Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 385323 razy)

Offline Hydro_SMK

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #450 dnia: Kwietnia 18, 2008, 02:56:40 pm »
Czytałem na kotaku (czy jakoś tak) , że krew i wykończenia mają zniknąć !

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #451 dnia: Kwietnia 18, 2008, 02:58:26 pm »
No OK ale czemu akurat Batmany, Supermeny itp. Dla mnie to żenada. Straci na tym klimat i "ciekawość" a to jest tak samo ważne jak grywalność. Nie jest to dobry pomysł z takimi postaciami w MK.
Przeczytaj wypowiedź moją i Dantosa . Tu liczą się pieniądze i ilość sprzedanych egzemtlarzy , a to że my uważamy , iż fabuła osiągnęła równie pochyłą ku dnu , to już inna sprawa . Tytuł jeżeli grywalny , sprzeda się doskonale . Czy The Sims ma fabułe ? Nie ma , tu się tylko gra . Tak samo myślę o MKvsDC

Cytat: deathdealer
2. Co do tytułu nowego MK, to w ogóle jest beznadziejny;). Za długi i byle jaki. Wystarczyło by "Mortal Kombat: (podtytuł - góra dwa wyrazy)"

Nie uważam tak , gdyż podobny tytuł miała gra : Marvel vs Capcom i uważam , że Ed Boon poszedł w te ślady . Żadnych ideologii , żadnych filozofii związanych z grą . Poprostu tytuł który mówi wszystko . Postacie z Mortal Kombat kontra postacie z komiksów DC . Kropka i wszystko jasne

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #452 dnia: Kwietnia 18, 2008, 03:00:56 pm »
W 100 % zgadzam sie z Adeptem

Ten projekt bedzie kompletna porazka albo bardzo duzym sukcesem

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #453 dnia: Kwietnia 18, 2008, 03:02:40 pm »
Przeczytaj wypowiedź moją i Dantosa . Tu liczą się pieniądze i ilość sprzedanych egzemtlarzy
No to też niżej napisałem  ::) Podszedłem do tego z perspektywy fana, który jeszcze wieży, że to sen..

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #454 dnia: Kwietnia 18, 2008, 03:06:14 pm »
To ze MKOnline tak napisalo nie znaczy ze to w 100% prawda, poki co, nadal Midway w tej sprawie milczy.

Najbardziej co mnie ze tego wszystkiego cieszy to plotka (jeszcze zywa!) ze MKvsDC bedzie 2D. :) Scorpion na tym obrazku z noob.com wyglada jak stary znajomy z UMK3. Jesli moje marzenie sie spelni to MK8 bedzie najlepszym mortalem od czasu UMK3. :)

@Adept&Dantos: Sukces? Ale napewno nie taki zeby uratowac Midway od bankructwa. ;) Zobaczcie jaki okazal sie MK:Armageddon. Dostal slabe noty w recenzjach, a i sama gra jest taka sobie. Jesli MK8 ma byc drugim MK:A + postacie DC to naprawde, gdzie tu widzicie sukces?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2008, 03:11:22 pm wysłana przez LK-9T9 »

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #455 dnia: Kwietnia 18, 2008, 03:09:09 pm »
On wyglada raczej jak z mk2  bo ma typowe opaski na ramoinach a sub ma bardziej kalsyczna maske

PS:
A co do 2D to juz by byl kompletny zal

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #456 dnia: Kwietnia 18, 2008, 03:12:11 pm »
No to też niżej napisałem  ::) Podszedłem do tego z perspektywy fana, który jeszcze wieży, że to sen..

Wybacz , nie doczytałem " PS`a " . Pozatym wiara to dobra sprawa , ale zauważ , że mieliśmy serwowaną fabułe , ideologie , historie niezmienioną , lecz ciągle modyfikowaną i rozwiajaną przez około 16 lat ( sic! ) , a to naprawdę jest szmat czasu i mało która seria trwa tak długo . Poprostu kiedyś musiał nastąpić rozłam ciągłości historii i tak oto po szesnastu latach mamy MK Versus DC . Nic nie może wiecznie trwać ;)

Poprostu Mortal Kombat zrobiło krok , który już dawno uczyniło Street Fighter , które stworzyło gre : Marvel Super Heroes vs. Street Fighter . To samo teraz chce uczynić Mortal Kombat , tylko że tu nie zgadzam się z LK-9T9 i nie zrobi tego w 2d jak to uczynił SF , lecz w " next generation " czyli 3d czy cokolwiek tam nowego interaktywnego wymyślili :) .

Bodzio

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #457 dnia: Kwietnia 18, 2008, 03:15:56 pm »
To ze MKOnline tak napisalo nie znaczy ze to w 100% prawda, poki co, nadal Midway w tej sprawie milczy.

Przeciwnie. To nie jest zwykla strona jakiegos fana tylko serwis, ktory chyba jako jedyny jest w stalym kontakcie z Midway. Jak myslisz, skad oni maja ten obrazek? No ale nie bede po raz n-ty przekonywal ze tak jest. Skoro chcesz to sobie rob nadzieje.

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #458 dnia: Kwietnia 18, 2008, 03:21:29 pm »
Chce miec czarno na bialym napisane ze to nie jest fake. :) Anyway, kiedy mozna sie spodziewac nowych informacji (zwlaszcza tych z owej tajnej konferencji)?

Hmm, dobra, chyba juz wiem - jutro.

