Autor Wątek: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 160490 razy)

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #915 dnia: Października 03, 2019, 12:16:06 pm »
Jest discord, Luna tym zawiaduje. Ja niestety nie umiem do tego chujstwa zaprosić za bardzo, więc jeżeli kolega Luna zdecyduje się przeprosić z Mortalem i zaloguje na forum, to pewnie podklepie tu jakiegoś linkacza

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #916 dnia: Października 03, 2019, 03:25:09 pm »
https://discord.gg/Xk38NKM Link wisi na spisie graczy

Offline Janek2k

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #917 dnia: Października 08, 2019, 04:20:51 pm »
Cześć wszystkim!

Ruszył zapis na Polski Turniej Smoka! Turniej ONLINE w MK11 - szczegóły w topicu poniżej
https://mk.honmaru.pl/forum/index.php?topic=2373.0

Offline nunx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #918 dnia: Października 09, 2019, 11:39:42 pm »
Terminator...? Ale to słaba bez wyrazu postac... zmarnowany slot na kogos z mk...  dajcie juz tą Sindel... i oby Fujin sie potwierdzil, bo dlc bedzie mega slabe...
« Ostatnia zmiana: Października 10, 2019, 10:15:34 am wysłana przez nunx »

Offline nunx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #919 dnia: Października 16, 2019, 12:14:38 am »
Cicho coś tutaj...

Mamy już październik... troche czasu od premiery mk 11 minęło... jak waszym zdaniem teraz wygląda lista top 10 postaci? Zaczynając od tej, która Waszym zdaniem jest najmocniejsza w grze... uzasadnienie mile widziane...😉

Offline y0da

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Shimaneiro
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #920 dnia: Października 17, 2019, 10:30:57 am »
Cicho coś tutaj...
Najruchliwiej na polskiej scenie jest na tym discordzie: newbielink:https://discord.gg/6XgEqE [nonactive] - inny niż podany wyżej

Poza tym:
1. Co środę gramy tzw. Wzgórze Smoczej Cebuli - KotH organizowany i streamowany przez 7horxa: newbielink:https://www.youtube.com/channel/UCCrMG2frUfHcFE3Syq1g-sg [nonactive]
2. W tę sobotę jest turniej online organizowany przez Janusza2k: [youtube]7M_xspK43dU[/youtube]
3. W tę niedzielę jest turniej offline na PGA: newbielink:https://www.facebook.com/FightingGamesChallenge/photos/a.1208907799142645/2782450428455033 [nonactive]

edit:
4. Ruszają zapisy do ligi online: newbielink:https://www.facebook.com/groups/2567423520151975/permalink/2629855660575427/ [nonactive]
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2019, 10:44:08 am wysłana przez y0da »

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #921 dnia: Listopada 22, 2019, 07:46:35 pm »
Kurwa!
Te barany tak zjebały Sindel, że teraz cała historia MK nie ma za bardzo sensu...

Offline dragon 668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #922 dnia: Grudnia 01, 2019, 04:01:00 am »
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2019, 04:52:05 am wysłana przez dragon 668 »

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #923 dnia: Maja 07, 2020, 11:58:19 am »
halo halo? Forum znowu w hibernacji? w sumie się nie dziwię. Po tych gościnnych chujowiznach też nie odechciało mi się już grać.

No, ale powiew świeżości trochę nastąpił. Dziadek Tsung chce wszystkich wyjebać i zmienić historię. W sumie to propsuję pana Czarnoksiężnika, bo historia w MK11 była tak chujowa, że koniecznie trzeba ją poprawić i nawet jeśli to on ma za tym wszystkim stać to bierz moją duszę mordo i nakurwiaj! Oczywiście mówię to ironicznie, bo i tak pewnie wyjdzie ciężka padaka. A duszę pewnie oddam wraz ze srebrnikami Boonowi, bo dodatek kupię.

