Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Death Dealer

Strony: [1] 2 3 ... 19
1
Ogólne / Odp: Stroje w Mortal Kombat czyli: Konwersacja o odzieniach
« dnia: Lipca 23, 2010, 12:55:23 pm »
'Szmaciane' maski też mają swój urok i były tylko w pierwszej części, dlatego mnie akurat szczególnie przypadła do gustu wizja Vincenta Proce.

Mi dokładnie tak samo. Sub-Zero Vincenta był według mnie najlepszy (pomijając lodowy wibrator z soplami). Chciałbym zobaczyć w identycznej stylistyce Reptile, bo to jak zmieniają jego wygląda od czasu MK4 bardzo mnie irytuje.


(...)prócz tego mieli świetne roundhousy kicki, szkoda że je zmienili w kolejnych częściach.

W jedynce były specyficzne, inaczej wyglądały i postacie nie latały przez cały ekran tylko odrzucało je kilka kroków do tyłu. W ogóle w MK1 jest więcej wali wręcz co mi się bardzo podoba. Tylko trochę za toporna jest ;)

2
Ogólne / Odp: Stroje w Mortal Kombat czyli: Konwersacja o odzieniach
« dnia: Lipca 22, 2010, 06:20:08 pm »
Chciałem coś tu tylko lekko sprostować. Jestem wielkim miłośnikiem strojów postaci z pierwszego Mortal Kombat, głównie Raydena i ninja. Podobają mi się bardzo zarówno zwykłe "szmaciane" maski jaki te "plastikowe", chociaż dla mnie zawsze były z metalu :D.
...Stroje dla ninja w UMK3 też są świetne, ale lepiej się prezentują na grafikach przedstawiających postacie z bliska niż w samej grze, może to kwestia aktora i jego sylwetki oraz postawy walki... Nie wiem.

3
Ogólne / Odp: Co Was wkur*** w Mortal Kombat?
« dnia: Lipca 08, 2010, 01:08:44 pm »
Miałem pisać o nożycach, ale pomyślałem sobie, że nikt normalny o tym nie będzie wspominał, jako że ukazały się tylko w Mortal Kombat II ;D no ale cóż ;D  Z jednej strony rację masz, bo Death Dealer często mi robi te nożyce, by mnie zdetronizować i sfrustrować, jednak z drugiej strony cios ten daje free hit dla przeciwnika. Jeżeli w odpowiednim momencie po nożycach zrobimy uppercupt, to Scorpion wylatuje. Na 80 % mi wchodzi w walkach z Kamilem. Dlatego teraz zastanawia się dwa razy zanim mi nożyce zrobi. Jednak nie było tego ciosu też w jedynce, dlatego pominąłem go w rozprawie z Ognistym Scorpionem.
A mi się nożyce podobają!! :-P Mimo, że faktycznie duża "kara" jest po jego wykonaniu. Podobają mi się wizualnie, efekciarski cios specjalny dobry na "DANGER" oponenta. Pięknie można nim zakończyć walkę! Coś wspaniałego!

A co do "lepszości" Scorpiona w MK2 a MKT to... w MKT Scorpion otrzymał dodatkowy teleport do przodu, co świetnie się sprawdzało.

(Nie wiem czy pamiętacie, ale Kung Lao (klasyczny) w MKT tez miał nowy cios specjalny ;).)


Strój według mnie najlepszy był w MK1 i MK2, później to wszystko było już za plastikowe, ale mimo wszystko ninja grani przez Johna Turk'a byli zajebiście mroczni, dynamiczni, potżni! [nie szata zdobi człowieka (?)]

Można się śmiać, że ninja w Mortal Kombat są kolorowi, ale kto chciałby stanąć na drodze np. Raina czy Ermaca z UMK3? Ręka do góry.


A co mnie wkur*** w Mortal Kombat? Granie z komputerem (MK-MKT) który jest pieprzonym oszustem i telepatą. Ostatnio Sub-Zero w MKII zrobił ślizgawkę i ułamek sekundy po tym rzucił energię... A przecież tak się nie da! Można tylko jedno albo drugie, ale nie oba na raz!
Albo to, że szybciej robią uppercuty, no ludzieee. I wku**ia mnie Kintaro jak ciągle mną rzuca :)

Pozdro4
Klasyka MK / Odp: SPARY - aktualna lista 2010
« dnia: Lipca 08, 2010, 12:37:35 pm »
Temat rywalizacji online w Mortal Kombat był już poruszany wieeele razy :D (No i w sumie to cieszy)
I wszystko było by super gdyby nie fakt, że są te zasrane opóźnienia i przycinania oraz problemy z połączeniem - mniejsze lub większe . Jak dotąd udało mi się zagrać bezproblemowy tylko z Adeptem i Cukrem.
Co do umiejętności to wiadoma sprawa, kwestia dobrego dnia i "rozgrzania się". Są dni, że najlepsi dostają baty :-P
Ogólnie sparingom mówię TAK, pod warunkiem, że nie ma problemów z łączem. Ja jestem chętny PRAWIE codziennie, o ile nie gram z Adeptem czy Cukrem... i to też raczej po 22:00. Dzisiaj jeszcze liczę na Luna/Moona (jak zwał :) )... Aha!... gram głównie w "Mortal Kombat 2", czasami dla odmiany "Mortal Kombat"(1).

