Autor Wątek: OFFTOP ver. 2.0  (Przeczytany 105139 razy)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #300 dnia: Lutego 13, 2011, 09:26:42 pm »
HAHAHA ;D dobre to było Martins ;D Gdybym wzorował się na hałsie to pewnie powiedziałbym gizmowi to co myślę - ale jednak się powstrzymałem :). Druga sprawa... Liver jest ode mnie kilka latek młodszy... Wiernym towarzyszem może zostać każdy - z wyjątkiem Tobie bo za cienki jesteś :D joke ofkros :)

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #301 dnia: Lutego 13, 2011, 09:27:07 pm »
[...]przyszedł tylko Cobra i facepalma pierdolnął (jak według robaczka i Bodzia on jest mądry to ja nie mam pytań).[...]

Jestem na tyle mądrą osobą, że każdej rozmowy na shoutboxie nie uważam za "oficjalne spotkanie Coberka"...



Z kolei LiveforFun to wierny towarzysz Johnxa w forumowym hałsowaniu. Młodość ma swoje prawa (czasami niestety)...

Barman ! Proszę mu polać !
No, ale jak, to już pisałem : "Każdy alfons musi mieć dziwkę"

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #302 dnia: Lutego 13, 2011, 09:39:47 pm »
Tak Cober... Masz świętą rację... Każdy alfons musi mieć swoją dziwkę... Tyle, że jedna mi nie wystarczy... Chyba założę temat: "I Ty możesz zostać kur*ą " johnxa" :P oraz zadedykuję go autorowi posta, który mówi że hałasuję na forum :P joke :P
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2011, 12:09:11 am wysłana przez johnx »

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #303 dnia: Lutego 13, 2011, 11:36:39 pm »
...Gdybym wzorował się na hałsie to pewnie powiedziałbym gizmowi to co myślę...
Drogi Przemysławie dyskusja polega na wymianie poglądów z inną osobą więc nie powstrzymuj się mówić rzeczy o których myślisz, o ile one są zgodne z regulaminem forum, ale uważam że jesteś osobą która reprezentuje dobry poziom więc nie sądzę że byś używał jakiś wulgaryzmów które to chyba nie koniecznie zgadają się z regulaminem forum (jeśli jest inaczej poinformujcie mnie, bo nie czytałem regulaminu  ::)).Dochodząc do sedna sprawy prosił bym o udzielenie komentarza o którym mówiłeś, nawet jeśli jest to konstruktywna krytyka, ponieważ jedynie krytyka jest w stanie otworzyć ludzkie oczy na błędy które się popełnia.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #304 dnia: Lutego 14, 2011, 12:04:57 am »
Dogi Gizmo... Cytat który zamieściłeś był po prostu głupim żartem (nie miał być śmieszny) z mojej strony. Raz na shoucie powiedziałem, co zrobiłbym gdyby ktoś doczepił się newsów na mojej stronie tak jak to zrobił pewien user w temacie dot. Strony MKC (zresztą słusznie :D joke). Napisałem wtedy coś takiego: "na msc. Moda podpisałbym się pod jego postem słowami: nie wpier#$&%j się w nieswoje sprawy" :P Krótko mówiąc nie miałem nic na myśli mówiąc, że coś bym Ci napisał :) Lubię stresować ludzi :P

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #305 dnia: Lutego 20, 2011, 12:13:11 am »
No Hell/Scoropions Lair była już od UMK3 ale ta wersja przypomina MKvsDC:


O ile dobrze mi wyświetla [biały napis na niebieskim tle] to muszę powiedzieć jedno: Arenka zarąbista... Nie dziwię się, że Midway zbankrutowało...

Offline Zwyrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #306 dnia: Lutego 23, 2011, 03:40:40 pm »
W sumie niezwiązane z samą grą, ale niezły plagiat...

http://www.jysk.fi/pl/4/58/644/647/1229570/a/catalog

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #307 dnia: Lutego 23, 2011, 07:44:16 pm »
No Hell/Scoropions Lair była już od UMK3 ale ta wersja przypomina MKvsDC:


O ile dobrze mi wyświetla [biały napis na niebieskim tle] to muszę powiedzieć jedno: Arenka zarąbista... Nie dziwię się, że Midway zbankrutowało...

Zbęda ironia... nie iwem czemu Warehouse banuje swoje obrazki i temu masz to a nie coś innego, ale pewnie juz sam siędomysliłes ;)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #308 dnia: Lutego 23, 2011, 08:04:15 pm »
Dlaczego byłem ironiczny? I love drama :)

robaczek

  • Gość
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #309 dnia: Lutego 23, 2011, 08:07:52 pm »
Zbęda ironia... nie iwem czemu Warehouse banuje swoje obrazki i temu masz to a nie coś innego, ale pewnie juz sam siędomysliłes ;)

Jeśli płacisz za transfer danych i to często niemałe pieniądze, to odpowiedź wydaje się zbędna. Zwłaszcza, że strona ta jest jedną z popularniejszych. To teraz wyobraź sobie rachunek, gdybyś był adminem tej strony i tak z 5000 osób (jak na międzynarodową społeczność, to i tak niewiele) by sobie tak po 4 obrazki powstawiało na fora, czy inne bzdety i za każde jego wyświetlenie musiałbyś płacić? Chyba wystarczająco obrazowe, co? ;)

PS. Tak przypominam, bo już kiedyś była prośba, by nie wstawiać obrazków z MKW, ale widać mało pomogło.
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2011, 08:09:53 pm wysłana przez robaczek »

Offline bronku_sub_zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #310 dnia: Lutego 24, 2011, 03:27:42 pm »
osobiscie wolalbym, zeby Jax wygladal jak w MK2 bez zadnych urozmaicen w stylu zelaznych rak. Jax to przyklad twardego h*ja, zreszta sam w filmie gdy walczyl z Motaro dopiero po zdjeciu mechanizmu go zbastowal ;)

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #311 dnia: Marca 06, 2011, 10:35:28 am »
Zabijacie ten temat

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #312 dnia: Marca 06, 2011, 01:17:44 pm »
Mój i tak budzi więcej strachu! :D

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #313 dnia: Marca 10, 2011, 09:28:43 pm »
No to mówię żeby maciusia zbanować no...

Yyyy sam się zbanuj jełopie.

Bodzio

  • Gość
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #314 dnia: Marca 10, 2011, 10:06:54 pm »
No to mówię żeby maciusia zbanować no...

Właśnie przez takie prowokacje robi się tutaj niepotrzebny zamęt. Dlatego na ten temat szczególnie będziemy mieć teraz oko.