Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 385109 razy)

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1740 dnia: Marca 29, 2009, 03:47:54 am »
Niech zrobia wy.........bane Mortal Kombat 9             Go Go chlopaki ...

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1741 dnia: Marca 30, 2009, 01:48:29 pm »
they DO NOT and don't need to spam/infinite.

dlaczego bez infinitow? :( czyzby byly takie proste jak noobsaibota w mkt?

Offline Shihan_Yosuzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1742 dnia: Marca 30, 2009, 08:35:24 pm »
Dano nie odwiedzałem forum ;D hehe...
Dodam coś odsiebie...
Grałem w MK vs. Dc universe niecałą godzinkę u kumpla.
I moje odczucia były o dziwo bardzo pozytywne.
Na poczatku zaznaczę, że nie podoba mi się pomysł łonczenia universum
DC z MK mimo ze lubie oba ;D Ale po prostu do siebie nie pasują.
No.. batmana jeszcze można znieść, ale Supermana (gościu w czerwonych majtach na jasnym kostiumie ;D ? mrok?? taa...)?
Zabolała mnie też liczba postaci która w porównaniu z Armageddonem jest żałosna,
ale też dużo mniejsza niz w Deception.
Aktualne fatality nie są dla mnie do zaakceptowania. Są jeszcze debilniejsze niz te z MK 3.
Zgroza.
Ale co z tego, skoro gra sie w to bardzo fajnie?
Walić klimat, idiotyzmy itd.
W to holerstwo gra się zajebiście.
Całość dużo przyspieszyła w stosunku do ostatnich częsci serii.
Gra się w to jak w coś pomiędzy Mk4 a Deception, z przewagą na moją
ulubioną czwóreczkę. Zawsze byłem zwolennikime szybkich bijatyk, więc nowy mortal
bardzo mi do gustu przypadł.
Dalej. Free Fall kombat i Close Kombat. Kolejny fajny patent ;]
Miłe urozmaicenie. Coś takiego widziałem chyba tylko w Dragon Ball budokai 3 ; D
Fajne.


Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1743 dnia: Kwietnia 01, 2009, 12:49:50 am »
Witajcie po długiej przerwie :D Grałem w nowego mortala jakieś 2h jeszcze przed polską premierą. Jedyne co jest na plus to grafika. Dla mnie połączenie z DC nie pasuje zupełnie. Inny fakt, że ten rodzaj komiksu to nie mój klimat ale psioczyłbym mniej też gdyby połączyli z Street Fighterem lub innymi bijatykami. Chciałem kupić PS3 dla nowego mortala tak jak zrobiłem to w przypadku MK:DA, MK:D bez zastanowienia i pewnie (pamiętam mine mojej kobiety jak wszedłem do empiku wyszukałem Deceptiona, ciach konsole i do kasy xD) Teraz PS3 kusi bardziej Blue-Ray niżli Kombatem. Pocieszam się jednak myślą, że gra dobrze się sprzedaje i to może być zastrzykiem energetycznym dla firmy i nowej części spod smoczego znaku. I tego życzę również Wam, nowego świetnego MK w oprawie i klimacie na jaki zasługuje i oczywiście wielkiego kartonowego pudła z napisem: Mortal Kombat 9, PC DVD-ROM :D

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1744 dnia: Kwietnia 27, 2009, 07:23:46 pm »
Ale cisza co wy na innej stronie internetowej mortal kombat siedzicie czy co ... ? jak co to mi podajcie to chetnie poczytam sobie wasze wypowiedzi  ;D

bronku

  • Gość
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1745 dnia: Kwietnia 29, 2009, 04:18:50 pm »
o czym tu gadac ... trenuj i zapraszam na server MK vs DC .. pozdro

Luna

  • Gość
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1746 dnia: Maja 25, 2009, 10:42:22 am »
Dobra, to i ja wrzucę swoje 3 grosze. Pograłem, polałem się z kumplami i:
- system walki zdecydowanie jest świetny, powiem...najlepszy z tych części 3D wg mnie. Spadanie na niższe kondygnacje aren i przebijanie przez budynek mega (trochę skojarzeń z DoA ale tutaj jeszcze jest co robić w locie).
- postacie jakie są każdy widzi, mi osobiście nie pasują rajstopkowicze na całej linii, aczkolwiek można nimi nie grać:)
- bilans postaci - pożoga, albo nie umiem grać w MK nowe albo taki Scorpion to megaboss połączony z wciulbadassem. Jednym słowem...są gorsi i gorsiejsi a nad nimi wszystkimi Scorp.
- areny - wg mnie za mało i zbyt mało charakterystyczne, choć te od strony MK są lepsze. Piekło zdecydowanie rządzi.
- graficzka trochę taka średnia, aczkolwiek poobijane mordy miło się prezentują, inna sprawa, że gdyby nie DC to i bardziej by może Midway poszalał w tym temacie.
- tryb story bardzo mile mnie zaskoczył, jednak widać że byle noob (nie saibot) nie pisał tego
- Baraka - mój ulubiony fighter - to piczka jakaś:( I szlachtowańsko nie ma powera i juchy na litry:( Ale Davidkoz i tak miał ze mną problem;p



