Autor Wątek: Mortal Kombat: Shaolin Monks - dyskusja ogólna  (Przeczytany 58589 razy)

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #15 dnia: Września 05, 2005, 07:40:33 am »
OFFTOP: bez przesady... nie robmy wojny miedzy forami, bo w tym najmniejszego sensu nie widze. Ja na tekken.pl sie dobrze czuje, a i do owego Admina nic nie mam, On wyraza swoje zdanie i nie jest jakims antyfanem MK tylko Mu sie po prostu nowe czesci nie podobaja (tak jak mi). Moge nawet zacytowac
Cytuj
(chociaz nikt nie pokonal mnie w najlepsza czesc i w sumie spedzilem przy niej wiecej godzin, niz we wszystkich Tekkenach razem wzietych)

Miał na myśli MK2. Drodzy Panowie... troche dystansu....a co jeszcze do tekken.pl dobre forum i swietni ludzie. KONIEC OFFTOPU. (Do dlaszej dyskusji na ten temat proponuje zalozyć nowy topic)

Offline tHrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #16 dnia: Września 05, 2005, 03:50:48 pm »
Cytat: "Ana"
On wyraza swoje zdanie

Mam je w d**ie ... Skoro nie lubi MK .. wporzadku, ale niech nie mowi o ludziach, ktorzy lubia, ze zyja w swiecie Matrixa ... A z resztą walić tego capa ... <END OFFTOP>

Co myślicie o postaciach z SM ????
Według mnie postacie ok (narazie na renderach) .. Sub-Zero, Scorpion, Kung i Liu wymiatają, ale nie moge z Reptile ...  :?  Co sadzicie o jego wyglądzie ? Fajnie wygląda jego metamorfoza, jednak w SM wygląda conajmniej dziwnie  ...  :wink: A co wy o tym myślicie ?

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #17 dnia: Września 05, 2005, 04:08:43 pm »
Ja Nie Moge Sie Doczekać MK:Shaolin Monks a Zresztą Te Wszystkie Tekkeny,Dragon Balle Idą Na Dno Przy Mortal Kombat!!





MORTAL KOMBAT WYMIATA!!!!!!!!!!

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #18 dnia: Września 05, 2005, 06:28:26 pm »
Reptile najlepiej wygladał w MK4 i chyba wowczas mi sie nim najlepiej grało... Teraz to tragedia:/ jakby mial skarpete na łbie...
tHrol prosze... a jakby jednak on tu wszedl?

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #19 dnia: Września 06, 2005, 08:07:43 am »
Co do Reptila to moim zdaniem fainie wygląda, lepiej niż w Mortal Kombat Deadly Alliance. Nie podoba mi się gemba Kung-Lao jakaś taka smentny :) Podoba mi się ubranko Raidena wymiata. Jestem ciekawy Kintar'a i Shao-kahna.

Gunman

  • Gość
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #20 dnia: Września 06, 2005, 11:37:59 am »
A ja zdzieram z tego jak Reptile gryzie w łeb Johnego :p :p

Offline tHrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #21 dnia: Września 06, 2005, 11:53:15 am »
Cytat: "Gunman"
A ja zdzieram z tego jak Reptile gryzie w łeb Johnego :p :p

Hahaha ... Fakt .. :D To jest jedyny zOnk w tym całym intrze ...  :?  Jedyna scena, która (mi) sie nie podoba .. \Sonka ładnie nóżkami zamiata w Kano ;)

Offline Marv

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #22 dnia: Września 06, 2005, 12:11:43 pm »
Cytat: "Gunman"
A ja zdzieram z tego jak Reptile gryzie w łeb Johnego :p :p


Liu Kang tez nie doznaje obrazen, w przeciez Scorp wbija mu ostrze :P a co do Reptile to jest jednym z lepszych jakie zrobili, choc jak na czasy MK2 to juz troche za bardzo ewoluowal ... no i patent z bandazami juz wykorzystali przy ermacu , ale i tak wyglada fajnie  :D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #23 dnia: Września 06, 2005, 02:32:55 pm »
jak wracamy to wracamy.

