Autor Wątek: Własne MK  (Przeczytany 35142 razy)

Offline Jarzyk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Własne MK
« Odpowiedź #15 dnia: Września 12, 2005, 04:23:18 pm »
Co jako bonus? Cyraxa czy miecz?  :P  

Wracając do tematu - wybrałem nawet zawodników, może niedługo umieszcze wam screen z ekran wyboru zawodnika  :lol:

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Własne MK
« Odpowiedź #16 dnia: Września 12, 2005, 04:26:01 pm »
Cytat: "Jarzyk"
Co jako bonus? Cyraxa czy miecz?  :P  

Wracając do tematu - wybrałem nawet zawodników, może niedługo umieszcze wam screen z ekran wyboru zawodnika  :lol:


Cyraxa i miecz  :D. Co do screena to bardzo bym chciał zobaczyć coś ty tam wykombinował  :P

Offline Jarzyk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Własne MK
« Odpowiedź #17 dnia: Września 12, 2005, 04:29:06 pm »
aaaaaa wlepiłem troche postaci z MKT jako obrazek i tylko tyle mam :P

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Własne MK
« Odpowiedź #18 dnia: Września 12, 2005, 04:31:49 pm »
Aha myślałem, że robisz grę i prosto z niej sciągniesz screena  :P

Offline Jarzyk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Własne MK
« Odpowiedź #19 dnia: Września 12, 2005, 05:50:41 pm »
Cytat: "Malvado"
Aha myślałem, że robisz grę i prosto z niej sciągniesz screena  :P


No sorry, ale programować to ja nie umiem  :P A jeżeli chcesz zobaczyć screen to kilknij w link:http://bb.domaindlx.com/mkisland/FanArts/MKA_1.bmp

Offline Hardy

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Własne MK
« Odpowiedź #20 dnia: Września 15, 2005, 05:04:10 pm »
Własne MK?? Co wy mówicie?? Jak je zrobić?? Ale tak że się na nim gra??!! :shock:  :shock:  :shock:

Offline Blizbor81

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Własne MK
« Odpowiedź #21 dnia: Września 15, 2005, 06:34:35 pm »
A może wogóle własne mordobicie zupełnie od nowa? :)

Offline Hardy

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Własne MK
« Odpowiedź #22 dnia: Września 15, 2005, 06:35:37 pm »
No ale nic nie rozumiem z waszych postów prosze powiedzcie mi o co chodzi  :shock:

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Własne MK
« Odpowiedź #23 dnia: Września 16, 2005, 06:23:31 pm »
Hmmm....Może "Tworzą" Własne Mortal Kombat  :D

Offline Jarzyk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Własne MK
« Odpowiedź #24 dnia: Września 16, 2005, 06:45:45 pm »
Nie tworzymy, tylko ja zapytałem się czy da się w łatwy sposób zrobić MK!

Offline Spine

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Własne MK
« Odpowiedź #25 dnia: Września 21, 2005, 06:22:29 pm »
co do formatu to lepiej jpg niż BMP, załadowało by się 10 razy szybciej,
a to screen z mojej gry 3d ;) - jeszcze dużo do zrobienia, ale tej sceny nie wykonałem w 3ds max, ani żadnym programie graficznym, tylko napisane wszystko w C++ z użyciem OpenGL :)



a co do Cyrax'a to hmmm, musiałbym mieć jego model z teksturą :D
no i model jego miecza również :)

Offline Jarzyk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Własne MK
« Odpowiedź #26 dnia: Września 25, 2005, 11:12:12 am »
Po co model miecza? Ten, który masz na zdjęciu (tylko niebieski lub żółty :P) a model Cyraxa - z tym gorzej!

Offline GOUKI

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Własne MK
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 16, 2005, 07:29:10 am »
No to jak wkońcu z tym programem do zrobienia własnej gierki, jest ktoś chętny do pomocy. Mam cały projekt ulepszonej wersji MK2 ale z nowymi aktorami...chciałbym wysłać to developerom Mortala i pokazać co tracą robiąc teraz tylko 3D.
Nie myslcie że to jakaś lipa, tenuję sztuki walk odkąd ukończyłem 11 lat- Shotokan oraz Muay-Thai, moja dziewczyna też trenuje i pragnie wcielic się w Mileenę. Rzeźbimy się na siłowni mażąc chociaż o zrobieniu DEMO, naszym zdaniem najlepszy Mortal Kombat to ten 2D (aktorzy dodają realizmu).Na co dzień zajmujemy się tworzeniem filmów-Mortal w planach :D
Jestem w stanie wynająć profesionalne studio(z niebieskim/zielonym tłem)by postacie były w  jak najwyższej jakości, sekwencje byłyby nagrywane a potem ładnie nakładane na tło (tło też ulepszone) potrzeba tylko chetnego do pomocy od strony technicznej (jestem totalnie ciemny jesli chodzi o programowanie itp).

Offline Spine

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Własne MK
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 16, 2005, 07:44:14 am »
Wydaje mi się, że teraz też używają aktorów ;)
Możliwe nawet (nie oglądałem filmików z tworzenia - jeśli takowe są udostępnione), że robią tak jak w najnowszych filmach 3D :) - aktor jest w specjalnym kombinezonie i jego ruchy rejestrowane są przez komputer ;) Tekstury też mogą być tworzone na podstawie wyglądu aktora ;) Bo przecież digitalizowane postaci to był główny atut MK...

Offline GOUKI

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Własne MK
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 16, 2005, 07:49:08 am »
Cytat: "GOUKI"
No to jak wkońcu z tym programem do zrobienia własnej gierki, jest ktoś chętny do pomocy. Mam cały projekt ulepszonej wersji MK2 ale z nowymi aktorami...chciałbym wysłać to developerom Mortala i pokazać co tracą robiąc teraz tylko 3D.
Nie myslcie że to jakaś lipa, tenuję sztuki walk odkąd ukończyłem 11 lat- Shotokan oraz Muay-Thai, moja dziewczyna też trenuje i pragnie wcielic się w Mileenę. Rzeźbimy się na siłowni mażąc chociaż o zrobieniu DEMO, naszym zdaniem najlepszy Mortal Kombat to ten 2D (aktorzy dodają realizmu).Na co dzień zajmujemy się tworzeniem filmów-Mortal w planach :D
Jestem w stanie wynająć profesionalne studio(z niebieskim/zielonym tłem)by postacie były w  jak najwyższej jakości, sekwencje byłyby nagrywane a potem ładnie nakładane. Potrzeba tylko chetnego do pomocy od strony technicznej (jestem totalnie ciemny jesli chodzi o programowanie itp).
to taka maluta próbka background`u,bawiłem się w projektowanie innej bijatyki 2D i tak wyszło :D

newbielink:http://img213.imageshack.us/full.php?image=projekt5cf.jpg [nonactive]