'

Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej ods?onie MK!

Autor Wątek: Muzyka z areny The Pit z MK1, platforma PC  (Przeczytany 6849 razy)

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
    • Tutoriale dla Ciebie. Tutoriale, tworzone z pasj?.
Muzyka z areny The Pit z MK1, platforma PC
« dnia: Grudnia 19, 2009, 03:02:42 pm »
Siema, otó? zawsze kocha?em t? aren?, i pami?tam ?e na nowszych kartach d?wi?kowych w grze nie by?o muzyki (Sound Blaster) szed? tylko ten jaki? Ronald czy jak mu tam by?o. Wi?c ?ci?g?em se gr? na inne platform? (SNES) lecz muzyka by?a zupe?nie inna... na innych platformach tak samo. TYLKO na PC o ile si? nie myl? muzyka z tej areny by?a inna taka wspania?a... Na Midway Games Arcade Tresure tak?e jest inna... Ma kto? mo?e t? muzyk? z wersji PC?? Albo macie jakie? pomys?y jak wydoby? t? muzyk? z gry lub z k?t mo?na j? dorwa??... wszystkie pomys?y mile widziane :)

Z góry dzi?ki...
Ty nie mo?esz mnie zabi? ?miertelniku, poniewa? ja jestem nie?miertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonuj? polece? s? uwa?ani za ?mieci, ale Ci którzy nie dbaj? o w?asnych przyjació? s? jeszcze gorsi...

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
Odp: Muzyka z areny The Pit z MK1, platforma PC
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 20, 2009, 12:31:34 pm »
Ok, znalaz?em jej kawa?ek na You Tube a i dodam jeszcze ?e ta sama muzyka lecia?a jeszcze w arenie Warrior Share (je?eli si? pomyli?em z nazw? to chodzi mi o t? gdzie Shang Tsung siedzi na tronie i klaszcze po wygranej). http://www.youtube.com/watch?v=2ttEbVUqJ3g Muzyka ta pojawia si? od 1:00 do 1:12.
Ty nie mo?esz mnie zabi? ?miertelniku, poniewa? ja jestem nie?miertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonuj? polece? s? uwa?ani za ?mieci, ale Ci którzy nie dbaj? o w?asnych przyjació? s? jeszcze gorsi...

robaczek

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 20, 2009, 02:49:36 pm »
Widz?, ?e nikt nie odpowiedzia?, a bardzo si? nakr?ci?e?, wi?c odpowiem ci ja: DOS-Box... a dalej to ju? chyba sobie poradzisz. Mo?esz jeszcze wyci?gn?? muzyczk? z tego filmiku co zapoda?e?. Proste, prawda?

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 20, 2009, 03:12:40 pm »
Tak kiedy? odpali?em MK w dos box chyba mam go jeszcze na dysku, zupe?nie o nim zapomnia?em...

Je?eli chodzi Ci o muzyk? z filmiku to wiesz ekhem nieca?e 12 sekund utworu mnie nie zadowoli

Offline Death Dealer

• U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 24, 2010, 01:51:18 am »
Ha! Wi?c nie jestem sam z tym problemem :). Tez bardzo podoba mi si? muzyka z PC'towej wersji.

Temat ma ju? kilka miesi?cy jak by nie patrze?, ale znalaz?em jego cz??ciowe rozwi?zanie i chcia?em si? nim podzieli?.

Mianowicie muzyka z Mortal Kombat w wersji na Amig? jest bardzo podobna do tej z wersji na PC. Ma?o tego, jest lepsza. D?wi?ki s? mniej pstrokate, czystsze. Ca?o?? brzmi powa?nie wed?ug mnie.
Polecam zatem odtwarzacz o nazwie DeliPlayer (mo?na pobra? tutaj - http://www.detach.de/dp250pb1.exe)
Pakiet wszystkich utworów z Mortal Kombat i Mortal Kombat 2 wersji z Amigi ci??ko znale?? w sieci wi?c wrzucam do pobrania z mojego serwera - http://no-whiners.net/kamil/MORTAL%20KOMBAT%20OST%20-%20AMIGA.rar
Z samym uruchomieniem trzeba troch? pokombinowa? ale wi?kszych problemów nie powinno by?. Nie wiem na razie jak te pliki prze konwertowa? sobie na MP3, nie mia?em czasu si? tym bawi?. Muzyka pe?en wypas jak dla mnie. Niesamowity klimat. Polecam!

Death 'Adder' Dealer
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2010, 02:19:32 am wysłana przez Death Dealer »
A WRACAJ?C JESZCZE DO "MORTAL KOMBAT GOLD"...

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 24, 2010, 09:55:35 am »
Nom sprawdzi?em to, muzyka rzeczywi?cie bardzo podobna ale i tak wol? t? z wersji PC. Ta muzyka na amig? jest taka bardziej rzeczywista.