Podsumowanie dał bym 7-8/10 myślę. Magia działa. Teraz wracam do MK2 i zapraszam chętnych na spar;p

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1747 dnia: Czerwca 11, 2009, 06:10:40 pm »
Ja jeszcze nie posiadam tej gry..... więc nie będę się wypowiadał ;)
Grę zamówiłem we wtorek w "empiku" i powiedzieli mi żebym przyszedł w poniedziałek lub wtorek po odbiór.... nie mogę się doczekać!
Jak już będę mieć tą grę i ją "przestudiuje" to podzielę się z wami moimi wrażeniami jak i pozytywnymi i negatywnymi.....
Ale jedna rzecz mnie zszokowała :O
Jak byłem w empiku to Mortal'a nie było na pólkach a tydzień temu jeszcze był i się spytałem czy została wykupiona ta gra a pani mi powiedziała że WYCOFALI BO NIKT NIE KUPOWAŁ JEJ, jak by było tego mało to w empiku [kieleckim w galerii echo (Tesco)] zmniejszyli cenę z 239 zł do 93,90 złotych bo myśleli ze ktoś będzie kupował lecz nikt nawet po zmniejszeniu ceny nie kupił i wycofali Mortala z Empiku i można teraz tylko zamawiać!
 :/SZOK Mortal Kombat upada, teraz się liczy tylko dla fanów, nie jest już tak popularne jak MK, MK II, MK3 itd..... Pozdrawiam :)

Luna

  • Gość
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1748 dnia: Czerwca 11, 2009, 11:38:07 pm »
Bo kiedyś robiono gry dla zabawy/przygody, teraz robi się pod odbiorców. Niestety wynik tego taki, że część dobrych serii upadła. Ale nie ma co się oszukiwać, jeśli chodzi o MK w 3D to ten z DC serio jest najlepszym.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1749 dnia: Czerwca 12, 2009, 11:48:16 am »
Luna może i jak narazie jest najlepszym MK vs DC w 3D (może bo ja nie posiadam jeszcze tej gry i mi trudno ocenić) ale Ed wypowiadał się ze ruszy (czy ruszyła xD) produkcja Mortal Kombat 9... Mam nadzieje że jak zawsze Ed się postara i nas zszokuje nową produkcją....

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1750 dnia: Czerwca 12, 2009, 11:53:39 am »
Prace nad kolejnym MK ruszyły a Midway upada...
Widać jednak że Boon jest jak jakaś nie pohamowana siła której nic nei powstrzyma i chce robić kolejnego MK....  :P

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1751 dnia: Czerwca 12, 2009, 12:47:11 pm »
Mam pytanie...
Jak sądzicie czy Midway sprzeda praw do Mortal Kombat?
Czy myślicie że się Midway jednak wygrzebie z tego...?
Przypominam że Midway jest zadłużony na 40 milionów!

Luna

  • Gość
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1752 dnia: Czerwca 12, 2009, 01:14:54 pm »
Osobiście będę szerzył herezję ale...mam nadzieję że sprzedadzą prawa. Chciał bym aby chwyciło je EA no ale jak to będzie wyglądać nikt nie wie. Boon na obecnym etapie swojej twórczości nie jest w stanie zrobić lepszej gry niż MKvsDC (mowa o systemie). Ja wierzę w to że temu tytułowi NAPRAWDĘ potrzeba świeżej krwi. Wtedy jest opcja, że dostaniemy MK jakiego wszyscy oczekują, zbalansowanego, KRWISTEGO i poważnego.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1753 dnia: Czerwca 12, 2009, 01:16:58 pm »
E tam, większość moich kumpli mortalowców uważa tak samo, że Midway powinno sprzedać prawa autorskie do MK. Żadna to herezja. Ot antylitania na czasy przejściowe

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1754 dnia: Czerwca 12, 2009, 02:38:14 pm »
Luna EA???  :o
Bez przesady, kurde EA by pogrążyło serie Mortal Kombat...
Rozumiem Namco.... To bym zniósł, ale EA???
To by była katastrofa.... (WEDŁUG MNIE)
Ale najlepiej by było jak by MIDWAY nie sprzedawał praw do Mortal'a...
Bo np. Namaco co oni wiedzia o Mortal'u charakter sub-zero lub scorpiona i wgl? A Ed wie...
Albo nie wyobrażam sobie żeby EA tworzyło nowe postacie do Mortal'u.... No co chcecie żeby EA tworzyło jakiegoś Superman'a i wgl?(I by tylko pokopali całą historie Mortal Kombat)!
Mortal Kombat to nie jest ich żywioł...
Ale ja myślę że Ed nie sprzeda praw Mortal Kombat bo to dzięki Mortalowi Midway stało się sławne... (Przecież Mortal bez Midway praktycznie nie istnieje tak samo jak Midway bez Mortala)
Ed nie da Mortala w inne ręce.
Na pewno wygrzebią się z tego!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2009, 02:41:07 pm wysłana przez Cobra »