Problem tylko w tym, że ja nie wchodzę na forum często więc prywatnych wiadomości nie czytam :D (bo na e-mail nie przychodzi mi powiadomienie). Żeby się ze mną zmierzyć trzeba pokonać 10 razy Adepta robiąc w ostatniej rundzie Friendship (bo on to lubi bardzo!), 15 razy Cukra nie używając rzutów, a Lunę/Moon 5 razy, w tym ostatnia walka tylko samymi Low Kickami i nie używając bloku więcej niż 15 razy w rundzie...
 ...Wtedy otworzy się magiczny portal i na arenę Kombat Tomb przylecę na smoku, który udając się do ciepłych krajów tamtędy przelatuje.

Ehhh... ja to mam poczucie humoru :)

I challenge You to mortal kombat!!

(wracam do pracy)

D.D

5
Ogólne / Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« dnia: Kwietnia 22, 2010, 09:14:21 pm »
Slave! Ty znowu drugi??!! ;D

6
Ogólne / Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« dnia: Kwietnia 20, 2010, 02:29:47 pm »
Scorpion:

1. Mercyful Fate
2. Venom
3. Dark Tranquillity
4. Rotting Christ


Sub-Zero:

1. Onmyouza
2. Iced Earth
3. Vanill Ninja
4. Redox

7
Ogólne / Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« dnia: Kwietnia 19, 2010, 09:18:52 pm »
Słynne Fatality Scorpiona wymyślił Richard Divizio. Inspiracja był film "Jason i Argonauci"
Dziękuję....

Proszę Slave.

To wzorowa odpowiedź. Richard Divizio (aktor odgrywający wtedy rolę Kano) wymyślił to wykończenie. Zainspirował go film "Jazon i Argonauci" (1963), a konkretnie scena z filmu, w której pojawia się grupa szkieletów-wojowników.


8
Ogólne / Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« dnia: Kwietnia 18, 2010, 01:18:59 pm »
ale gdzie pełna odpowiedź na tego Azjatę? Ja chcę znać imię i nazwisko

Przecież Adept WSZYSTKO napisał sześć postów temu - zaledwie jedną stronę wstecz. Podał imię, nazwisko, a nawet wstawił zdjęcie aktora(?).

9
Ogólne / Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« dnia: Kwietnia 18, 2010, 12:28:25 am »
To już mam 1,5 pkt, O Matko Boska! Ile trzeba uzbierać, żeby dostać Segę Saturn z dwoma padami?


PYTANIE: Kto wymyślił pierwsze, najbardziej znane fatality dla Scorpiona i co było inspiracją dla powstania tego wykończenia?
Początkującym dodam, że chodzi o fatality, w którym Scorpion zdejmuje maskę z kapturem i wykonuje tzw. "spalenie oddechem".


10
Ogólne / Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« dnia: Kwietnia 17, 2010, 11:46:27 pm »
To jest na 100% Daniel Pesina, od razu mi się rzucił on na oko, tzn od razu jego skojarzyłem z Danielem. i sprawdziłem potem sobie na wiki mk :)

Gratis
W MK3 UMK3 i MKT Suba zagrał John Turk

Doskonale wiem kto grał postać Sub-Zero w dwuwymiarowych Mortal kombat. Ale na grafice z zakończenia Sub-Zero nie ma twarzy aktora (Daniela Pesina), którego ruchy i wygląd były rejestrowane i przetwarzane cyfrowo dla uzyskania grywalnej postaci Sub-Zero z Mortal Kombat 2. Na grafice jest jakiś Azjata, a że przy produkcji gry brało udział dwóch skośnookich aktorów to obstawiłem jednego z nich.  Takie przynajmniej jest moje zdanie i dam sobie za to odciąć głowę wachlarzem Kitany.


--- e d i t ---

Jestem zaskoczony odpowiedzią. Uwielbiam takie ciekawostki :).11
Ogólne / Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« dnia: Kwietnia 17, 2010, 10:16:42 pm »
w 100% jest to Daniel Pesina

To na 100% jest John Parrish? Przyjrzyj się uważnie :D

12
Ogólne / Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« dnia: Kwietnia 17, 2010, 08:48:15 pm »
Nie wiem czy o niego chodzi bo wszyscy Azjaci są tacy sami ale stawiam na jedynego jakigo mieli pod ręką........................ Ho Sung Pak


Nosz kur...... za późno......  :P

Oj, Slave znowu za późno :D. "Zawsze drugi. Nawet jak byłem pierwszy, to się czułem, jakbym był drugi" (Nic śmiesznego).

Dedukujemy bardzo podobnie :)


Aha i sprostowanie... Ho Sung Pak nie grał Shang Tsunga w grze Mortal Kombat 2 tak jak napisałem wyżej.


ja myślę że to Anthony Marquez

Za mało skośnooki :D.13
Ogólne / Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« dnia: Kwietnia 17, 2010, 08:38:56 pm »
Obstawiam, że to twarz aktora grającego w grze postać Liu Kanga i Shang Tsunga, pan Ho Sung Pak.

14
Ogólne / Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« dnia: Kwietnia 14, 2010, 08:23:59 am »
Słowo "Yyyreek" i "Mortal Kombat" zawierają te same literki "r" i "k". Wygrałem! Dziękuje!

A tak poważnie to dobrze, że to nie jest pytanie o gatunki żab żyjących nad rzeką w "Earthrealm".

15
Ogólne / Odp: Wielki QUIZ o Mortal Kombat
« dnia: Kwietnia 14, 2010, 01:16:42 am »
Jeżeli mierzyć radość w wypitych piwach, to wisicie mi z Dealerem po dwa.

O nie, o nie! Co złego to nie Ja :)--- e d i t ---

Adept, mogłeś chociaż do jutra poczekać z odpowiedzą :D. Emocje by przynajmniej wzrosły.

Strony: [1] 2 3 ... 19