'

Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej ods?onie MK!

Autor Wątek: Wst?pna recenzja dost?pnych do tej pory materia?ów o Mortal Kombat X  (Przeczytany 11875 razy)

Offline Filx

• U?ytkownik
  • MKX: PS4
Odp: Wst?pna recenzja dost?pnych do tej pory materia?ów o Mortal Kombat X
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 10, 2015, 07:52:04 pm »
W sprawie dost?pnych do tej pory materia?ów: wie kto?, kiedy poka?? co? nowego (chodzi mi o konkretn? dat?)?

Offline Luna

• U?ytkownik
    • JaME
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 10, 2015, 11:48:25 pm »
W sprawie dost?pnych do tej pory materia?ów: wie kto?, kiedy poka?? co? nowego (chodzi mi o konkretn? dat?)?

Czwartek 22 na twitchu.

Offline Filx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 11, 2015, 03:35:18 pm »
Dzi?ki  :D
EDIT: Robisz kolejn? recenzj?, Luna?  :D
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2015, 07:40:49 pm wysłana przez Filx »

Offline Luna

• U?ytkownik
    • JaME
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 28, 2015, 11:55:30 pm »
Nie wiem. Powinienem?;)

Offline Filx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 01, 2015, 08:45:52 am »
Zdecydowanie  ;D

Offline Luna

• U?ytkownik
    • JaME
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 02, 2015, 01:30:41 am »
Pojedziemy z grubej, bo czasu ma?o i czyta? si? wam pewnie nie chce. Panowie z NR zag?szczaj? ostatnio pokazywanie materia?ów z nadchodz?cego MK, czym powoli budowali hype pod niebiosa. Dok?adnie - "budowali".

Zacznijmy jednak od Brutality. Ja wiem, ?e wszyscy spodziewali si? chorych akcji pokroju gwa?tu analnego katan? Scorpa na jego oponencie. Tymczasem NR bardzo skrz?tnie i z rozmys?em przemycili do gry ?wietny motywator i bonus, którym b?d? chwali? si? najwi?ksze kozaki. Ju? w temacie MKX nieco wspomnia?em na temat wspomnianego wyko?czenia i tutaj si? powtórz?. Brutality jako takie ma by? odkrywane z czasem. Nie b?dziemy do niego mieli dost?pu od startu gry. Czy to b?dzie za spraw? krypty, czy zaliczania kolejnych wie?yczek? Tego nie wiem. Natomiast nakre?lono, ?e trzeba spe?ni? jakie? tam warunki, aby takowe wyko?czenie odpali?. W mojej g?owie pojawia si? wi?c mniej wi?cej taka opcja: Lejesz oponenta ca?y czas bez u?ywania bloku, by potem w decyduj?cym starciu zaserwowa? mu t?ustego combosa z zastosowaniem w?a?nie ciosu specjalnego przechodz?cego w brutality. No bo chyba nie ma osoby, która by nie zauwa?y?a, ?e ka?dy special postaci przechodzi w brutality he? I dlatego jest ich grubo ponad sto.

Odstawiaj?c jednak temat wyko?cze? na bok, strzel? wszystkim kub?em zimnej wody wprost po zaro?ni?tych mysim podpi?dziem mordach. Trailer fabularny. Yeah... Pi?knie zmontowane cacko z rozmachem i?cie holi?uckim, ale co z tego? NR albo jest pewne swego, albo w?a?nie pope?nili najwi?kszego marketingowego bubla do tej pory. Ale o co chodzi jakby? O gumisiow? dru?yn? Cassie (zwanej pi?knie Cassandr?). Tak bezp?ciowej bandy plugawych lalek barbie, to ziemia jeszcze nie widzia?a. Ja rozumiem, ?e mamy tu zaledwie wycinek ca?o?ci, ale na wszystkie si?y wy?sze...dlaczego ma to by? wycinek na zasadzie pokazania nam openingu "trudnych spraw"? Do sedna - m?oda briggs jest tak bezbarwna, jak czysta 0,7. Zdaj? sobie spraw? z hipokryzji jak? teraz pokazuj? faktem oceniania postaci przez pryzmat kilku migawek, ale po prostu nó? w kieszeni si? otwiera. Tyle ciekawych zawodników, a oni musieli zaproponowa? nam czarnulk? z mechaniczn? ?ap? na kszta?t ojca. Pewnie gameplay b?dzie spoko i za kilka dni zamkn? si? w temacie, ale pierwsze wra?enie po prostu nie powala.