No ale co my tu mamy. Historia - ok, fajnie. Ja lubię mimo wszystko story mode i może choć jakiś jeden ciekawy wątek się pojawi.
Friendshipy - milutko, fajny dodatek
Stage Fatalities - powinny być od pierwszego release'u. Tak to trochę wygląda jak pudrowanie trupa. No, ale zawsze lepiej je mieć niż nie mieć.
Skiny - wyjebane na skiny od zawsze, więc whatever
Postacie - OHO! Tu będzie trochę (ale tylko trochę) konkretniej...

Fujin - W KOŃCU! I naprawdę prezentuje się świetnie. Chociaż... nigdzie nie zauważyłem jego kuszy? Przecież to w końcu Projectile-Kombat. Czym będę nakurwiał z końca planszy, żeby nikt nie mógł do mnie dojść?

Sheeva - wygląda świetnie, co z resztą było wiadome od story. Nie spodziewam się rewolucji w gameplayu, ale wizualny aspekt tutaj na pewno nie kuleje

Robocop - xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

No, może trochę więcej napiszę jak coś więcej pokażą. Czekanko i trochę odświeżenie zajawki jednak.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #924 dnia: Maja 11, 2020, 02:10:54 pm »
No ja też się uśmiechnąłem jak pokazali Fujina. Sheeca mi wisi ale z drugiej strony jakby mieli tam wpierdolić jakiegoś chuja na gościnnych występach to biorę shokankę z otwartymi ramionami. A robocopowi chuj we dupe. Wolałbym w to miejsce Kobrę albo Meata......

Offline Wodzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #925 dnia: Maja 11, 2020, 02:52:12 pm »
Terminator Wymiata !!! Inne postacie nie maja podjazdu  :afro:

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #926 dnia: Maja 12, 2020, 03:22:05 pm »
Terminator Wymiata !!! Inne postacie nie maja podjazdu  :afro:
Dlaczego?

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #927 dnia: Maja 13, 2020, 03:26:10 pm »
odpowiem za niego: bo łatwo się nim gra, ma op combo corner carry i unblockable cośtam na kilku klatkach przez co łatwo nakurwia się leszczy na online. Do tego zawsze był fanem terminatora i cieszy się, że może nim zagrać w grze zupełnie nim niezwiązanej, bo ma w chuju uniwersum MK

inb4 ok, boomer

Offline Nazwa użytkownika:

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #928 dnia: Maja 13, 2020, 10:27:00 pm »
Gameplaye trzech nowych postaci, przy okazji fatality i stage fatality

https://www.youtube.com/watch?v=X9MGizguLXA

trochę śmiesznie, bo w sumie to wygląda lepiej, niż wiele rzeczy i postaci z podstawowej wersji. Fatality z wyrywaniem kręgosłupa jest wspaniałe, stage fatality też znacznie lepsze, niż te sraki z X.

Za to cena to żart, tym bardziej że ta gra i tak się nudzi po godzinie

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #929 dnia: Maja 28, 2020, 03:00:14 pm »
Ok, obejrzałem zakończenie z Aftermath (to LiuGoda oczywiście) więc będą spoilery ale niewielkie. TU SIĘ ZACZYNAJĄ: czyli chodzi mi o to, że wydaje mi się, że następna gra i następny turniej to cofnięcie się do ery Great Kung Lao.

No dobra, i na tej podstawie, przeanalizowałem sobie jak może wyglądać roster pod kątem tego kto technicznie może być uwzględniony, a kto nie.

W tej analizie mam problem jedynie z postacią Scorpiona - nichuja nie wiem jak można to ugryźć, ale Scorpion musi być i chuj, więc dodaję go jako pewniaka z defaultu.

No i teraz tak. Jest kilka postaci, ktore 'technicznie' są możliwe do umieszczenia, ale są albo gównem, albo NRS je średnio lubi, albo akurat średnio wierzę, że mogą obrać ścieżkę pozwalającą na inkluzję tych typów. A są to: Bo'RaiCho, Shinnok, Cetrion, Drahmin, Moloch, Kintaro, Motaro, Onaga, Daegon, Taven, Dairou, Darrius.

No więc jak widzicie to te mniej popularne postacie, ale ogólnie chłopy, które są żywotne, nie są z ziemi i nie podlegają starzeniu tak jak zwykli ludzie.

