Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Ninja-Spectre

Strony: [1] 2 3 ... 43
1
Ogólne / Odp: Discord Mortal Kombat zamiast shoutboxa
« dnia: Stycznia 11, 2022, 07:56:55 am »
Dla mnie w pytke. Na szoułcie i tak siedziałem tylko ja i Nyndża.... :)

Judaszu, jakie w pytkę ? Zdradziłeś nasz dziaderski klub, shoutbox zawsze był, można było dobre słowo napisać, za 2 miesiace odczytać odpowiedź, jak komunikacja miedzyplanetarna ;) . A teraz będzie wielka nowoczesność, jakiś discord i nikomu nie potrzebny postęp... ;)

A na serio to zobaczymy, niech bedzie ogólny serwer tego discorda dla bijatyk, może będzie jakieś ożywienie. Miałem jakieś konto utworzone, ale nie pamiętam hasła.

2
Ogólne / Odp: Sprawy dotyczace forum
« dnia: Stycznia 10, 2022, 03:40:28 pm »
Ja lubiłem ten ciemny styl, ale jak dużo zachodu z tym, to się dostosuję. I tak mnie ucieszyło, że ktoś o nas jeszcze dba i robi aktualizacje, bo już sądziłem że forum padnie całkowicie. W starych postach nie widać polskich znaków, zamiast tego są znaki zapytania, cieżko się to czyta.

3
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Października 12, 2020, 04:24:10 pm »
Może będzie 3 kombat pack np: Darriusm Tsyu Hao i Minionki ;) .

4
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Października 02, 2019, 11:19:48 pm »
Trochę dziwny pomysł z tym Terminatorem, ale wg zwiastuna moim zdaniem nieźle się prezentuje. Fatality pomysłowe. Ciekawe jaką gażę Arnoldowi odpalili, w końcu jego wizerunek wykorzystali. 


ps. To jak nie na forum to gdzie wszyscy siedzicie ? Bo jest coś na smarfona co wspominaliście kiedyś.

5
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X Mobile
« dnia: Września 25, 2019, 01:11:44 am »
Kupiłem niedawno nowy telefon (w końcu :D ), zainstalowałem sobie tą grę. Graficznie wygląda fajnie, ale mechanika zbyt uproszczona, tylko stukanie w ekran (postać robi losowe kombosy), blokowanie i klikanie w ikony na 3 specjale (z czego 3 mało przydatki bo zbyt wolno zbiera się pawsek energii - w Injustice 2 już jest trochę lepiej (tam jest chociaż przód tył, atak z powietrza, podciecie i pocisk). Jakaś zabawa jest, bo każdą postać można ulepszać, a poza tym zbiera się złoto i dusze co się przydaje na zakup kolejnych postaci. Wkurza tylko kompletna losowość przy kupowaniu srebrnego, złotego czy nawet tych lepszych zestawów. Przy czym można trafić na postać którą mamy, co może nieźle irytować (co prawda wtedy jest trochę mocniejsza wersja, ale mogło by tego nie być). Zwłaszcza, że np. nie ma zbyt duzo srebrnych postaci i jak ma się większość to przy kupnie srebrnego zestawu bardziej prawdopodobne jest to, że znajdziemy postać którą mamy, niż taką co nam brakuje. Złotych niby jest dużo, ale i tak potrafi czesto zdublować. Należy pamiętać, też że sporo postaci ma po kilka wersji, które mają zawsze ten sam 1 specjal. 

6
Inne / Odp: Muzyka - czego słuchacie
« dnia: Maja 20, 2019, 04:07:17 pm »
Jak PV sie spodobało to YT nie próżnuje z propozycjami: https://www.youtube.com/watch?v=mo7GkeZEe_s

7
Inne / Odp: Muzyka - czego słuchacie
« dnia: Maja 10, 2019, 09:12:34 pm »
Luna coś w tych klimatach mi YT ostatnio znalazło :D https://www.youtube.com/watch?v=7gJcPOqJZ0I

8
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Marca 06, 2019, 06:41:53 pm »
Są jeszcze intra postaci (w wersji różnych strójów):

https://www.youtube.com/watch?v=IZJOKSnlvfs

Do tego pewni: Erron Black, Jaque, Liu Kang i Kung Lao. Ta reszta z zapowiedzi co dawaliście wcześniej są potwierdzone ?

9
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Marca 02, 2019, 09:33:55 pm »
Jak to się potwierdzi, to raczej dość słabo z tym rosterem, za dużo powtórzy się z MKX. Powinno być więcej starych postaci których zabrakło w poprzedniej części i nowych też więcej. Do tego dochodzi bezpłciowa Kronika jako Boss - heh właśnie skojarzyła mi się Dural z Virtua Fightera. Tylko czy ktoś pamięta jakąś z tego fabułę.


10
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Lutego 19, 2019, 09:22:47 pm »
Jeju ludzie, ja to jakiś opóźniony w tych sprawach jestem. Jak ktoś pisał, że Kung Jin jest gejem to myślałem, że go nie lubi. Teraz dopiero sprawdziłem, że to tak oficjalnie. Pewnie to mój brak spostrzegawczości, ale wydaje mi się, że ten jego comming out był raczej suptelny i te słowa można było zinterpretować zupełnie inaczej. Oficjalne potwierdzenie stanu rzeczy to przynajmniej pokłosie poprawności politycznej, bo do gry nic to nie wnosiło.


