Autor Wątek: To co kochamy najbardziej  (Przeczytany 17854 razy)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 16, 2007, 10:13:56 pm »
Powiem ci szczerze że chciałbym być w twoim wieku teraz i przezyc to jeszcze raz, Ten wiek był moim nejlepszym Wiekiem 14-16 lat to były czasy (Mk1,MK2,MK3,MK4:-), heheh Only Mortal i Mortal!!

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 17, 2007, 09:56:29 am »
Taaa, najlepsze czasy MK, a szczególnie najwięcej to pykałem w MK3 i MK4.
Co do marzeń za granice: Chce wracać do Polski!!. Nie ma to jak swój własny kraj, kultura i obyczaje. Kto tego nie zna, to chce wyjechać. Ja wiem i chce wracać  :D

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 17, 2007, 10:39:34 am »
Mieszkałem w Londynie przez 3 miesiące, wrociłem ze względu na szkołe, ale teskniłem za rodziną i bliskimi. Ale Nadal planuje wyjechac w celach zarobkowych. Nasz kraj jest piękny ale niestety nasze zarobki sa straszne.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 17, 2007, 03:46:17 pm »
Hmm do Angli pojechać też bym chciał ale narazie to co tu jest mi wystarczy :) Mam nadzieję że za rok,dwa będe mógł sobie tam zamieszkać na pare dni :D Nie mam zamiaru tam pracować ale troche pozwiedzać i zobaczyć jak tam jest bo nigdy nie byłem. Ja najwięcej czasu poświęciłem Mortalowi jak miałem 10-13 lat to się grało cały czas :)
_________________FURY MK____________________

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 18, 2007, 05:03:55 pm »
Już pakuję do neta moje filmy :) . Niestety wysyłam je do r...[zablokowana domena]...e (nie na youtube) ponieważ ja Was mniej więcej ";znam;" dla was mogę te moje filmy dać :) . Niestety to jest zbyt wielkie ryzyko wgrywać to na youtube, no bo ja mam takich debili w klasie, no i niedaj panie boże jak oni to zobaczą, to po prostu będzie masakra :? (po prostu ludzka głupota). A tak pozatym to YouTube trochę pogarsza jakość filmu (i to nawet nie trochę!!). Myślę, że chyba musiałbym założyć osobny temat o tym, no bo zapewne będzie off-topicowania że ja cię chrzanię :D . Linki będą już niedługo. (filmy spakowałem na 3 RAR'y, ponieważ w jednym by się za cholerę nie zmieściły. Niestety trochę dużo warzą :? . Każdy waży z niecałe 100MB).

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 10, 2007, 05:04:42 pm »
SIM: Jeżeli chcesz spełnić swoje marzenie, to wchodź tu!! :wink: :
http://allegro.pl/item194180685_obudowa_killer_instinct_program_mortal_kombat_4.html
tyleże w innej obudowie jest.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 11, 2007, 12:42:08 am »
He, he. Obudowa z Killer Instinct, dobre.
Na eBay jest oryginalny automat z grą za $280 czyli na polskie jakieś 770zł a na allegro widzę, że jest za równe 700zł :D
No cena jak na razie nie na moją kieszeń choć dość niska :wink:

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 30, 2007, 06:23:53 pm »
HAHAAA!!!! HAA JA PO PROSTU NIE WIERZĘ!!!!! MAM JUŻ MORTAL KOMBAT 2 NA SUPER NINTENDO!!!!! Najdokładniej to umówiłem się o z gościem z TEJ aukcji: http://www.allegro.pl/item194801835_6_najwiekszych_hitow_na_snes_/_zobacz_koniecznie/.html
No i jego cena minimalna nie została osiągnięta, i zgodził się, żeby mi sprzedać tylko tego samego mortala!!!!! No i przy okazji kupiłem od niego myszkę do SNES'a ;)!!! ALE JA JESTEM CHOLERNIE ZADOWOLONY!!!!! Jeżeli jeszcze będę miał MK3 na SNES'a, to już świat będzie cudowny :) !!!!!!!!!!

