Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Sim

Strony: [1]
1
Kosz / The Witcher Versus
« dnia: Sierpnia 02, 2008, 11:17:27 pm »
Fajna gierka typu Multiplayer Browser Game. Wyświetla się w przeglądarce w technologii Flash. Wybierasz jedną z trzech klas: Wiedźmin, Czarodziejka i Przeraza. Wybraną postać rozwijasz za zdobyte punkty w walce. Mnie osobiście gra wciągnęła, można mnie tam jako DieMax. Polecam LINK.

Fajnie by było gdyby była taka gierka w postaci Mortal Kombat lub Dragon Ball :D

2
Kosz / Transformers
« dnia: Sierpnia 17, 2007, 01:21:51 pm »
Byłem na nocnym premierowym seansie, który odbył się w Cinema City w Katowicach o 0:01 ;)
Powiem tak. Ogółem film jest świetny, warto na niego iść, dwie i pół godziny dobrej zabawy ;) Jedynie czego można się przyczepić (to do fanów) to brak oryginalnego głosu Megatrona (Frank Walker) ale za to nowy głos w wykonaniu Hugo Weaving'a spisuje się dobrze i nie należy się go czepiać. Nic więcej wam nie powiem bo nie da się więcej powiedzieć bez spoilerów :P Powiem wam jeszcze, że muzyka w filmie jest świetna, więc wszystkim gorąco polecam ten film ;)

Autobots! Transform and rollout! Yeah!!! 8)

3
Kosz / Masters of Shaolin
« dnia: Października 23, 2005, 08:54:44 pm »
Byłem na pokazie Masters of Shaolin (Chorzów - Teatr Rozrywki) i powiem wam, że to było coś niesamowitego, poprostu szczęka opadała ze zdumienia. Takie coś chciałbym zobaczyć w najnowszym Mortalu :twisted: . Kto nie widział niech żałuje a kto będzie miał okazje niech z niej skorzysta bo naprawde warto :wink: To prawdziwa okazja by na żywo zobaczyć umiejętności mnichów z klasztoru Shaolin.

4
Filmy / Mortal Kombat: Devastation
« dnia: Września 09, 2005, 11:13:13 pm »
Łaziłem po necie i znalazłem coć ciekawego http://staregry.gry-online.pl/index.php?news=624
Co o tym sądzicie?

Strony: [1]