Autor Wątek: Mortal Kombat 4 Strip  (Przeczytany 2463 razy)

Offline ryu116

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 4 Strip
« dnia: Kwietnia 21, 2009, 04:53:21 pm »
Witam wszystkich "MKfankowiczów"
Ostatnio wygrzebałem ze starych śmieci cudowną perełkę jaką jest Mortal Kombat 4. Bez zastanowienia ruszyła w napędzie i po 2 sekundach gra już była na moim twardzielu. Jednak grafika tak mnie raziła że, natychmiast wdusiłem ESC po czym googlowałem  w poszukiwaniu jakiegoś patha poprawiającego grafę.
I znalazłem o to na waszej stronie path o nazwie Mortal Kombat 4 Strip.
Mam jednak z nim dosyć duży problem bo wypakowałem całą zawartość do katalogu głównego po czym pootwierałem wszystkie Pliki wsadowe MS-DOS poczynając od BEGIN poprzez Continue a kończąc na GFX-ALL ( oczywiście po uruchomieniu każdego Pliku komputer pracował także wszystko "chyba" zrobiłem prawidłowo) i nie zauważyłem żadnych  
polepszeń w grafice, żadnej dodatkowej opcji w ustawieniach graficznych nie dostrzegłem i nie wiem w czym problem.

Plik readme czytałem jednak jestem lewa noga z angielskiego i "aż" tak skomplikowanych rzeczy nie dam rady "obcykać" bez waszej pomocy.
Tak więc... POMOCY !!!

Edit.
I co nikt mi nie pomoże :/ ???
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2009, 08:13:19 pm wysłana przez ryu116 »

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 4 Strip
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 21, 2009, 10:59:24 pm »
Program ten nie służy do, jak to ująłeś, "polepszania grafiki", a jedynie do edycji tekstur. Mam nadzieję, że takie wyjaśnienie cię zadowala. Dodam też, że nie ma programu, który "polepszyłby grafikę" w jakiejkolwiek grze MK. Jest jaka jest i albo się ją zaakceptuje albo nie.