'

Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej ods?onie MK!

Autor Wątek: Recenzja MK1 (Bajtek), MK2 (Bajtek, Gambler)  (Przeczytany 4177 razy)

Offline Dragon7422

• U?ytkownik
  • I'm immortal...
    • Tutoriale dla Ciebie. Tutoriale, tworzone z pasj?.
Recenzja MK1 (Bajtek), MK2 (Bajtek, Gambler)
« dnia: Marca 08, 2010, 10:28:43 pm »
Witam serdecznie :)

Ostatnio przeszukuj?c stare czasopisma gier, natkn??em si? na dwie recenzje MK (MK1 i MK2). Pomy?la?em wi?c ?e fanowie MK z ch?ci? by poczytali sobie te recenzje. W "Bajtku" znalaz?em recenzje MK i MK2, za? w "gamblerze" znalaz?em recenzje MK2. Tak wi?c postanowi?em ?e  zeskanuj? recenzje i wsadz? j? tutaj. My?l? ?e nasz wielki gospodarz turnieju Bodzio wsadzi te recenzje na MK Center - gdy? jest jedna z cenniejszych rzeczy z serii MK (dla mnie bezcenna). Niektóre teksty w recenzji naprawd? rozbawi?y mnie np. "Liu Kang - Chi?ski brat John'nego Cag'a odziedziczy? po nim szybko?? i spryt" albo "Kapelusznik Kung Lao" czy tak?e teksty ?e kto?  jest wolniejszy, lub s?abiej atakuje r?kami czy nogami.

Tutaj zamieszczam recenzje MK:
MK 2 Gambler strona 1, 2 - http://img697.imageshack.us/img697/5161/mk2k.jpg
MK 2 Gambler strona 3 - http://img294.imageshack.us/img294/310/mk2page2.jpg
MK i MK 2 Bajtek - http://img696.imageshack.us/img696/6032/mk1mk2.jpg

Jakby kto? z was mia? jakie? stare recenzje z MK to niech tu zamieszcza.

P.S mam jeszcze recenzje MK 4 (Cd-Action) jak je tylko odgrzebi? to tu wsadz?.
Ty nie mo?esz mnie zabi? ?miertelniku, poniewa? ja jestem nie?miertelny - Scorpion

Tak to prawda, Ci którzy nie wykonuj? polece? s? uwa?ani za ?mieci, ale Ci którzy nie dbaj? o w?asnych przyjació? s? jeszcze gorsi...

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
Odp: Recenzja MK1 (Bajtek), MK2 (Bajtek, Gambler)
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 08, 2010, 10:38:07 pm »
Od 2008 na MKC s? skany z moich zbiorów. Dotycz? jednak tylko Mortal Kombat w czasopi?mie "Secret Service", tak?e jedno co ustali?em dawno temu, ?e nic nie jest w stanie przebi? nazewnictwa z lat 90. W?a?ciwie to mog? zmieni? dzia? na "Ogólnie o Mortalu po staremu" i wrzuci? na Mortal Kombat Center skany ze wszystkich czasopism komputerowych.

A to moja kolekcja:

http://i46.tinypic.com/2s18ydf.jpg

Kurna, brakuje mi "?wiata Geir Komputerowych". Jest go ci??ej dosta? ni? czasopismo "IO" ;/
« Ostatnia zmiana: Marca 08, 2010, 10:46:04 pm wysłana przez Adept »

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Death Dealer

• U?ytkownik
Odp: Recenzja MK1 (Bajtek), MK2 (Bajtek, Gambler)
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 09, 2010, 01:50:52 pm »
Scorpion king of the soul, dzi?ki za ?wietne materia?y :). Ja nigdy tego nie widzia?em wi?c mnie to podwójnie cieszy :). Uwielbiam wszystkie materia?y zwi?zane z dwoma pierwszymi, najlepszymi cz??ciami Mortal Kombat. Dajcie wi?cej, wi?cej, wi?cej.

Ahh to polskie nazewnictwo ciosów specjalnych i wyko?cze?, co za oryginalno?? :D ("?okie? przeciwlotniczy", "Fora ze dwora", "Pozdrowienia dla kreta" czy "Nie p?kaj grubasie")... No poezja :D

Swoj? drog? te? mam gdzie? jednego rodzynka do zeskanowania. Kiedy? wrzuc?... :P
Fajnie by by?o zrobi? taki k?cik, ze wszystkimi skanami artyku?ów i recenzji dot. Mortal kombat, nie wszyscy wszystko widzieli przecie?, a pewnie chcieli by zobaczy?... Czy nie?

Pozdrawiam

Death 'Adder' Dealer II Strogi, herbu Punisher.
A WRACAJ?C JESZCZE DO "MORTAL KOMBAT GOLD"...