Autor Wątek: Kombo challenge??  (Przeczytany 33535 razy)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 20, 2009, 08:08:53 pm »
proszę :P xD

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 22, 2009, 05:00:35 pm »
I nadeszły te mroczne dni kiedy udało mi się parę "Komb", na "kurwowałem się" no ale w końcu się udało.
Jak na razie mam tylko 3 zaliczone ale teraz mi się aż tak trudne nie wydaje, każdym mi zostały parę "komb" najczęściej 2-3 "komba", w niektórych po 1 ;-)
Więc przeszedłem Sub-Zero, tak nad nim kurwowałem tzn na "kombo" nr 7 ale udało się.
2 był Shao Khan, bez najmniejszych problemów, poszedł jak po maśle.
No i 3, Jax, w końcu udało mi się to 8 "kombo", tak "kurwowałem", łapałem się za głowę co za debilny pomysł aby dać coś aż tak trudnego jak "kombo challenge", ale się udało i jestem szczęśliwy.
Innym życzę powodzenia i nie poddawajcie się :) :D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 22, 2009, 05:37:55 pm »
No to życzę szczęścia przy Jokerze ;) Ja robiłem go kilka dni, byłem zły, płakałem, prosiłem Boga o pomoc, pytałem dlaczego mi to robi no ale w końcu udało się. Chyba ktoś tam z góry nade mną czuwał. No i zostali Raiden i Shang Tsung, którzy wg mnie są nie do przeskoczenia. Życzę szczęścia Cobra przy tej trójce.

I musimy zrobić platynę, bo drażni mnie to, że ja, fan MK i takie luki w tabeli, eh

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 23, 2009, 10:57:17 pm »
Matko ale to jest głupie :( tylko palce mnie przez to bolą a najbardziej kciuki.
No to dziś przeszedłem kombo Green Lantern'em i Darksaid'em i doszedłem do 10:
- Scorpion
- Superman
No i trudzę się z tym 10 superman'a a na razie końcówka tylko mi się nie klei ale jutro będzie zrobione, najbardziej mi zależy nad Lex'em ale nie umiem przejść końcówki 9 komba, proszę o jakąś wskazówkę, nie mogę puścić rakiety po tym góra kwadrat :(

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 28, 2009, 12:07:13 pm »
Ja wczoraj zacząłem kończyć te challenges i straszne rzeczy. Włączyłem Scorpiona i zostało mi ostatnie do zrobienia i co? Tyle razy je robiłem, że nawet brat mi powiedział: "co, to już nie patrzysz nawet jak wbijasz?". No właśnie nie ;D i nie dość, że wchodziła mi cała kombinacja to nie zaliczało jej i nie mam zielonego pojęcia jak się przez to przebić.

Zostały mi trzy chellenge do platyny w MK i nawet te widea nagrane innych osób nie pomagają, a jak widzę w znajomych, że mają w tej grze platynę to chwytam się za głowę.

To Cobra zaliczyłeś to 10 Scorpiona? Bo akurat nie sprawdzałem u Ciebie na liście trophy? Jedynie co zauważyłem to że nieźle Ci tam idzie ;D

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 28, 2009, 05:17:22 pm »
Davidkozie drogi pamiętaj jeszcze że nie zrobiłeś wszystkich fatali i nie masz złotego trofea za to :D :P
A co do Kombo to właśnie nie ja mam podobno sytuacje z Scorpionem, już nawet nie patrzę na to co robię, wszystko z pamięci, nadal jestem na tym 10 ale narazie z MKvsDC w ogóle przystopowałem bo nowe gry przybyły ;)

Moon

  • Gość
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 28, 2009, 08:20:20 pm »
To ja powiem tak...ogólnie Combosy w MKvsDC są łatwe. I robiło by się je w ogóle banalnie nawet gdyby nie poronione pomysły developerów jak np podchodzenie do postaci na ułamki sekund, czy bugi. TAK! W TEJ GRZE SĄ BUGI! Ostatnie combo Shang Tsunga weszło chyba ze 3 razy i zostało nie zaliczone. Powód? Gra randomowo naliczała pierwszego hita. Albo inaczej, to co działo się na ekranie nie miało NIC WSPÓLNEGO z tym co się naciska na padzie. Wg MKvsDC szybka seria ciosów to nie combo, natomiast 3 ciosy w odstępie jednej sekundy to już tak. Dodam, że chodzi o combo, nie o juggle.

Koniec końców Combosy mimo, iż momentami fajne i można pochwalić że coś tam skillowego jest - są całkowicie zbędne w momencie gdy mamy tak przepakowane postacie. Po co masterowować te serie, skoro można ten sam DMG zadać wręcz łopatologicznym sposobem?