Kung Jin jest w tym temacie jeszcze lepszy. Niewydarzona twarz os?oni?ta koron? króla ma?p mówi wszystko. Prawdopodobnie NR dostrzeg?o potencja? w postaci Green Arrowa z Injustice i chcieli na si?? przemyci? nam podobne rozwi?zanie w MK. Ba! Ja bym to pewnie ?ykn?? bez popity, gdyby tylko koguciarz mia? inny design. Ni to sza?olyn, ni to indianiec...nawet do afryka?skiego stepowego buszmena jest to nie podobne. Niech mnie powali gameplayem, bo póki co jest kwintesencj? braku inwencji, jak? popisywa? si? Midway podczas ostatnich lat swojego dogorywania.

To wszystko powy?ej jest tym ?mieszniejsze, ?e nagle przy swojej ekipie Cassie zdaje si? by? zajebist? bohaterk?. Cassie która - gwoli przypomnienia - by?a od pocz?tku najgorsz? postaci? z zaprezentowanych. Sytuacj? ratuje tu Takeda. Z ryja Liu Kang w zbroi Guyvera i fajniutkimi linkami zamiast broni, ma szans? si? podoba?. Po raz trzeci dzi? napisz? - zobaczymy gameplay. Niemniej jednak na tle swojej brygady ch?op wr?cz bryluje potencja?em.

Tiaaaaa. Kto? kiedy? (Adept?) wspomnia?, ?e wystrzelali si? z najlepszych pomys?ów na pierwszym ogniu. Có?...smutn? min? zrobi? i przyznam tu racj?. Daleki jestem od oceny u?yteczno?ci ww zawodników w kontek?cie sterowania nimi, jednak design wo?a o pomst? do nieba. Podniecenie nowym rosterem opad?o jak fallus po ostrym rypa?sku. Skoda tylko, ?e to nie my byli?my stron? aktywn?. Nie b?d? jednak p?aka? i dam "grupie Dorotki" szans?. A mo?e co? si? stanie i czarownik od kropelki zwany OZ sklei z tego pokracznego teamu solidn? fabu???

Zostawiaj?c za sob? elitarnych wojowników, ratuj?cych w?a?nie w pocie czo?a ziemskie dusze, trailer da? co? nam wi?cej. Mileena nigdy do tej pory nie wygl?da?a tak dobrze i nie brzmia?a tak kurewsko w?ciekle. Je?li nic nie popsuj?, to b?dzie mój top number two zaraz po Ferra/Torr. Urzek?a mnie jej historia;)

Shinok powinien by? bossem. Inaczej tego nie widz?. Jest jednak ma?e ale. Musza posadzi? dupska na sto?kach i ch?opa przemy?le?, bo tak naprawd? spuszczamy si? nad jego domnieman? obecno?ci?, a w MK4 by? on zwyczajnym paziem. Wygl?dem przypomina raczej jakiego? kosmicznego biskupa z matplanety, a nie zakapiora zdolnego wci?gn?? zawodnika jedn? dziurk? nosa. W takiej  postaci jak go pami?tam by? gro?ny niczym ptasia kupa na obsranym ?wie?o ramieniu. Ot powodowa? pewien dyskomfort swoim jestestwem, ale wystarczy?o smagn?? r?k? i problem znika?. Na pokazanym k?sku historii, wygl?da oczywi?cie nieco lepiej, ale co dalej? Zobaczymy.

Rain? Nie s?dz?. Ka?dy ma swoich faworytów i ja te? takiego posiadam. Niestety niektórzy musz? odpa??. Tak stanie si? pewnie z Barak?. Przykry los pewnie spotka te? Raina. P?aka? nie b?d?, ale jako? dziwny niesmak pozostaje w mordzie jak pomy?l?, ?e zamiast lubianych w sumie zawodników, roster zajmie wy?ej wspomniana grupa specjalnej troski.