Teraz też sprawdziłem, widać poprawność polityczna nawet do MK wchodzi. Oby tylko jakiegoś transwestyty nie wprowadzili. Albo wątku fabularnego typu:
Scorpion: Sub Zero, stwórz lodowe dildo !
Scorpion po chwili: nie takie idioto, większe
Sub-Zero: po co ci większe, znowu pęknie ci dupa
Scorpion: to nie ma znaczenia, jak przenoszę się do piekła dupa automatycznie się goi i staje się cisna jak u Kapitana Bomby
Sub-Zero: gdzie ten obibok Hsu Hao ?
Scorpion: a po co ci on ?
Sub Zero: a jak mamy bawić się w ciuchcię bez lokomotywy ?


11
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Lutego 07, 2019, 04:48:29 pm »
MK11 raczej podobny system gry jak w poprzednim, więc jak się nie zatrzymałeś na MKX to raczej długo nie pograsz i w nową część.
No niestety tak nie jest. Wszystko zostało przebudowane. MKX było szybkie, a nadchodzący MK jest tego przeciwieństwem. MK11 wygląda na bardziej taktyczny, trzeba będzie przemyśleć każdy ruch i wiedzieć kiedy co chce się wykorzystać.
Story i tak kiepsko się zapowiada, bo ta cała Kronika wygląda na brak pomysłów, ED Boon już chyba dziadzieje, można wymyslić dużo lepszego bossa finałowego.
Jeszcze za wiele nie wiemy aby tak stwierdzić. Dzięki niej cofniemy się w czasie, dzięki czemu w rosterze znajdują się takie postaci jak np. Baraka, czy żywy jeszcze Kabal. Kronika zdaje się ciekawsza od Shinnoka, który w dziesiątej części niczym się nie popisał. Najgorszy boss z najgorszych. Musiał mieć całą armię nieumarłych do pomocy i medalion, który przeznaczył go w coś jeszcze głupszego na tyle, że Kejżowa sprała mu manto. Poczekajmy z tą Kroniką i zobaczymy.

To mogliby wygląd zmienić tej kroniki, coś jak Omegis z Conquesta:


12
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Lutego 07, 2019, 07:36:26 am »
Ja to już nawet nie wierzę w to, że wrzucą Havika czy Fujina. Osobiście też nie sram pod siebie z wrażenia po ostatnich rewelacjach ale MKX olałem totalnie po przejściu Story i  weekendowym ograniu wszystkich postaci na pożyczonej PS4, więc trochę się stęskniłem i dalej czekam na Mk11. Boli mnie tylko wygląd postaci i boję się że nawet opcja zmian w wizerunku tego nie naprawi.

Tak szybko ci się znudziło MKX ? Bo ja nie grałem wcale, ale to zly znak jak szybko nudzi (chyba, że to takie zdziadzienie już ;) ). Do starych MK wraca się cały czas. MK11 raczej podobny system gry jak w poprzednim, więc jak się nie zatrzymałeś na MKX to raczej długo nie pograsz i w nową część.

Jeśli chodzi o roster - mroczniejszy Raiden, Baraka, Skarlet i Kabal na plus, Scorpion z Sub-Zero musieli być, Kano i Sonya mogą być jeśli chodzi o stare postacie, ale jakieś będą musieli odpuścić. Muszą wrzucić postacie co zabrakło w MkX trochę ze starych i coś z tych 3D no i jakieś ze 2-3 nowe jeszcze.

Story i tak kiepsko się zapowiada, bo ta cała Kronika wygląda na brak pomysłów, ED Boon już chyba dziadzieje, można wymyslić dużo lepszego bossa finałowego.

13
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Stycznia 21, 2019, 08:29:08 am »
Popatrzyłem trochę tych filmików - grafika jak dla mnie bardzo dobra (chociaż to może teraz już standard, nie jestem na bieżąco).
Gameplay wygląda podobnie jak w MKX (chociaż to też znam tylko z filmików), tylko bardziej rozbudowali X-raye.

Z postaci to Scorpion, Sub-Zero i Sonya raczej specjalnie się nie zmienili od MK-X. Raiden się zmienił, teraz mroczniejszy z tymi czerwonymi piorunami, Scarlet rozbudowali i dość fajnie się prezentuje.
Ten Geras to mi przypomina jakąś postać z jakiegoś innego uniwersum, specjale fajne, ale wolałbym Tremora.

Ta cała wyrocznia czy tam Kronika jako boss to fatalny pomysł - zresztą już taką postać też gdzieś kiedyś widziałem. Może sobie władać czasem, ale niech byłoby coś a'la Apocalipse z X-menów, oczywiście odpowiednio mroczniejsze, aby pasowało do świata MK. Bo ta Kronika to mroczna nie jest, jest nijaka, bez emocji, niczym Beata Szydło.

14
Mortal Kombat 11 / Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« dnia: Grudnia 10, 2018, 09:44:37 pm »
Trailer przypomina ten z MKX. Zagadką pozostają 2 Scorpiony i ta nowa postać. Muzyka natomiast kompletnie nie pasuje to trailera, ani w ogóle do MK.

15
Filmy / Odp: REBOOT MORTAL KOMBAT - newsy, plotki i inne gówna......
« dnia: Lipca 12, 2018, 12:58:32 am »
Pierwszy MK był ok, jak już to zrobić od nowa Annihilation czyli coś co nawiązywało by fabularnie do MK3 z zahaczeniem o MK2.

Strony: [1] 2 3 ... 43