakbyś nie załapał)... Na razie wiem tylko tyle, że ma ok 16 stron i to tyle...
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2008, 09:04:37 pm wysłana przez robaczek »

Offline Jedu Sindel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1645 dnia: Listopada 20, 2008, 09:55:27 pm »
Oglądając Gameplaye całkowicie zmieniłem zdanie o MK vs DC

1. Grafika bardzo ładnie się prezentuje
2. Mieszanka stylu 2D i 3D opłaciła się, efekt super
3. Głosy dobrane wręcz znakomicie
5. Postaci wyglądają lepiej niż na renderach (i dzięki bogu)

Ale mam pare pytań

1. Dlaczego świat MK i DC ze sobą rywalizują ?
2. Jak to wszystko się skończyło ?
3. Ja mam niestety wrażenie że Midway zrobił z DC tych złych niestety ;/ Na moje źli powinni zostać złymi a dobrzy dobrymi czyli np. Baraka, Jocker, Shao-Khan(źli)  Sub-Zero, Sonya, Batman(dobrzy) niestety po cutscenkach widać (według mnie) faworyzowanie MK od strony Midwaya. W końcu oni robili Gierkę.

P.S. Czym byłaby ta gra bez mojej ukochanej Catwoman ^^ Brak mi osobiście w tej grze Mileeny którą osobiście uwielbiam.

P.P.S. Czy te postaci mają jakieś dodatkowe stroje ?

Edit: Nie podoba mi się tez menu wyboru zawodnika. Jakieś takie skromne. Ale podoba mi się sposób w jaki zrobili fatala. Nadal jest ale troszkę łagodniejsze ze względu na DC:D
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2008, 09:57:00 pm wysłana przez Jedu Sindel »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1646 dnia: Listopada 20, 2008, 11:14:20 pm »
1. Grafika bardzo ładnie się prezentuje
2. Mieszanka stylu 2D i 3D opłaciła się, efekt super
3. Głosy dobrane wręcz znakomicie
5. Postaci wyglądają lepiej niż na renderach (i dzięki bogu)
Eee.. A gdzie 4? ;) heheh jaja sobie robie....

1. Dlaczego świat MK i DC ze sobą rywalizują ?
2. Jak to wszystko się skończyło ?
3. Ja mam niestety wrażenie że Midway zrobił z DC tych złych niestety ;/ Na moje źli powinni zostać złymi a dobrzy dobrymi czyli np. Baraka, Jocker, Shao-Khan(źli)  Sub-Zero, Sonya, Batman(dobrzy) niestety po cutscenkach widać (według mnie) faworyzowanie MK od strony Midwaya. W końcu oni robili Gierkę.
--1 i 2-- No włąśnie mnie też to nurtuje a nikt na razie niechciał napisać odpowiedzi. Oprócz tego że w jakiś sposób uniwersa MK i DC się połączyły nic nie wiem. I jak to naprawiaono też bym chciał wiedzieć .....
--3-- Nie wydaje mi się żeby jakaś strona była faworyzowana. W końcu od scenariusza dla superbohaterów byli ztrudnieni kolesie z DC....

A i takie małe pytanie:
Tak mi do głowy przyszło. Wiadomo że MKvsDC nie jest osadzone w chronologii MK jako pełnoprwane wydarzenie ale jest na zasadzie "co by było gdyby". A jednak jestem ciekaw  czy twórcy gry wpasowali te wydarzenia w jakiś konkretny okres dziejów ukazany w MK. Łapiecie? Bo jeśli to jest "co by było gdyby" i jakby jednak było to kiedy???

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1647 dnia: Listopada 20, 2008, 11:57:50 pm »
Poczekajcie z tymi pytaniami, ponieważ dzisiaj jest dopiero premiera gry w Europie :) Dzisiaj dostane edycję kolekcjonerską. Zagram i zdam relacje i wszystko wyjaśnie  ;)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1648 dnia: Listopada 21, 2008, 12:25:49 am »
davidkoz, miałeś m napisać co jest w wydaniu kolekcjonerskim......

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1649 dnia: Listopada 21, 2008, 12:35:37 am »
a czy ja ją dostałem, aby wiedzieć?

Jest w metalowym pudełku, 16stronny komiks oraz plakat Alex'a Rossa jak się nie mylę