Teraz uderzmy tonem domys?ów i science fiction. Sonya + Jasiu Klatka. Pojawili si? na filmiku, ale nie s?dz?, ?eby do??czyli do grywalnej obsady. P?aka? po nich nie b?d?, a wr?cz zap?on? dozgonn? wdzi?czno?ci?. Po prostu ich nie lubi?em. Mam do tego prawo. Trwo?y mnie natomiast perspektywa rezygnacji z tuzów pokroju Kabala, czy robotów. Niemal?e pewnym jestem, ?e w ko?cu jaki? mechaniczny pokrak si? pojawi, bo niby kto zasili szeregi Lin Kuei, ale...mogli by si? zlitowa? i go pokaza?. Po prostu nie wypada a? tak wkurwia? fanów. Wszystkie inne Sindele, D?ejdy, kastraty Liu Kangi, mog? znikn??. Jeszcze moment temu by?em do nich przywi?zany, ale teraz my?l?, ?e to najwy?szy czas ich po?egna?. ?wiat musi i?? do przodu.

Na zako?czenie s?owo o arenach. Jest dobrze. Maj? klimat i ?wietny design. Na uwag? zas?uguje te? stosunkowo niewielka ilo?? dziadostwa do u?ytku i zadawania tym samym obra?e?. Pozytyw. Tylko...chcia? bym powrotu Stage Fatality. W ko?cu towarzyszy nam ono od pierwszej ods?ony i jest dla MK jak black metal dla skandynawii.

Wy?y?em si?, a wy teraz czytajcie. Kto podo?a do ko?ca...piwa nie dostanie chyba, ?e se kupi. Hej!

Online SlaveMe TortueMe KillMe

• U?ytkownik
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 02, 2015, 02:04:32 am »
Jak?e to mo?na by?o oceni? nowych zawodników jako bezp?ciowych jeno na podatawie wizerunku a nie gameplay'u? Zgroza i nieprofesjonalizm!!!!! Karygodne!
A tak serio to po cz??ci si? zgodz? ale dla mnie w?a?nie ?ucznik na lepszy dizajn ni? reszta cho? celnie zauwa?y?e?, ?e wygl?da jak król ma?p. Ja jednak wol? Mowgliego, ni? np Taked? czy Briggsówn?. Kurwa, z reszt? wybiera? mi?dzy nimi na tym poziomie zapoznania to jak wybiera? w które gówno wdepn??: Rzadk? srak?, twardego kloca, bobki kozie czy mega-kreta. Gówno to gówno. Oby nie pozosta? nam ten sam wybór po pokazaniu ich w akcji....... B?d?my dobrej my?li......
Jam jest ten który przywodzi do zguby,
Ten który uciska  maluczkich,
(...)
Patrzcie na me dzie?a o wielcy tego ?wiata,
I p?aczcie nad swym losem....
Jam jest Lord  - Ten Który Przynosi Burz?

"Wygra? ten g?upi chuj SlaveMe. Gratulujemy"
                                        Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)
NITHERA AR ARITE OT LAR KA'AR BAAR