Podsumowując, po tym trybie challange zobaczyłem tylko kolejnego minusa tej gry:/

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 28, 2009, 08:29:56 pm »
Fakt, ale to tylko i wyłącznie typowa masteówka, aby zrobić trofea i platynę i mają się one nijak do gry, w ogóle nie wypływają na rozgrywkę, no więc jeśli czegoś nie ma, to nie jest to dla mnie minusem, bo jeżeli ktoś gra, aby pograć, a nie zrobić platynę w grze to nawet wiedzieć nie będzie, że jest coś takiego, więc?

Chcesz platynę? Męcz się. Grasz dla fanu? Nie musisz zaliczać kombo challenge :D

Ale Moonek pięknie było ;D Widziałem jak Ci już z deńki parowało, a mi jakoś ten pierwszy hit praktycznie cały czas wchodził ;D

Offline Rozpierdalacz_PL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 29, 2009, 10:14:07 am »
No ma okazje sie pochwalic ze wrescie wpadła mi platynka w mk vs dc universe
jak by ktos potrzebował pomocy w kombach złużę pomocą

robaczek

  • Gość
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 29, 2009, 10:19:03 am »
A ja polecam słownik ortograficzny i lekcje języka polskiego w szkole zamiast siedzenia przed TV i grania w gry, to inwestycja długoterminowa i zwraca się już po krótkim czasie.

Pozdrawiam.

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 29, 2009, 11:57:51 am »
hmmm
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2010, 11:12:11 pm wysłana przez karzel »

Offline Rozpierdalacz_PL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 29, 2009, 02:39:53 pm »
nie bede patrzył na gramatyke kazdy wie o co chodzi  to nie test z polskiego na gramatyke.




Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 12, 2010, 02:54:29 pm »
Wczoraj zaczalem robic Kombo Challenge :D bylo troche trudno, ale daje rade pomalu. Jak narazie zaczalem Sub-Zero zrobilem 8 wszystkich i mecze sie teraz z 5 i 7 ... 5 niby latwe bo X w podskoku, tyl przod kolko... a w siodemce nie wychodzi mi ostatni chwyt czyli kwadrat kwadrat dol X  :-[

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 12, 2010, 04:00:53 pm »
Ja zrobiłem wczoraj Supermana :)
Karzeł do piątego to zrób tak: Ustaw sobie przy ściance go i jak jesteś np z prawej a on z lewej przy ścianie to skocz tak abyś się przemieścił na lewo (rozumiesz?) no i X, i od razu slide :) a jak ci to nie pomorze, to zrób tak: kopnij go (Skok + X) jak najniżej, czyli w piszczel potem slide.
Co do 7 to też miałem problemu ale nie z tym akurat tylko "Dół Kwadrat, Ice Ball"
no ale jak zrobić tamto? na razie poćwicz go bez tego początku, kwadrat kwadrat i nie od razu dół X tylko sek pauzy i dół x, tył kwadra (tak wiem że się robi dół, tył kwadrat, ale nie wchodzi, źle zrobili te kombo po prostu, wystarczy że od razu szybko po dół X naciśniesz najpierw tył a potem kwadrat (szybko)) mam nadzieje że pomogłem :)
Na następne kombo polecam zrobić Jax lub Kitana ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2010, 06:03:16 pm wysłana przez Cobra »

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Kombo challenge??
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 12, 2010, 05:45:35 pm »
Ja zrobiłem wczoraj Supermana :)
Karzeł do piątego to zrób tak ustaw sobie przy ściance go i jak jesteś np z prawej a on z lewej przy ścianie to skocz tak abyś y się przemieścił na lewo (rozumiesz?) no i x i od razu slide :) a jak ci to nie pomorze, to zrób tak: kopnij go (Skok + X) jak najniżej czyli w piszczeli potem slide.
Co do 7 to też miałem problemu ale nie z tym akurat tylko "Dół Kwadrat, Ice Ball"
no ale jak zrobić tamto? na razie poćwicz go bez tego początku, kwadrat kwadrat i nie od razu dół X tylko sek pauzy i dół x, tył kwadra (tak wiem że się robi dół, tył kwadrat, ale nie wchodzi, źle zrobili te kombo po prostu, wystarczy że od razu szybko po dół X naciśniesz najpierw tył a potem kwadrat (szybko)) mam nadzieje że pomogłem :)
Na następne kombo polecam zrobić Jax lub Kitana ;)

Dzieki, zaraz ide probowac dalej :D