Autor Wątek: STOP ACTA!  (Przeczytany 28780 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: STOP ACTA!
« Odpowiedź #60 dnia: Lutego 01, 2012, 12:16:22 am »
Widzę że sie wszyscy osrali jak ACTA ruszyło do boju.... Przejrzałem sobie temat pobierznie... Nie wiem o co tyle hałasu. ACTA to tylko system więc daje sobie uciąć lewe jajo, że góra pół roku ktoś wymyśli 'legalne np. ogladanie filmów' w necie..... To, że ktoś się w końcu dojebał do jebanych złodzieji uznaje za jak narbajdziej szłuszne...... A jeśli chodzio Aonimowych... Niech tak robią dalej to ktoś im się dobierze do dupy.... Dopóki atakują strony totalitarnych rządów i fora pedofilskie  [tak, wiem Adept .... wytrzymaj...] wszysko jest ok. Jak się komuś dopierdolą do kasy to ich wypierdolą w kosmos...Takie jest moje zdanie...

Przeprsiłbym za wulgaryzmy ale mam za bardzo wyjebane....

Offline internauta1

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: STOP ACTA!
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 10, 2015, 12:01:30 am »
Reforma prawa autorskiego w UE- skutek protestów anty ACTA w Polsce i w UE. Reforma prawa własności intelektualnej ma się skupiać przede wszystkim na próbie wprowadzenia zapisów z ACTA tylnymi drzwiami w związku z powyższym jeśli jeszcze nie podpisałeś/aś to apeluje o podpisanie petycji w sprawie reformy prawa autorskiego.Wiem iż tekst petycji nie jest doskonały ale moim zdaniem i tak warto podpisać zwłaszcza biorąc pod uwagę niedawno ujawnione dowody przez organizację Laqadrature du Net , a mianowicie dowody , które wskazują na to iż europejska reforma prawa autorskiego ma się opierać głównie na wzmocnieniu egzekwowania praw autorski  :) Dlatego w związku z nowo ujawnionymi dowodami przez Laqatrature du Net jeszcze raz apeluję o podpisanie petycji  :) Proszę również o promowanie petycji w mediach społecznościowych:). Potem zostanie narzekanie , a teraz możemy coś jeszcze zrobić w tej sprawie:).

newbielink:https://secure.avaaz.org/pl/petition/Komisja_Europejska_Reforma_prawa_autorskiego/?cyEyNhb [nonactive]


Ps.
Jest jeszcze jeden powód w związku z , którym zachęcam do podpisania wyżej wspomnianej petycji, a powód jest następujący, iż każdy w świetle prawa autorskiego jest przestępcą nawet osoba, która robi mema czy umieszcza własny filmik na youtubie na , którym słychać muzykę. Jest jeszcze wiele innych przypadków:)


Rejestracja w celu reklamowania swojej petycji, co jest niezgodne z przeznaczeniem forum. Ban.
« Ostatnia zmiana: Marca 10, 2015, 06:00:39 am wysłana przez johnx »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: STOP ACTA!
« Odpowiedź #62 dnia: Marca 11, 2015, 11:39:31 am »
Buahahaahah. Dobrze tak piratowi! Weź w ogóle skasuj tę żałosną petycję.