Offline Filx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 28, 2015, 12:23:37 pm »
Ok, ca?kiem sporo nowo?ci pojawi?o si? od ostatniego podsumowania i mimo, ?e ka?dy rozpisuje si? z opiniami w temacie MKX, to ja postanowi?em opisa? moje odczucia tutaj.
Na pierwszy ogie? idzie temat, który jest ju? rozpocz?ty, a mianowicie nowi wojownicy. Mimo narzekania na dos?ownie wszystkich ze Story Trailera, Takeda, Kung Jin i Erron Black okazali si? bardzo dobrymi postaciami. Takeda ma jedwabiste specjale w ka?dej z wariacji i mimo sczesania ruchów od Scorpiona, to w jego wykonaniu to wszystko wygl?da inaczej i szykuje si? nam jedna z najciekawszych postaci tej ods?ony. Kung Jin ma s?absze opinie, jednak posiada spory zasób specjali. Prawda, du?o jest zwi?zanych z ?ukiem, jednak to nie jest minusem, bynajmniej w mojej opinii. Cz??? forumowiczów stwierdzi?a, ?e jest podobny do Green Arrowa, jednak Mortal i Injustice to dwie zupe?nie ró?ne bijatyki, wi?c dla mnie (nie gra?em w Injustice) jest to ma?o znacz?ce i wydaje mi si?, ?e sporo osób mnie w tym poprze. Erron tak?e jest zacn? osobisto?ci?. Ogólny gameplay bardzo fajny, takie po??czenie cowboja z domieszk? ninja. X-ray oryginalny. Ró?ni si? od innych, a ja osobi?cie bardzo chcia?bym zobaczy? kul? z imieniem naszego nowego bossa :D Rzeczywi?cie pod wzgl?dem graficznym piasek z jego fatala nie rz?dzi, ale nie ma tragedii i nie ka?dy aspekt musi by? idealny.
Dobra, przechodzimy dalej. Johnny Cage i Sonya Blade. O Sonyi zbyt du?o nie wiemy pod wzgl?dem gameplay'u, ale ze strz?pków mo?na wywnioskowa?, ?e mimo, i? si? postarza?a, nie straci?a ani troch? na szybko?ci. Johnny uchyli? nam nieco wi?kszego r?bka o sobie. Sporo starych ciosów zosta?o ulepszonych, pojawi?o si? nieco nowych. Jest git. Ja jednak osobi?cie wola?bym go bardziej zbli?onego do endingu z MK9, z bardziej rozwini?tymi mocami, ale narzeka? na chwil? obecn? nie mog?.
Co dalej? Liu Kang. Ogólnie posta? zrobiona fajnie, ale... jest bardzo podobny do Liu Kanga z MK9. Ma ma?o nowych ataków i sk?ada si? z dwóch wariacji, bo sorry, ale dwie pierwsze s? jednym i tym samym. Ogólnie posta? nie powala. Mogli wydoby? z niej znacznie wi?cej, doda? ataki zwi?zane z moc? Netherrealm, czyli co? jak Hellfire Scorpiona, tylko w stylu Liu Kanga. Z ch?ci? zobaczy?bym tak?e bardziej rozwin?te fireballe i ciosy wr?cz. Rowerek tak?e mu nieco os?ab?, bo zabiera mniej energii, ale w zamian mamy r?czny rowerek, który jako tako ratuje klasyczn? wersj?. Jednak tak jak pisa?em, posta? nie wykorzystuje ca?ej swojej mocy, nie daje z siebie wszystkiego i mam nadziej?, ?e nauczy si? kilku sztuczek jeszcze w MKX, lub w nast?pnej cz??ci, bo raczej w niej wyst?pi.
Zosta? nam Shinnok i Kombat Pack. Najpierw Shinnok. Posta? fajna, jednak nie pokazali jej pe?ni mo?liwo?ci, jako ?e by? to tylko practice gameplay, ale i tak jest fajnie poprowadzona. Ciekawi mnie dlaczego u?ywa Amuletu, skoro to Quan ma orygina?, ale ju? za 20 dni si? najpewniej przekonamy.
Ostatni wariant, je?li chodzi o stron? gameplayu, czyli Kombat Pack. Dobór postaci do DLC z?y nie jest, ale nie zachwyca.
Jason Voorhees ma mniej potencja?u ni? Freddy Krueger z MK9, ale wci?? pami?taj?c pochopn? ocen? forumowiczów co do Takedy, Kung Jina i Errona Blacka, nie skre?lam go i czekam na gameplay (maj?).
Tanya mog?aby by? w podstawowym rosterze, ale w DLC te? j? akceptuj?. Designowo sza?u nie ma, ale je?li wymy?l? jej fajny moveset, to b?dzie warta zakupu.
Predator jest spoko, chocia? te? nie widz? u niego tego, co u Freddiego, ale jak ju? nieraz podkre?la?em wy?ej, gameplay wszystko zmienia. Jestem za, je?li tylko dadz? w przysz?o?ci Spawna.
Tremor wygl?da genialnie i ma potencja? do posiadania ?wietnych specjali, wi?c jak na razie zapowiada si? na najlepsz? posta? z Kombat Packa.
Goro jak dot?d designowo jest ca?kiem niez?y. Na ostatniej fotce wygl?da ciekawie. Wystarczy, ?e zrobi? go przynajmniej odrobin? lepszego ni? w MK9, dodadz? fajne wariacje i histori?, i wyjdzie im ?wietna posta?.
Gameplayowo na tyle, czas na moje prywatne porachunki z gr?. Wie kto? co? o exclusivach? Nie b?dzie? Bardzo na nie liczy?em. Dajcie zna?, jakby?cie mieli jakie? potwierdzone informacje. EDIT: Ok, nie by?o tematu ;D
I sprawa druga. Skin Raidena. Najlepszy skin tej postaci i najlepiej zapowiadaj?cy si? skin w tej grze, chyba ?e pobij? go stroje wampira, krakena i faraona dla Mileeny, Reptile'a i Ermaca, które zapowiadaj? si? bardzo dobrze, aczkolwiek póki co jest to strój, który najbardziej ze wszystkich przyci?ga moj? uwag?, wi?c je?li nie b?dzie go GOTY, to WBPlay, nadchodz?!
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2015, 12:27:06 pm wysłana przez Filx »

