Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Ninja-Spectre

Strony: 1 ... 41 42 [43]
631
Filmy / Odp: Mortal Kombat: Devastation
« dnia: Marca 20, 2008, 01:59:15 am »
Tego filmu raczej już nie zrobią. Szczyt popularności MK to lata 90-te. Więc na filmach z Mk mozna było zarobić, bo gry były super popularne. Już film Mk2 zrobili z 10 lat temu. Mieli robić Mk3, ale widocznie stwierdzili, że się już nieopłaca. Jakby mieli zrobić, to by już powstał gdzieś z 5 lat temu. Zreszta lepiej żeby tego filmu nie było, niż żeby miał być podobny do Mk2. Zresztą wogóle filmy na podstawie gier to jakoś wybitne nie są. No jeszcze Mk1 był dobry, Mk2 już był dość słaby, Street Fighter jeszcze gorszy niż Mk2, Doom był taki sobie. Słyszałem, ze jeszcze DOA zrobili, ale podobno bzdet straszny.

632
Ogólne / Odp: Jaki MK?
« dnia: Marca 19, 2008, 03:19:12 pm »
Cytat: Ninja-Spectre
... ale strasznie się dziwię, ze uważasz Mk1 za lepsze niż Mk2. Mk2 ma prawie wszystko to co Mk1...

Prawie... imho, MK1 jest najmroczniejszy ze wszystkich mortali, który tworzy jakby specyficzny klimat. Również cały ten minimalizm sprawia ze MK1 jest grą wyjątkową, żadna następna część  nie posiada tych cech, bo autorzy skupili się na dodawaniu coraz to nowych fajerwerków zapominajac o charakterze pierwszego  turnieju. Dla przykładu, muzyka jest  zupełnie inna niż późniejsze kompozycje,  digitalizowa grafika - postacie już nigdy nie wyglądały jak te pierwsze. Więc ja się Hienowi wcale nie dziwie. :)

Dla mnie jakoś ta dwójka jest mroczniejsza. Może dlatego, że friendshipy czy babality ignoruję, tylko fatale robię. Komupter tez je rzadko stosuję, więc tak jakby ich nie było. Fatale dobre jak w pierwszej części, tylko że jest ich znaaaaaaaaacznie więcej. Dopiero w trójce jakoś słabsze te fatale są. Co do postaci to wojownicy ninja wyglądają jeszcze dośc słabo - o wiele lepsze są w dwójce. Odgłosy walki też o wiele lepsze są w dwójce.
Zresztą z dzieciństwa bardziej właśnie dwójkę pamiętam niż jedynke. A jak dostałem wreszcie swój komputer to pierwszy mortal jaki miałem to Mk3 - wersja DOSowa.

633
Ogólne / Odp: Jaki MK?
« dnia: Marca 18, 2008, 06:49:31 pm »
gram zazwyczaj w MK1...
jak dla mnie to nasłuszniejsza i najlepsza część Mortala...
nie ma lepszej...
kolejne części mimo iż też świetne (no może do czwórki) to nic w porównaniu z jedynką...
jest dla mnie najlepsza...
ostatnią gram tylko w nią...

Trochę czasu wprawdzie minęło od twojego postu, ale strasznie się dziwię, ze uważasz Mk1 za lepsze niż Mk2. Mk2 ma prawie wszystko to co Mk1 i jest znacznie bardziej rozbudowana - o wiele lepsza grafika, dźwięk, wiecej postaci, wiecej specjali, fatalów.

Ja z mortali najbardziej lubię właśnie Mk2 i (U)MK3. Mk1 jest jak dla mnie za wolna, dzwiek i grafika jeszcze nie były zbyt dobre. Mk4 z kolei jest już trochę za szybkie i chaotyczne i ten system kombosów słabszy niż w Mk3. Animacja też nie najlepsza była, dzwięk słabszy niż w Mk2 i Mk3.
O nowych mortalach ciężko mi się wypowiadać, bo nie mam konsoli - tylko raz przez chwilę grałem w MKDA.

634
Ogólne / Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« dnia: Lutego 27, 2008, 05:29:20 am »
Moi ulubieni:
1. Scorpion - za linkę, "came over here", za skuteczność w grze, za tą czachę ziejącą ogniem  ;D , ta postać to przecież wręcz symbol MK
2. Smoke (ogólnie - człowiek i cyborg) - fajny efekt z dymieniem się, gra sie podobnie jak Scorpionem, w Mk3 zrekompensował nieco brak Scorpiona
3. Sub-Zero - za mrożenie i skuteczność w grze, drugi symbol mortala obok Scorpiona

Poza tym jeszcze bardzo lubię: pozostałe roboty, Ermaca, Nooba, Mileenę, Barakę.
Najmniej ulubieni:
1. Kai - jakaś taka kiepawa postać, te ciosy takie średnie ale wygląd nieciekawy, ot jakiś tam murzyn nie wiadomo skąd
2. Fujin - te ciosy jakieś nijakie, wygląd tez kiepski
3. Liu Kang -szczególnie w Mk3 drażniący - te jego odgłosy  ::),

635
Ogólne / Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« dnia: Lutego 27, 2008, 04:55:11 am »
Ja najbardziej lubię Mileenę. Fajne ciosy, fajny wygląd (ale w masce i chustce). Jeszcze lubię Tanyę w Mk4. Nie wiem jak w tych nowych mortalach, bo w nie prawie nie grałem.
Przy tej grafice w nowych mortalach to pewnie grając panienkami ciężko skupić się na grze  :P.

636
Mortal Kombat 3D / Odp: Mortal Kombat Mobile 3D
« dnia: Lutego 27, 2008, 04:46:09 am »
Heh, ciekawe czy na moim Erikssonie K800 pójdzie. A są jeszcze jakieś inne mortale na komórkę, czy ten jest pierwszy ?

Ps. witam na forum  :)

Strony: 1 ... 41 42 [43]