Autor Wątek: Mały Problem z Mame.  (Przeczytany 2692 razy)

Offline Dante

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Mały Problem z Mame.
« dnia: Sierpnia 30, 2006, 02:12:36 pm »
Niechciałem zakładać tego tematu, ale nie zabardzo mam ochote szukać tego w sieci. Zresztą może komuś się to kiedyś przyda :) :)
(:) i niech nikt nie myśli, że teraz płacze bo mi coś niechodzi :) :P
Może zaczne od tego. Niedawno zassałem sobie Mame, plus wszystkie Mortale na ten emulatorek. I mam problem  :cry:  Niby wszystko działa, ale niewiem czemu gry te nie chodzą w 100% płynnie. Z dźwiękiem też nie jest zbyt kolorowo. Nie sądze, że jest to wina sprzętu bo mam Pentium4 2.5 i 512ram.
Próbowałem konfigurować ale nic z tego nie wyszło. (Było jeszcze gorzej)
Tak więc jeśli ktoś wie jak dokładnie skonfigurować ten emulator. Aby gry chodziły w 100% poprawnie, to bardzo prosiłbym aby podzielił się ze mna tą tajemnicą :)
Używam Mame32k.

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Re: Mały Problem z Mame.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 30, 2006, 02:31:21 pm »
Sorry ale ja nie znam prawidłowej odpowiedzi ale ja też mam pentium 4 3,2Ghz i 512mb RAM, tez dobry komp i miałem ten sam problem. Chyba oto chodzi bo ten mame plus jest chyba zbyt "dobrym" automatem. To są gry z automatów ten MAME jak wszyscy wiedzą i pewnie ta wersja mameplus ma pewnie jakby procesor 64bit. Możliwe że mając jakiegośtam nowego athlona 64bit (takiego najnowszego) możliwe że będzie chodziło w 100% płynnie. Ale ten procesor to teraz góra hajsu.

Offline Dante

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Mały Problem z Mame.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 30, 2006, 02:41:01 pm »
Wiesz zabardzo mi nie zależało na tych grach. Wkońcu nie po to mam PS2 z wszystki mortalami :) Ale niestety w MK1 MK2 i UMK3 raczej na innym sprzęcie niż na PC nie pogram.

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Mały Problem z Mame.
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 31, 2006, 01:04:44 pm »
To ściągnij se mame32 v0.64 , wpisz na google bo nie pamiętam gdzie to jest :) . A romy do mortal kombatów masz tutaj: http://www.romnation.net/srv/roms/mame/m.html jeżeli nie wiesz które ściągać to pościągaj te które zajmują najwięcej miejsca.

Offline Dante

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Mały Problem z Mame.
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 31, 2006, 01:43:12 pm »
Spoko. Dzięki, zaraz to sprawdze.

Offline Cyrax

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Mały Problem z Mame.
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 31, 2006, 09:01:43 pm »
www.mkdc.prv.pl [nofollow] jesli z tad sciagniesz to powinno chodzic super :) mi na pentiumie III 1ghz plynnie chodzi :D