PS. Ja nadal nie wierze!!!!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2008, 03:26:19 pm wysłana przez LK-9T9 »

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #459 dnia: Kwietnia 18, 2008, 03:26:26 pm »
Ludzie pragnęli kolejnego Mortala i dostaną. Ale moim zdaniem lepszą kasę i co ważniejsze prawdziwszą i zasłużoną dostali by jak stworzyli by Mortala całkowicie od podstaw na poważnie, mrocznego, grywalnego i z dobrą gromadą postaci. Choćby historia toczyła się nawet przed MK1 i ukazywała prawdziwą stronę brutalności. Taki mortal by wzbudził respekt i przywrócił honor. Myślę że by odniósł wielki sukces na skale międzynarodową i by nie tylko nowe pokolenia w niego grały..

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #460 dnia: Kwietnia 18, 2008, 03:26:54 pm »

Cytat: deathdealer
2. Co do tytułu nowego MK, to w ogóle jest beznadziejny;). Za długi i byle jaki. Wystarczyło by "Mortal Kombat: (podtytuł - góra dwa wyrazy)"

Nie uważam tak , gdyż podobny tytuł miała gra : Marvel vs Capcom i uważam , że Ed Boon poszedł w te ślady . Żadnych ideologii , żadnych filozofii związanych z grą . Poprostu tytuł który mówi wszystko . Postacie z Mortal Kombat kontra postacie z komiksów DC . Kropka i wszystko jasne

No ja akurat tych gier nie lubię (tytułów też nie:) Ale to kwestia gustu;) Dla mnie zawsze będzie tylko Mortal Kombat i Soul Calibur/Blade. Maja odpowiadający mi klimat, dlatego tak bardzo boleje nad zmianami i kombinacjami.

To może w ogóle najlepiej "Mortal kombat VIII" - mi by nie przeszkadzało;)


Ok, ja muszę wracać do pracy:(. Miło mi było, postaram się tu czasem wpadać. Trzymajcie sie!

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #461 dnia: Kwietnia 18, 2008, 03:28:07 pm »
W takim wypadku to chyba najlepiej strajkować pod domem Eda Bona

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #462 dnia: Kwietnia 18, 2008, 03:30:27 pm »
L(...) moim zdaniem lepszą kasę i co ważniejsze prawdziwszą i zasłużoną dostali by jak stworzyli by Mortala całkowicie od podstaw na poważnie, mrocznego, grywalnego i z dobrą gromadą postaci. Choćby historia toczyła się nawet przed MK1 i ukazywała prawdziwą stronę brutalności. Taki mortal by wzbudził respekt i przywrócił honor. Myślę że by odniósł wielki sukces na skale międzynarodową i by nie tylko nowe pokolenia w niego grały..

Nic dodać nic ujać. Zgadzam sie w 100%

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #463 dnia: Kwietnia 18, 2008, 03:36:05 pm »
Wlasnie, znakiem firmowalym MK zawsze byly fatality i brutalnosc. Teraz chca z tego zrezygnowac? To jest jak strzelenie gola do wlasnej bramki.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #464 dnia: Kwietnia 18, 2008, 03:39:47 pm »
@Adept&Dantos: Sukces? Ale napewno nie taki zeby uratowac Midway od bankructwa. ;) Zobaczcie jaki okazal sie MK:Armageddon. Dostal slabe noty w recenzjach, a i sama gra jest taka sobie. Jesli MK8 ma byc drugim MK:A + postacie DC to naprawde, gdzie tu widzicie sukces?

Właśnie w tym rzecz ! Mk:Armageddon był taki sobie w ocenie opini publicznej , więc producenci postanowili zerwać z tym co stare i zrobić coś nowego . Takim nowym tworem ma być Mortal Kombat Vs DC Universe . W końcu MKA miało być pożegnaniem z serią taką jaką ją znamy . Jak więc nowy Mortal Kombat może być MKA + postacie z DC ? Moim zdaniem to będzie właśnie coś na miarę nowej generacji , a nie kontynuacja .

Cytat: Hero
Ale moim zdaniem lepszą kasę i co ważniejsze prawdziwszą i zasłużoną dostali by jak stworzyli by Mortala całkowicie od podstaw na poważnie, mrocznego, grywalnego i z dobrą gromadą postaci.
Możliwe , że masz rację . Jednak od dłuższego czasu Mortal Kombat już nie jest żadnym hitem , baa , nawet nie jest żadną rewelacją . Myślę , że twórcy poprostu wyszli temu na przeciw i zamiast zrobić Mortal Kombat od podstaw ( Tak jak Ty sugerujesz ) zrobili/robią coś nowego . Bez przełomu nie ma rozgłosu -> Bez rozgłosu nie ma sprzedaży ( przeważnie ) . Jeżeli to ma być nowość w mordobiciach . Czyli nie powielany czały czas schemat grywalności Tekkena , Mortal Kombat czy Street Fighter , a zupełna nowość to Twórcy na to poszli , bo to się napewno sprzeda , a już z pewnością będzie o tym rozgłos

Cytat: LK-9T9
Wlasnie, znakiem firmowalym MK zawsze byly fatality i brutalnosc. Teraz chca z tego zrezygnowac? To jest jak strzelenie gola do wlasnej bramki.
Całkiem możliwe , ale też jak już pisałem , możliwe , że to inwestycja . Czy się spłaci ? Zobaczymy jakie innowacje przygotowali dla nas autorzy , że aż takie kroki przedsięwzięcia poczynili jak całkowita zmiana charakteru smoczej serii[/quote]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2008, 03:41:59 pm wysłana przez Adept »