Jest też grupa postaci, które zostaną prawdopodobnie zastąpieni odpowiednikami z tamtych czasów. Taka grupa to:

Female Nightwolf - praktycznie pewniaczka po tych wszystkich hintach
Great Kung Lao - to akurat pewne
inny Sub-Zero - czyli po prostu jakiś inny Kriomancer z Lin Kuei, a może nawet jakoś postać Grandmastera wpierdzielą też dodatkowo
Enenra - jako zastępstwo za Smoke'a, np opętująca kogoś innego
mnich z White Lotus w stylu Kai'a - jakiś sidekick dla Great Kung Lao
inny Reptile - chociaż chujwie ile ta ich rasa żyje, ale no jakiś jaszczurowaty pewnie się pojawi
inny Tarkatan - też pewnie kobitka jakaś zamiast Baraki
coś w stylu Mileeny - hear me out - NRS nie może sobie pozwolić, żeby 2 gry z rzędu pani Milenka była zbenchowana. Dlatego albo wrzucą ją jako DLC bez związku z historią, albo znajdą sposób, żeby umieścić jakąś niedoskonałą Mileenę z lat poprzednich
Kollector - albo ktokolwiek inny z jego rasy o jakiejś innej specjalizacji
przodek Johnnego Cage'a - z tą swoją superhiper zieloną mocą

Dobra, to teraz postacie, które technicznie są możliwe i mają full duże prawdopodobieństwo na znalezienie się w rosterze

Liu Kang - pełniący funkcję Raidena w tej części
Scorpion - no właśnie, nie wiem jak, ale go umieszczą i chuj. Może jako widmo z przyszłości? Może jako wizję jak Joker w I2? no, będzie na bank
Raiden - jako lesser-god w tym wypadku, pomocnik Liu Kanga wszechmogącego
Fujin - bo pasuje
Quan Chi - bo posiedział na ławce przez 1 grę, a zawsze fajnie mieć jednego czarnoksiężnika więcej niż mniej
Sareena i Ashrah - bo demony z Netherrealmu mogą dać początek ciekawej linii fabularnej
Goro - bo będzie głównym złym ziomem do pokonania dla GKL
Shang Tsung - bo będzie szefem głównego złego zioma
Shao Kahn - bo będzie jeszcze młodym Kahnem i dopiero będzie próbował podbijać inne realmy i może w końcu poznamy trochę jego backstory zamiast bycia po prostu big badem bez mózgu
Sheeva - bo ładnie się pokazała jako DLC i może zadziałać (tu chciałbym np Kintaro, ale nie łudzę się za bardzo)
Reiko - bo stanowczo za długo był postacią nieużywaną
Li Mei - bo może, nie mam za bardzo innych argumentów xD
Nitara - to mimo wszystko ciekawa postać i może zostać w fajny sposób przedstawiona (ew. jakiś male-vampire zamiast niej)
D'Vorah - waham się czy będzie trzecią grę z rzędu, ale raczej ma spory fanbase, więc może to przejść
Erron Black - bo można ciekawie pokazać jak się znalazł w Outworld i co on tu właściwie, kurwa, robi?
Kotal - proste, potrzebuje odkupienia po tym jak go spierdolili w MK11
Geras - tu trochę życzeniowo, ale no to w sumie wieczny Golem, chuj wie kiedy go ta Kronika zaczęła tworzyć
Jade, Kitana, Rain, Tanya, Sindel - cała ekipa z Edenii plus może nawet jakaś dodatkowa postać dla podkreślenia znaczenia tego realmu
Havik i Hotaru - jako przedstawiciele chaos i orderrealmu

No i taki roster mi z tego wychodzi. Oczywiście dodajmy ze 4-5 gościnnych postaci - Kaczor Duffy, Rambo, Motomyszy z Marsa (jako jedna postać), Donald Trump i Tom Brady - i mamy gotowy do opierdolenia produkt. Bez shitowych special force'ów i jebanej rodziny briggsów.

GRAŁBYM (pomijając gościnki)

Ooooo kurwa Purple już rozkminia MK12 a jeszcze MK11 nie ostygł.

No tak, i chuj z tym xD