• U?ytkownik
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 28, 2015, 10:38:23 pm »
nie ka?dy aspekt musi by? idealny.
Jezu, Filx, zgadzam si? z wi?kszo?ci? twojego postu ale nad tym nie przejd? oboj?tnie... "Nie ka?dy aspekt musi by? idealny"???????? w?a?nie ka?dy aspekt trzeba dopracowywa? w 110% bo i tak który? si? spierdoli. Jak b?d? mieli tok my?lenia, ?e odjebali zajebist? robot? w 90% i olej? pozosta?e 10 to mo?e si? okaza?, ?e wi?kszo?? z tych niby dopracowanych 90% nie jest wcale a wcale tak zajebista jak my?leli. Tak samo rozumowa? ten skurwysyn Smuda: - "Panie trenerze, jaki by chcia? pan wynik w meczu z Rosj?? - Noooo, chcia?bym remis....." No? kurwa, "chcia?bym remis" a ja my?la?em, ?e jak te chuje wychodz? na boisko to po zwyci?stwo, ale nie im si? wbija we ?by ?e remis jest ok...... I tak samo si? przek?ada to na tworzenie gry.... Zawsze wszystko musi by? idealne, zrobione jak najlepiej potrafi?, bo s? tylko lud?mi i na bank co? spierdol?... A jak si? b?d? stara? na 110% to i tak spierdol? tyle, ?e w mniejszym stopniu......
(...)

Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)

Offline Filx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 29, 2015, 10:35:44 am »
No tak SlaveMe, z tym ?e mi chodzi?o juz o finaln? wersj?. Sam napisa?e?, ?e i tak co? spierdola i mi w?a?nie o to chodzi?o. Nie mia?em na my?li, ?e nie musz? wszystkiego jak najlepiej dopracowa?, ale ?e nie wszystko musi im idealnie wyj?? na ko?cu :D

• U?ytkownik
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 29, 2015, 04:51:42 pm »
Heh, no spoko. Po prostu jestem wyczulony na takie tematy po tej jebanej ma?pie w dresie..... :P
(...)

Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)

Offline Filx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 29, 2015, 05:30:35 pm »
I wszystko jasne ;D

Offline wodny

• U?ytkownik
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 29, 2015, 05:35:53 pm »
Jak dla mnie jedyn? rzecz?, która mo?e pogrzeba? t? ods?on? jest online. Reszta mi si? tak podoba, ?e nie mam s?ów. Hype jest u mnie nieziemski i nie b?d? tego ukrywa?. Moi znajomi i rodzina ju? nie mog? s?ucha? o tym "Mortalu".

Dla narzekaj?cych na nowe postacie mam prezent - Josie Rizal z "Tekkena 7":
https://youtu.be/YpkDd4aiPUc

Ko?cówka wymiata! ^-^ :laugh:
As you suffer, we enjoy.

• U?ytkownik
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 29, 2015, 05:41:21 pm »
Ooooooo uwielbiam jak laski p?acz? :) flap, flap, flap, flap, flap......
(...)

Adept 3 czerwca 2010
NITHE AR LITUL,
NITHE AR TRETUL,
KAAR ATH TRET RO
THO KI EFFEL OT ETEROTOT
(...)

Offline Filx

• U?ytkownik
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 10, 2015, 09:47:07 pm »
Kurcz?, przegapi?em stream. Mo?e kto? go stre?ci?, bo nie wiem, czy ogl?da??