Autor Wątek: Turniej w MK2  (Przeczytany 11022 razy)

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK2
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 15, 2008, 03:17:55 pm »
... nawet jeżeli będą tylko 3-4 osoby. ... może kiedy zobaczą, ze my sobie gramy zaczną się interesować.

imho, proponowany przeze mnie ladder byłby lepszym rozwiazaniem.

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK2
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 15, 2008, 03:25:10 pm »
... nawet jeżeli będą tylko 3-4 osoby. ... może kiedy zobaczą, ze my sobie gramy zaczną się interesować.

imho, proponowany przeze mnie ladder byłby lepszym rozwiazaniem.

Hmmmm... Niestety jestem zacofany ze słownictwem i ze slangiem i troche nie rozumiem o co chodzi i jak to by miało funkcjonować. Prosze więć o wytłumaczenie jak krowie na rowie - jak możesz oczywiście.

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK2
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 15, 2008, 03:45:53 pm »
chodzi mi o zwykly ranking (jak w szachach), za wygrana gracz dostaje punkty, a za przegrana traci je.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK2
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 15, 2008, 07:38:22 pm »
Jak cos ja juz z Death Dealer stoczylem pare rundek i musze powiedzec ,ze pierwszy raz tak mi sie dobrze gralo przez MAME.Gra naprawde chodzila  calkiem plynnie i nie bylo zadnych lagow ktore by utudnialy gre.
Co do tego rankingu ,ja jestem ZAA !!! ale do konca nie wiem na jakie by to mialao dzialac
zasadzie :D

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK2
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 15, 2008, 10:06:29 pm »
No, stoczyliśmy kilka rund i powiem, że było dość znośnie. Nie wiem jak  wcześniej się grało? Ja jestem przyzwyczajony do szybkości gry z PC i mam za dożo nawyków, wiele sekwencji ciosów mi nie wchodzi. Muszę sie przyzwyczaić do tego i trochę podciągnąć frameskip. Ogólnie bylem zadowolony mimo tego, ze dostałem porządnie po dupie ;P. Wreszcie miałem okazję zagrać z człowiekiem, który zna się na rzeczy  - bo do tej pory wszystkich moich kumpli lałem jak szczeniaków... :D.

Mam nadzieję, że wkrótce popykamy sobie w większym gronie...

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK2
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 18, 2008, 05:59:04 pm »
Ja też miałem przyjemność pograć z Death Dealer'em w MK1 na MAME online. Grało się bardzo przyjemnie. Jak na razie stwierdzam, że ów forumowicz jest jedynym konkretnym człowiekiem który chce grać i który gra. Wątpiąc powoli podaje gadu: 9991939 (Po raz "n"-ty ;D)

Luna

  • Gość
Odp: Turniej w MK2
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 14, 2008, 09:23:36 am »
Ja jestem chętny na szpil w MK2, mam mame jak co:)