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 14, 2007, 06:31:39 pm »
Cytat: "Chameleon"
Tylko byłem na tej pierwszej stronce :wink: . Ale na innych nie i na pewno mi się bardzo przydadzą. Dzięki wielkie!!! Chociaż, faktycznie, jestem w bardzo młodym wieku, no ale naprawdę może nie głupie się chyba przyznawać, ale ja 14 lat mam :P  (w tym roku skończę 15). No i z tym mówiąc, ja mam takie głupie wrażenie i uczucie, że chyba jestem tu najmłodszy na tym forum!!!! No bo skoro inni to już marzą sobie w najbliższym czasie jakieś wyjazdy za granice i inne takie podobne sprawy :shock: .
A co do moich filmów to niektórę mogę Wam dać, tylko je wgram gdzieś :P (jakby co nie zdążę dzisiaj).

Nie martw się, ja też jestem w twoim wieku, więc nie jesteś najmłodszy.
A moje mażenia to:
emulator konsolek nowych generacji taki jak MAME, żeby chodziły Mortalki, bo w żadnego od MK Da w góre nie grałem, a chciałbym też mażenie.
ps. Emulator oczywiście nie emulowałby WII. No bo jak?

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 23, 2007, 10:43:31 pm »
Hehe, jest mi niezmiernie miło słyszeć to, no bo nie jestem sam :P  :) . Mówię szczerze. Hhhhhmmmmm, a pozostali forumowicze nie mają marzeń :) ????? Dziwne.

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 23, 2007, 10:57:34 pm »
Marze o tym aby wyjechac do USA i tam mieszkac znajac jezyk angielski (amerykanski) na poziomie native speakera po skonczeniu filologii angielskiej z wyroznieniem. Po ulozenia sobie zycia w USA wychechac w dluga podroz do kraju kwitnacej wisni i poznac wszystkie tajemnice Japonii...  :roll:

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 13, 2007, 02:48:54 pm »
Cytat: "$nake"
Marze o tym aby wyjechac do USA i tam mieszkac znajac jezyk angielski (amerykanski) na poziomie native speakera po skonczeniu filologii angielskiej z wyroznieniem. Po ulozenia sobie zycia w USA wychechac w dluga podroz do kraju kwitnacej wisni i poznac wszystkie tajemnice Japonii...  :roll:

A ja chcę znać wszystkie sztuki walki i speciały z MK no i walczyć bronią meczem. Hahaha,

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 22, 2007, 06:12:44 pm »
ja marze o pieniadzach( ale materialistka zemnie :P ) o wyjezdzie do egiptu, rozwiazac mit o krolu arturze :P no i jeszcze nauczyc sie kilku sztuk walki ( marzenia nie do spelnienia :P)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 23, 2007, 09:01:14 am »
A mnie się marzą figury postaci z MK poweidzmy wielkosci tak nie mniej niż 1m 50cm. No i muzeum historii mk bym załozył :p

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
To co kochamy najbardziej
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 27, 2007, 06:20:59 pm »
Cytat: "Mkmaniak"

A ja chcę znać wszystkie sztuki walki i speciały z MK no i walczyć bronią meczem. Hahaha,

Cytat: "Mileena"
no i jeszcze nauczyc sie kilku sztuk walki ( marzenia nie do spelnienia :P)


Ej , nie rozumiem Was ;-) I niby dlaczego to jest nie do spełnienia ? Oczywiście o ile poznanie wszystkich Sztuk Walk jest nie możliwe , o tyle nauczenie się kilku stylów jest już możliwe jak najbardziej =)

Mkmaniak -> Jazda na Iaido - Sztukę walki poświęconą walką mieczem i jego szybkiego wyciągania :-)