Nie lubie takiego typu gier ale zakupie sobie ją bo jest z pod znaku smoka. Oczekuje od gry wiele ale wiem że może mi się wogóle nie spodobać. Mam wkońcu chęć zagrać w coś innego z serii MK, a nie ciagłe wydawanie typowej bijatyki. Niech sobie zrobią przerwe od właściwego MK to może jakiegoś natchnienia dostaną i coś świeżego wymyślą na czasie. Co do MKSM pewnie będzie mialo wielu przeciwników ale myśle że da rade.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #24 dnia: Września 06, 2005, 06:29:15 pm »
ja się jedynie obawiam że gra będzie monotonna, jak się na oglądałem te wszystkie filmy jak bohaterowie walczą z tymi molochami to wydaje mi się dosyć, nudne, sądze że muzyka nadrobi to. Ale jakoś urlopu nie wezmę jak gierka wyjdzie, jak w przypadku MK Deception. Trochę zdziwiła mnie ocena wstępna gry w czasopiśmie PSX EXTREME. 8+. Jak na tą gazetą jest to wysoka ocena. Sądzę, że gra będzie dostępna na naszym rynku dopiero w Październiku. Fajnie jak po Shaolin Monks, zrobiliby kontynuację i akcja miałaby miejsce między 3 a 4. a później 5-6;-) Oczywiście z innymi bochaterami a akcja działa by się Na ziemi w spóczesnych czasach jak w MK3. Albo jeszcze lepiej jak zrobili by gierke MK 0. w stylu. Podobnie jak w resident Evil 0. Akcja działa by się przed 9 turniejem czyli przed 1. Skorpion jest za bardzo podobny z tego MKDA. Ale za to Slang-Tsung rządzi, szkoda tylko, że w Trilogy nie było go jako staruszek jako postać klasyczna!

Offline Mkzm

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #25 dnia: Września 06, 2005, 06:56:32 pm »
widziałem urywki z gry w wybiadzie z edem i nie bardzo podobało mi się to myśle że ta cześć gry nie będzie najlepsza mniejmy nadzieje że MK 7 będzie wymiatało masakralnie ...

Offline tHrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #26 dnia: Września 06, 2005, 11:36:04 pm »
Cytat: "Mkzm"
widziałem urywki z gry w wybiadzie z edem i nie bardzo podobało mi się to myśle że ta cześć gry nie będzie najlepsza mniejmy nadzieje że MK 7 będzie wymiatało masakralnie ...


Na MK7 przyjdzie nam jeszcze długo czekać ...  :lol:  Wogóle wpierw musi wyjsc Ps3 .. potem MK7 ;) Potem zaś kłania się cena, jaką 3ba zapłacić za konsolke nowej gen.  :?  To dużo ludzi odstrasza ,,,  :)

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #27 dnia: Września 07, 2005, 12:23:30 am »
Cytat: "tHrol"
Co myślicie o postaciach z SM ????
Według mnie postacie ok (narazie na renderach) .. Sub-Zero, Scorpion, Kung i Liu wymiatają, ale nie moge z Reptile ...  :?  Co sadzicie o jego wyglądzie ? Fajnie wygląda jego metamorfoza, jednak w SM wygląda conajmniej dziwnie  ...  :wink: A co wy o tym myślicie ?


Mi się nawet podoba, przynajmniej się wyróznia czymś więcej niż tylko kolorem stroju. Bandaże na twarzy robią wrażenie jakby chciał ukryć swoją facjate. Ciekawie to wygląda.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #28 dnia: Września 07, 2005, 03:18:52 pm »
Mi sie wydaje że MK7 bedzie szybciej, niż nam się wydaje, nie musi być premiera PS3, gra może przeciesz wyjść na X-Boxa 360, a jak PS3 wyjdzie to wyjdzie odrazu. może byc szybko, jak by wydali grę z premierą PS3, to by sie sprzedała! W USA i japoni ludzi stać żeby sobie kupili odrazu taką konsolę. A na Europę to tak i tak Midway robi kupę. (nie licząc W.Brytani) Więc napewno szybciej wyjdzie niż MKDA na PS2.
Sądze że giera będzie dostępna na gwiazdke 2006r Wyczytałem w prasie że Midway raz w roku będzie wypuszczać jakiegoś mortalka.

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #29 dnia: Września 07, 2005, 04:15:10 pm »
Ja Mam Nadzieje Że Wszystkie WSZYSTKIE Postacie Z Filmu,Gier Itd.Będą W MK7 By Było Zajefajnie