Autor Wątek: New Mythologies...  (Przeczytany 13282 razy)

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: New Mythologies...
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 12, 2008, 08:32:35 am »
Myśle że może Johny Cage. Przygody z jego aktorstwa , a po pracy walka  8)

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: New Mythologies...
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 14, 2010, 01:16:01 am »
Historia Shanga i jego laski czyli Vorpax, rozgrywka wzorowana na Shaolin Monks. Fabuła oparta na chęci obalenia Imperatora i przejęcia władzy nad Outworld. Wcześniej pomoc Shao w inwazji na wymiar ziemski, a po klęsce Raidena i spółki zrzucenie Kahna ze stołka.

Offline savel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
Odp: New Mythologies...
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 27, 2010, 12:09:43 am »
Tylko Scorpion:) W mojej opinii najciekawsza fabularnie postać. Mówię o klimatycznej, grającej na nastrojach grze akcji, nie o tępej bijatyce.

Oczywiście co do tępowatości można się ze mną nie zgadzam. Ale w mojej opinii gry powinny być gameplayowo casualowe (oczywiście na tyle by to uprzyjemniało grę a nie przeszkadzało), a nastawione bardziej na mądre historie, które wciągają.

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: New Mythologies...
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 27, 2010, 01:31:57 pm »
Tylko Scorpion:) W mojej opinii najciekawsza fabularnie postać. Mówię o klimatycznej, grającej na nastrojach grze akcji, nie o tępej bijatyce.

Oczywiście co do tępowatości można się ze mną nie zgadzam. Ale w mojej opinii gry powinny być gameplayowo casualowe (oczywiście na tyle by to uprzyjemniało grę a nie przeszkadzało), a nastawione bardziej na mądre historie, które wciągają.

Nie każdy lubi grać w gry o ambitnej fabule, charyzmatycznych postaciach itp. Niektórzy preferują sieczkę, która rozładuje emocje. Ja też preferuję gry, w których historia to ważna część rozgrywki (nawet w bijatykach tego oczekuję), ale niczym nie skrępowana zadyma, też jest mi od potrzebna od czasu do czasu (np: Crazy Taxi). Co do tej casualowości, to raczej jestem za tym, aby coś złożonego raczej się pojawiało, bo to też czasem stanowi o radosci płynącej z gameplayu ( i mówię to jako fan i wyznawca ambitnej fabuły w grach). Jak według Ciebie powinna wyglądać ta klimatyczna gra akcji? Chodzi mi o trzon rozgrywki

Offline savel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
Odp: New Mythologies...
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 27, 2010, 02:14:06 pm »
Hmm... grałeś w Batman Arkham Asylum? Tam jest bardzo fajny system walki. Oczywiście jest wiele osób co stwierdzi, że w MK takie coś to nie. Za mało możliwości. Nie można stworzyć kombosów składających się z 5 przyciskanych naraz przycisków. A to wielu fanów bijatyk lubi. Po części się również zgodzę, można by tu coś dodać, ale niewiele.

Zgodzę, się z tobą, że od czasu do czasu chętnie zagra się w coś mniej nastawionego na fabułę, a na zwykłą rzeźnie. Przecież praktycznie każda obecna na rynku bijatyka taka jest. Raczej nie ma bijatyk z mądrzejszą fabułą.

Co do rozgrywki to osobiście lubię też nieprzesadzone Quick Time Eventy.

Offline filipq007

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: New Mythologies...
« Odpowiedź #20 dnia: Września 04, 2010, 03:22:53 pm »
Dla mnie byłoby dobre o Kano.Imperator zaczoł wspomagaci red dragon.  Daogon poprosił imperatora o to by zniszcył black dragon

Offline Jimmy0555

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: New Mythologies...
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 14, 2012, 10:36:51 pm »
Ja bym chciał żeby w nowym Mythologies (o ile powstanie), zobaczyć historię Reptile'a . O to historia: Reptile (w wersji gada), dostaje wiadomość od samego siebie z przeszłości (  z czasów Ninja). Wiadomość nakazuje mu poszukiwać ostatniego (z wyjątkiem niego), członka jego rasy: Zaterra. Ciągle dostawał by wskazówki od Ninja Reptile'a, (tak jak w MK SM,  bohater dostawał od Raydena). W połowie gry znalazł by członka swojej rasy zwanego Elitper'em. Elitper, wciągnął by Reptile'a w swoją historię, a on chciałby pomóc, swemu koledze. W niektórych misjach wrócili byśmy do przeszłości i wykonywali misje wiele lat wstecz. A i zapomniałem, Elitper, był zaginionym członkiem Ninja. Nie odróżniał się wyglądem od pozostałych członków grupy. Kolorem jego kostiumu, jest kolor czarno-turkusowy (taki ciemny turkus). W grze pojawiła by się wojowniczka Ninja- Tanya (tak ta Tanya z MK4, lecz w formie Ninja),  Jamen, wojownik Ninja oraz bonusowa postać (DLC), całkiem nowa. Moja wizja hahah.